Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Nečekané rozchody slavných párů: V roce 2022 o lásku přišli Shakira nebo Jason Momoa, Sylvester Stallone se rozvádí po 25 letech

Avatar photo Michaela Dočkalová
28. 12. 2022

Některé rozchody byly neočekávané, o jiných si dlouho předem štěbetali i vrabci na střeše. O které hvězdné páry jsme v letošním roce přišli?

Konec starého roku svádí k bilancování uplynulých 12 měsíců. My jsme se zaměřili na hudební žebříčky, modely z červeného koberce a chystáme i přehled párů, které se v letošním roce daly dohromady. Které páry jsou naopak od roku 2022 minulostí? 

Nejlepší česká alba roku: Střední proud válcují rappeři a Lenny na třetí desce pořádně hrábla do strun

Pavel Kučera / 27. 12. 2022

Shakira a Gerard Piqué

Slavná kolumbijská zpěvačka a bývalý španělský fotbalista oznámili rozchod po dvanácti společných letech letos v červnu. Shakira uvedla, že se rozcházejí kvůli příliš hektickému způsobu životu a také proto, že se nemohli dohodnout, jestli se přestěhují do USA, kde má nejvíc pracovních zakázek, nebo zdali zůstanou v Barceloně, kde Gerard hrál. Jenže v listopadu oznámil konec kariéry, o kterém pravděpodobně uvažoval už v době, kdy se údajně se Shakirou rozcházeli, a tak se klidně mohl s klidným svědomím příští rok do USA odstěhovat. Důvod rozchodu je tedy zřejmě zapotřebí hledat jinde. Že by za rozchod mohla jeho nová přítelkyně, studentka Clara Chia, s níž se začal objevovat až nápadně brzy po jejich oficiálním odloučení? Fotbalista měl být prý zpěvačce nevěrný hned několikrát, hlavně poté, co se jim narodili jejich dva synové, Milan a Sasha.

Harry Styles a Olivia Wilde

Popová hvězda, bývalý člen skupiny One Direction a herec Harry Styles se rozešel s herečkou a režisérkou Olivií Wilde v druhé polovině letošního roku. Po dvou letech se údajně rozhodli, že si dají pauzu. Nekončí ve zlém, ale v dobrém. A zůstávají kámoši jak hrom. Jen nedokázali skloubit své pracovní vytížení. Na to se ale ostatně vymlouvá mnoho slavných párů. Možné je však i to, že za jejich rozchodem stojí i někdo třetí, neboť na Harryho praskla nevěra, které se údajně dopustil s herečkou Florence Pugh. S tou mimochodem hrál ve filmu To nic, drahá, který režírovala právě Olivia. 

Vztah Olivie Wilde a o deset let mladšího Harryho Stylese už je minulostí

Sylvester Stallone a Jennifer Flavin

Vydrželi spolu úctyhodných pětadvacet let, pak se ale ve vztahu někdejšího boxera Rockyho Balboy a jeho manželky, podnikatelky Jennifer Flavin, něco pokazilo. Žádost o rozvod podala sama Jennifer, a to až poté, co se o jejich rozchodu dávno mluvilo v médiích po celém světě. Sly si totiž letos nechal předělat tetování, které vykreslovalo tvář jeho ženy, na obrázek filmového psího kamaráda Butkuse.

Za 25 let spolu zplodili tři dcery, teď je jejich vztah již minulostí

Madonna a Ahlamalik Williams

Madonna chytá druhý dech. Svléká se před objektivy a své polonahé fotky vystavuje i na sociální sítě. Četnými plastikami se snaží popřít svůj babičkovský věk, za což je velmi silně kritizována nejen svými fanoušky. Letos se rozhodla pro další životní změnu. Opustila svého partnera, tanečníka Ahlamalika Williamse. Rozešli se v dubnu po třech letech randění. A opět i v tomto případě tu máme starou, stokrát omílanou historku o tom, že se odloučili kvůli nadměrnému pracovnímu vytížení.

Jason Momoa a Lisa Bonet

Ženy všech věkových kategorií po celém světě jásají. Hvězda Aquamana je po šestnácti letech zase volná. Herečku (a bývalou manželku Lennyho Kravitze) Lisu Bonet si Jason vzal v roce 2017, mají spolu dvě děti. Důvod jejich rozchodu Lisa vysvětlila tím, že se rozvádějí proto, aby se stali tím, kým chtějí skutečně být. I toto můžeme číst tak, že se rozvádějí kvůli odlišnému pohledu na budoucnost i kvůli přemíře práce. To už přeci známe.

O 12 let starší Lisu Bonet si Jason Momoa vzal před pěti lety, v té době už spolu měli dvě děti, dnes 15letou Lolu a o rok mladšího chlapce jménem Nakoa-Wolf. Lisa má ještě 34letou dceru Zoë, která je rovněž herečkou, z předchozího manželství s rockerem Lenny Kravitzem

Rozchod a hrozba vězení: Co letos ještě potká hvězdnou Shakiru?

Denisa Grofová / 04. 08. 2022

Stamilionový Čech, král Harry i známý neznámý vládce žebříčků: Koho jsme poslouchali v roce 2022?

Carlito Brigante / 26. 12. 2022

Zdroj: PageSix.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM