Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Nejkrásnější celebrity světa podle umělé inteligence: Brad Pitt se do top desítky nedostal

Andrea Machajdíková
18. 09. 2023

Sci-fi snímky z blízké budoucnosti už se dnes nezdají tak nereálné jako před pár lety. Svůj podíl na tom má mimo jiné i umělá inteligence, která stále čím dál více proniká do různých pracovních odvětví. A kromě toho, že za vás třeba napíše článek (nebojte, tenhle ne), umí třeba určit, které celebrity patří mezi nejkrásnější na světě. 

Nejrůznější žebříčky týkající se krásy, sex appealu a přitažlivosti celebrit, jsou pochopitelně jen takovým rozptýlením a zábavou. Předpokládáme, že nikdo z nás, je nebere zas tak úplně vážně. Ale většina z nás se s chutí podívá, kdo že je tou údajnou současnou královnou krásy celého showbyznysu. A jako téma na sraz s kamarády je to vlastně příjemnější, než řešit třeba politiku.

Krásný hlas, fenomenální úspěch, divoký a krátký život: Amy Winehouse by oslavila čtyřicetiny

Pavel Kučera / 14. 09. 2023

Umělá inteligence vybrala hned několik slavných žen a mužů a vytvořila z nich žebříček nejatraktivnějších lidí světa. Berte to, prosím, opravdu s rezervou, protože vnímání krásy je velmi subjektivní. Ale věříme, že alespoň jeden z těch, jejichž plakát byste si jako teenageři vyvěsili v pokojíčku, se do prestižního výběru dostal.

Nejkrásnější ženy

Mezi top desítku se probojovala například talentovaná zpěvačka a stále častěji obsazovaná herečka Zendaya (27), která byla loni časopisem Time zařazena mezi sto nejvlivnějších lidí světa. Další ženskou zástupkyní je australská herečka Margot Robbie (33), která je díky roli v celosvětovém fenoménu Barbie považována za jednu z horkých kandidátek na Oscara. V desítce nejkrásnější celebrit nechybí ani modla počátku milénia Angelina Jolie (48), izraelská herečka Gal Gadot (38) a americká herečka Scarlett Johansson (38), která se v podobných anketách krásy už roky umisťuje na předních příčkách.

Scarlett Johansson se v žebříčcích krásy už dlouhé roky umisťuje velmi vysoko!

Nejkrásnější muži

Ze slavných mužů se mezi ty nejkrásnější dostal představitel Kena Ryan Gosling (42), americký herec Michael B. Jordan (36), už bývalý seriálový Zaklínač Henry Cavill (40) nebo britský herec Idris Elba (51), kterého v roce 2018 vyhlásil magazín People jako nejvíce sexy muže světa. Bezkonkurenčně však bere místo australský herec Chris Hemsworth (40), který je podle umělé inteligence nejkrásnějším člověkem na celém světě.

Na desítku těch nejkrásnějších se podívejte do galerie:

Je tam váš favorit? A kdo by si podle vás zasloužil v žebříčku být, ale není? Napište nám do diskuze! 

Na roli Kena je prý příliš starý a ošklivý: Ryan Gosling se s kritiky nemaže

Michaela Dočkalová / 30. 06. 2023

Roboti už jdou: Olympic předpověděl umělou inteligenci, Kraftwerk se do androidů převtělili, Daft Punk zdůraznili své lidství

Pavel Kučera / 21. 06. 2023

Zdroj: Brightside.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM