Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist

Expres FM

Hudba na prvním místě

Expres FM je hudební rádio. 

Naše playlisty pečlivě ladíme, sledujeme aktuální dění na hudební světové scéně a držíme krok s respektovanými světovými stanicemi. Tím se odlišuje od hudební nabídky ostatních českých rádií. Expres FM je vždy napřed a nebojí se objevovat novou hudbu v rozpětí od indie rocku přes elektro-pop až po house nebo drum and bass.

Jsme první české rádio, které klade stejný důraz na FM vysílání jako na svůj internetový obsah. Váš harmonogram nemusíte přizpůsobovat našemu vysílání, my se přizpůsobíme vám. Na naše pořady nemusíte čekat – můžete si je pohodlně poslechnout kdykoliv se vám to hodí skrz naše webové stránky, mobilní aplikaci nebo ve vašem oblíbeném podcastovém přehrávači. 

Moderátoři Expres FM se zaměřují na hudební informace nebo vkusné a praktické novinky z vašeho regionu i ze světa. Expres FM je na rádiových vlnách už od roku 2002 a za dobu své existence si našlo přízeň hlavně u inteligentních a náročnějších posluchačů.

V případě vašeho zájmu oslovit naše posluchače formou reklamy, sponzoringu anebo jiného komerčního sdělení, prosím kontaktuje naše obchodní oddělení.

Jak nás naladíte?

Praha

90.3 FM

Plzeň

103 FM

Brno

102.4 FM

Karlovy Vary

105 FM

Ústí nad Labem

107.6 FM

Jihlava

106.7 FM

Zlín

87.9 FM

Klatovy

92.4 FM

Domažlice

103.0 FM

Tachov

105.6 FM

Železná Ruda

105.6 FM

Počítač

Živé vysílání přes internet pomocí přehrávače na našem webu nebo přímo na Seznamu.

Mobil

Mobilní aplikace je určena pro operační systémy iOS a Android. Je k dispozici zdarma v App Store a Google Play pod názvem Expres FM.

DAB

Praha a Středočeský kraj: kanály 7C, 7A, 10D, Plzeň: 6D, Ostrava: 7D.

FAQ

Výhry jsou k vyzvednutí každý všední den od 10:00 do 17:00 na recepci rádia Expres FM v budově Seznam.cz, Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5 – Smíchov. Výhry je možné vyzvednout do čtrnácti dnů, po této lhůtě už výhru nevydáváme.

K vyzvednutí výhry je potřeba mít u sebe občanský průkaz, případně jiný doklad totožnosti.

Aktuální song vidíte nahoře na webu. Odkaz na archiv playlistu naleznete rovněž na webu, ukazuje odehrané skladby za posledních čtrnáct dnů.

Hudební tipy můžete posílat od pondělí do čtvrtka v čase 17 až 20 a o víkendu mezi 13 a 17 hodinou. Volejte na 273 136 903, zasílejte formou SMS na 602 604 903 nebo sledujte Facebook Expres FM.

Chcete-li se věnovat obchodním záležitostem a být tolik ceněným starmakerem, pošlete své CV na obchod@expresfm.cz.

Pište na info@expresfm.cz. Rádi vám odpovíme.