Víkend na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Polibek od Brada Pitta: Margot Robbie změnila scénář, aby si splnila sen

Avatar photo Michaela Dočkalová
25. 12. 2022

Doslova a do písmene vzala příležitost za pačesy a rozhodla se, že udělá to, po čem v životě nejvíc touží. Políbit Brada Pitta. Margot Robbie je sice vdaná, ale když jde o líbání s jedním z nejvíc sexy mužů světa, musí jít i manželství stranou. Její muž by ale jistě nesouhlasil. 

V pátek 23. prosince měl v USA premiéru nový velkofilm Babylon (na českou premiéru si musíme počkat do 19. 1. 2023), v němž se objeví i Margot Robbie po boku Brada Pitta. Možná se z nich stane nový hvězdný pár, kdo ví. Co spolu ti dva mají? V první řadě vynucený polibek.

Vysmívali se jí kvůli postavě, Kate Winslet všem vytřela zrak v sedm let starých šatech

Michaela Dočkalová / 21. 12. 2022

Změnila scénář

Margot Robbie, kterou mohou všichni znát z filmů Já, Tonya, Vlk z Wall Street nebo ze snímku Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu, kde si zahrála manželku věhlasného francouzsko-polského režiséra Romana Polanského (Rafał Zawierucha), v jednom z rozhovorů přiznala, že měla na režiséra Babylonu jednu velkou prosbu. Uvedla, že Damiena Chazelleho požádala, jestli by ve filmu nemohla mít líbací scénu s Bradem Pittem. V původním scénáři totiž žádná taková nebyla. Samozřejmě cítila stud, bála se, že s ní režisér vyběhne, ale říkala si, že když to nezkusí teď, třeba se už tahle možnost nikdy opakovat nebude. „Kdy jindy dostanu příležitost políbit Brada Pitta?“ říkala si herečka. Režisér se její žádostí sice divil, ale zauvažoval nad ní. Herečka mu i vysvětlila, v jaké scéně by k polibku mělo dojít. Když pak na onu zmiňovanou scénu došlo, režisér byl velmi mile překvapen, jak nově vymyšlená scéna působí. Dokonce udělal herečce radost tím, že jí po polibku s Bradem Pitem prý nakázal, aby ho políbila ještě jednou. Margot byla v sedmém nebi. O to méně se nejspíš radoval její muž, producent Tom Ackerley.

S Bradem Pittem se potkala už na place Tarantinova filmu Tenkrát v Hollywoodu, do jeho scénáře ale líbací scénu naroubovat nemohla, i když by určitě ráda

Manželství? O tom se nemíní bavit

Toho si herečka údajně vzala v říjnu 2016, avšak podle zahraničních médií se Margot Robbie a Tom Ackerley stali manželi mnohem dříve. O manželství se však herečka baví jen velmi nerada. Ne proto, že by si s partnerem nerozuměla, ale proto, že se jí média pořád dokolečka ptají, jaké to je být vdaná. A ona vždycky odpovídá: „Být vdaná určitě není jediný můj životní úspěch.“ To je také pravda. Na svém kontě má víc než dvacet filmových rolí, ale zároveň se živí i jako filmová producentka. Podílela se na tvorbě filmů Já, Tonya, v němž ztvárnila hlavní roli krasobruslařky, Krajina snů, Nadějná mladá žena a v roce 2023 bude mít premiéru snímek Barbie, na kterém se rovněž vyřádila nejen herecky. V Barbie si zahraje živou Barbie, stejnou, jakou tvoří legendární značka Mattel, a nebude chybět ani Ken v podání Ryana Goslinga. V tomto případě si ale podle dostupných informací žádné polibky nevynucovala. Velmi pravděpodobně byly v plánu již od samého počátku natáčení. 

Otázkou zůstává, co ji v životě bude naplňovat teď, když už si svůj největší sen – políbit Brada Pitta – splnila. 

Po kovboji s fénem toužily všechny žena světa: Jak šel čas s oslavencem Bradem Pittem

Michaela Dočkalová / 18. 12. 2022

Z lamače dívčích srdcí a akčního hrdiny odbarvenou oživlou hračkou: Ryan Gosling se pro roli Kena asi narodil

Karin Šnýdrová / 12. 11. 2022

Zdroj: pagesix.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM