Sunday Night Cream /
Celý playlist
VIP

Hádky a nevraživé pohledy: Jennifer Lopez a Ben Affleck už očividně mají po líbánkách

Avatar photo Michaela Dočkalová
24. 05. 2023

Posledních pár týdnů to vypadá, že je v domácnosti Jennifer Lopez a Bena Afflecka pořádně dusno. Před svatbou i krátce po ní působili jako spokojený a zamilovaný pár, nyní se ale hádají téměř pokaždé, když si vyjdou společně ven. Jakmile mají pocit, že je objektivy fotografů nevidí, ostře si vyměňují názory. Že by už zamilovanost opadla a přišlo vystřízlivění?

Deník Daily Mail dokonce zveřejnil nelichotivé fotografie páru v Beverly Hills v černém SUV, které získal od náhodného kolemjdoucího. Díky staženému okénku byla vidět Benova divoká gestikulace i přísný výraz ve tváři. Obojí napovídalo tomu, že svou ženu častuje pořádně ostrými slovy. Jennifer prý jen bez hnutí seděla, nepromluvila ani slovo a vypadala velmi smutně, což u ní rozhodně nebývá zvykem.

Svět se raduje z nového nejkrásnějšího páru světa: Timothee Chalamet vztah s Kylie Jenner zatím tutlá

Michaela Dočkalová / 21. 05. 2023

Slovní rozepře a pak úsměvy na všechny strany

Nebyla to ale jejich první hádka na veřejnosti. Manželé se pohádali i na premiéře nového filmu Matka. Ani tentokrát Ben nevypadal, že si společnost své ženy užívá. Opět nevynechal divoké gestikulace, při nichž zblízka mířil ukazováčkem na svou ženu. Ta si o všem nenechala nic líbit a oplácela mu stejnou mincí. Ale jakmile se přesunuli na červený koberec, oba jako mávnutím kouzelného proutku změnili výraz a tvářili se, jako by se mezi nimi žádná hádka vůbec neodehrála.

Jen pár vteřin předtím, než se na premiéře filmu Matka ocitli v záři reflektorů, vedli vášnivou diskuzi

Affleck se vyjádřil jasně

A na předávání cen Grammy v únoru letošního roku to mezi nimi také pořádně skřípalo. Jenom šest měsíců po svatbě si vyměňovali názory přímo při slavnostním večeru. Krátce předtím se Ben Affleck tvářil značně otráveně, zatímco jeho žena si užívala písničku Higher Ground z repertoáru Stevieho Wondera. Pak se naklonil ke své ženě a pošeptal jí něco do ucha. Jennifer se k němu prudce obrátila a něco mu řekla. Odborníci na odezírání rtů později uvedli, že mu mohla říci něco v tom smyslu, aby si atmosféru trochu víc užíval. O několik dnů později ovšem médiím hvězda filmů Armageddon či Argo sdělila, že si s manželkou rozhodně názory nevyměňovala. Celou situaci herec vysvětloval tím, že se bavili o písních, které ten večer měly zaznít. Své fanoušky však příliš nepřesvědčil.

Nadšeně se netvářili ani při předávání hudebních cen Grammy

Každému občas ujedou nervy

Aby toho nebylo málo, internetem koluje i video, na němž je Ben natočen, jak otvírá dveře u spolujezdce svého luxusního vozu, aby se jeho žena mohla usadit dovnitř a při zavírání jimi pořádně a s nasupeným výrazem třískne. Jejich přátelé ovšem Benovo současné chování vysvětlují tím, že je na něj i na jeho ženu vyvíjen obrovský tlak ze strany médií a fanoušků, neboť jsou sledováni na každém kroku. A každému přeci občas ujedou nervy. Jestli jde jen o přechodný stav, nebo nezvratný konec vztahu, který sleduje celý svět, se nepochybně brzy dozvíme.

Manžel alkoholik, ona abstinentka: Vlastní značkou alkoholu se Jennifer Lopez připravila o tisíce fanoušků

Michaela Dočkalová / 07. 05. 2023

Sako ze skříně a šaty jak ze starých filmů: Svatba JLo a Bena Affleca byla vše, jen ne velkolepá

Denisa Grofová / 18. 07. 2022

Zdroj: pagesix.com, papermag.com
Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM