Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Rozvody celebrit, které nikdo nečekal: Fanoušky překvapili Kevin Costner, Mel Gibson, Rocky i Terminátor

Avatar photo Michaela Dočkalová
02. 06. 2023

Všichni si o nich mysleli, že spolu vydrží navždycky. Osud tomu chtěl ovšem jinak a nejstabilnější hollywoodské páry se rázem staly minulostí. U kterých celebrit rozvod nikdo nepředpokládal?

Gwyneth Paltrow se toho nebojí: Slavná herečka odhalila, zda byl v posteli lepší Brad Pitt, nebo Ben Affleck

Michaela Dočkalová / 29. 05. 2023

Kevin Costner a Christine Baumgartner

Byli spolu 18 let a mají spolu tři krásné děti. O rozvod údajně požádala žena slavného hollywoodského herce, modelka a návrhářka kabelek Christine Baumgartner. Důvodem byly nepřekonatelné rozdíly, jak se s oblibou uvádí. O co přesně šlo, ale samozřejmě známo není. Kevin Costner ovšem proslul dlouhými vztahy. Se svou první ženou Cindy Silva, s níž se seznámil ještě na škole, vydržel krásných 16 let.

Z básníka sběratelem cen: Oslavenec Kevin Costner nežehlil průšvihy jenom ve filmech

Michaela Dočkalová / 18. 01. 2023
Po 18 letech si přestali rozumět

Gisele Bündchen a Tom Brady

Bývalý hráč amerického fotbalu Tom Brady a supermodelka Gisele Bündchen se v roce 2022 rozešli po 13 letech manželství. Rozchod však tajili delší dobu, a to kvůli rozdělení majetku a výchově dětí. Zůstali však přáteli a pro své děti, syna Benjamina a dceru Vivian, se oba snaží dělat naprosté maximum. Nakonec ovšem odtajnili, že rozhodnutí, jehož výsledkem byl rozvod, zvažovali velmi dlouho a nebylo pro ně vůbec lehké. Ale novou životní kapitolu chtěli už psát každý po svém. 

Nejen kvůli dětem spolu stále zůstávají v kontaktu

Sylvester Stallone a Jennifer Flavin

Ještě stihli oslavit čtvrtstoletí od svatby, ale pak všechny překvapili oznámením, že Jennifer Flavin, americká podnikatelka a bývalá modelka, podala žádost o rozvod. A to uplynuly ode dne jejich výročí pouhé tři měsíce. Filmový Rocky ovšem serveru TMZ.com sdělil: „Vždycky ji budu milovat. Je to úžasná žena. Je to ta nejmilejší lidská bytost, jakou jsem kdy poznal.“ Pár má tři dcery, z nichž nejstarší je 26letá Sophia. Po oznámení rozvodu si navíc představitel slavného boxera nechal předělat tetování. Z hlavy jeho manželky se rázem stala hlava anglického mastifa, který mu dělal společníka ve filmové sérii Rocky.

Poslední akční mohykán: Proč je Sylvester Stallone miláčkem davů už 50 let

Carlito Brigante / 21. 01. 2023
Kvůli rozvodu si musel nechat předělat i tetování

Sean Penn a Robin Wright

V roce 1990 se seznámili díky kriminálnímu dramatu Stav milosti. O rok později na svět přivítali dceru Dylan, za další dva se narodil syn Hopper. Pak se spolu ale rozešli. V roce 1996 se k sobě zase vrátili a uspořádali svatbu. V roce 2007 se rozešli znovu a požádali o rozvod, ale nakonec svou žádost stáhli. Definitivně se rozvedli až v roce 2010.

Během let se rozešli hned několikrát

Arnold Schwarzenegger a Maria Shriver

Byli považováni za jeden z nejúžasnějších párů, které kdy v Hollywoodu vznikly. On představitel akčních hrdinů, ona uznávaná novinářka a spisovatelka z dynastie Kennedyů. Brali se v roce 1986, vychovali spolu dva syny a dvě dcery. Jenže rok 2011 byl pro herce zlomovým. Provalilo se, že má od roku 1997 milostný poměr se svou hospodyní Mildred Baena. Dokonce spolu mají i syna Josepha. Když se to jeho žena dozvěděla, byl to pro ni šok. Ostatně jako pro celý svět. A tak požádala o rozvod, který trval neuvěřitelných 10 let. Vzhledem k tomu, že neměli sepsanou předmanželskou smlouvu, tahanice o majetek v hodnotě téměř 9 miliard korun jim dala pořádně zabrat.

Jak se z rakouského kulturisty největší akční hrdina (a guvernér) stal: Arnold Schwarzenegger zažil vzestupy i pády

Carlito Brigante / 14. 01. 2023
Manželku podváděl s jejich hospodyní

Mel Gibson a Robyn Moore

Dlouhých 31 let trvalo jejich spokojené manželství. Avšak i to vzalo za své. V roce 2006 byl Mel Gibson zadržen kvůli řízení pod vlivem alkoholu. A nebyl to prý jeho první skandál, kterého se hrdina akční komediální série Smrtonosná zbraň dopustil. Manželce zkrátka došla trpělivost. Oficiálně však Robyn Moore pořádala o rozvod až o tři roky později. Chtěla mu prý dát ještě šanci, aby se polepšil. Místo toho jí v roce 2009 údajně podvedl s ruskou muzikantkou Oksanou Grigorieva, s níž má dceru Luciu. Rozvod ho ale nestál zrovna málo. Své manželce vyplatil v přepočtu 8 miliard korun.

Oscarový režisér a herec, který si zničil kariéru alkoholem a antisemitismem: Mel Gibson slaví 67. narozeniny

Michaela Dočkalová / 03. 01. 2023
Ani Mel Gibson nedokázal zůstat své ženě věrný

Nečekané rozchody slavných párů: V roce 2022 o lásku přišli Shakira nebo Jason Momoa, Sylvester Stallone se rozvádí po 25 letech

Michaela Dočkalová / 28. 12. 2022

Hádky a nevraživé pohledy: Jennifer Lopez a Ben Affleck už očividně mají po líbánkách

Michaela Dočkalová / 24. 05. 2023

Zdroj: eonline.com, tmz.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM