MidnightDrip
Daniel Klusoň aka DJ Desoll
Celý playlist
Poslouchat online
MidnightDrip /
Celý playlist

Expres FM

Nejlepší hudba v metropoli

Expres FM je metropolitní rádio se zaměřením na současnou a kvalitní hudbu. Expres FM reflektuje aktuální dění na hudební světové scéně, drží krok s respektovanými světovými stanicemi a tím se odlišuje od hudební nabídky ostatních českých rádií. Expres FM je vždy napřed a nebojí se objevovat novou hudbu v rozpětí od indie rocku přes elektro-pop až po house a drum and bass.

Kromě pečlivě vyladěného playlistu, který je sestaven z aktuálních novinek a toho nejlepšího z poslední dekády, nabízí Expres FM i večerní žánrové speciály se zaměřením na kytarový rock, taneční hudbu, hip hop a reggae. V moderátorských vstupech se Expres FM zaměřuje kromě hudebních informací na vkusné a praktické zpravodajství z metropolitního regionu.

O víkendu pak v programu nechybí ani moderní společenské pořady – Trendy Expres o módě, cestování či technologických novinkách. Meziplyn o autech, nebo sportovně adrenalinové Tepláky anebo Family Expres, který je zaměřený na posluchače s rodičovským zápřahem.

Expres FM je už od roku 2002 pevnou součástí pražského éteru pro inteligentní a náročnější posluchače.

V případě vašeho zájmu oslovit naše posluchače formou reklamy, sponzoringu anebo jiného komerčního sdělení, prosím kontaktuje naše obchodní oddělení.

Jak nás naladíte?

90,3 FM

90,3 MHz – Praha – Rošického stadion 340, výkon 5,00 kW (max 5,00kW) – Polarizace V

Počítač

Živé vysílání přes internet pomocí přehrávače na našem webu na Seznam.cz.

DAB

Praha a Středočeský kraj, kanály 7C, 7A nebo 10D, Plzeň, kanál 6D, Ostrava, kanál 7D

Mobil

Mobilní aplikace je určena pro operační systémy iOS a Android. Je k dispozici zdarma v App Store a Google Play pod názvem Expres FM.

FAQ

Výhry jsou k vyzvednutí každý všední den od 10:00 do 17:00 na recepci rádia Expres FM v budově Seznam.cz, Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5 – Smíchov. Výhry je možné vyzvednout do čtrnácti dnů, po této lhůtě už výhru nevydáváme.

K vyzvednutí výhry je potřeba mít u sebe občanský průkaz, případně jiný doklad totožnosti.

Aktuální song vidíte nahoře na webu. Odkaz na archiv playlistu naleznete rovněž na webu, ukazuje odehrané skladby za posledních čtrnáct dnů.

Hudební tipy můžete posílat od pondělí do čtvrtka v čase 17 až 20 a o víkendu mezi 13 a 17 hodinou. Volejte na 273 136 903, zasílejte formou SMS na 602 604 903 nebo sledujte Facebook Expres FM.

Chcete-li se věnovat obchodním záležitostem a být tolik ceněným starmakerem, pošlete své CV na obchod@expresfm.cz. Máte-li chuť zkusit vysílat a být slyšen, pište na filip.zemlicka@expresfm.cz.

Pište na info@expresfm.cz. Rádi vám odpovíme.