Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Gwyneth Paltrow se toho nebojí: Slavná herečka odhalila, zda byl v posteli lepší Brad Pitt, nebo Ben Affleck

Avatar photo Michaela Dočkalová
29. 05. 2023
Nechce se vám číst? Článek si můžete i poslechnout

Podělit se o intimní detaily ze života ve své ložnici nedělá herečce Gwyneth Paltrow žádný problém. A to ani ve chvíli, když jde o tak slavné muže, jakými jsou Brad Pitt a Ben Affleck.

V nedávné epizodě podcastu Call Her Daddy (Zavolej jejímu taťkovi) moderátorce Alexandře Cooper bez okolků prozradila, že oba muži velmi dobře líbají. Ale to nebylo všechno. Pokračovalo to zpovědí, kdo z těch dvou byl lepší v posteli. „To je opravdu těžké, protože s Bradem to byla velká chemie, životní láska,“ prozradila Paltrow a pokračovala: „A pak byl Ben, ten byl po technické stránce skvělý.“ Z její zpovědi vyplývá, že zatímco s Bradem prožívala opravdovou lásku a přitahovali se navzájem, Affleck pravděpodobně znal všechny postelové vychytávky, díky nimž se žena na loži cítí jako bohyně. Co ale na její intimní zpověď říkal její současný manžel, scenárista a režisér Brad Falchuk, známo není.

Emma Watson konečně vysvětlila hereckou pauzu: Cítila se jako robot, teď chce být režisérkou

Michaela Dočkalová / 23. 05. 2023

Frontmana Coldplay by si vzala znovu 

V podcastu se také nechala slyšet, že kdyby došlo na lámání chleba, klidně by se znovu provdala za svého prvního manžela, kytaristu, zpěváka a zakladatele skupiny Coldplay Chrise Martina, protože právě s ním má dvě děti. A nebránila by se ani sexu s Bradem Pittem. Jen u Bena Afflecka se vyjádřila nejednoznačně: „Bene… Jo, bůh mu žehnej.“ S Benem strávila, i když prý s přestávkami, krásné tři roky (1997-2000). Po rozchodu tvrdila, že herec nebyl připravený na to, aby měl vážný vztah, proto mu navrhla, že raději zůstanou pouze přáteli. S Bradem Pittem, se kterým chodila od roku 1994 do roku 1997 se údajně rozešla právě kvůli Benovi. Někteří ale tvrdí, že se zalekla svatby. Po dvou letech randění ji totiž hollywoodský hezoun požádal o ruku.

S Bradem Pittem by prý klidně měla románek i dnes

Nejvíc sexy muže Hollywoodu poslala k vodě

Bylo to prý velmi romantické a v tu chvíli netoužila po ničem jiném než po svatbě s ním, ale po šesti měsících se jí asi všechno rozleželo v hlavě a rozešla se s ním. „Měla jsem toho před sebou tolik,“ prozradila. „Když si na to vzpomenu zpětně, byla jsem opravdu ještě dítě, mnohem méně vyspělá, než jsou dnešní 22 nebo 24letá děvčata.“ Na svatbu se zkrátka ještě necítila a brala ji jako velký závazek, se kterým ale tehdy nechtěla mít nic společného. A tak poslala k vodě i nejvíc sexy muže Hollywoodu. V roce 2002 potkala svého prvního manžela Chrise Martina, o rok později se vzali. Vydrželi spolu krásných 13 let a z jejich vztahu vzešla dcera Apple a syn Moses. Od roku 2018 je vdaná za Falchuka a údajně to vypadá, že on je tím životním partnerem, s nímž zůstane až do konce života. Nebo to tak alespoň ještě donedávna vypadalo. Po rozhovoru, který poskytla do zmiňovaného podcastu, ale může být všechno jinak.

Gwyneth Paltrow slaví padesátku: Je víc herečkou, nebo nebezpečnou šarlatánkou?

Karin Šnýdrová / 27. 09. 2022

Hádky a nevraživé pohledy: Jennifer Lopez a Ben Affleck už očividně mají po líbánkách

Michaela Dočkalová / 24. 05. 2023

Zdroj: tmz.com, bustle.com, vanityfair.com
Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM