Expres Drive /
Celý playlist
VIP

Učitelky Zendaya a Julia Roberts, pohřební koordinátorka Angelina Jolie nebo zmrzlinář Ruppert Grint: Čím chtěly být celebrity

Kristýna Ševčíková
03. 08. 2022

Většina z nás měla v dětství své vysněné povolání. Někdo chtěl být astronaut, jiný zase inženýr. Je část těch, kterým se jejich přání splnilo a pak jsou tady i tací, kteří se nakonec shodou náhod nebo vlastním rozhodnutím vydali jinou cestou. Ani slavné celebrity nejsou výjimkou. 

Známe je ze stříbrných pláten nebo televizních obrazovek. V některých ikonických rolích si už nedokážeme představit někoho jiného. Ne vždycky se ale chtěli někteří vydat právě na uměleckou dráhu. Máme pro vás výčet některých slavných tváří, které měly jiný plán.

Nejpodivnější účesy, které kdy frčely: Ofina a kolem nic, blonďatí ježci a pochopitelně klasika „na Jágra“

Karin Šnýdrová / 26. 07. 2022

Angelina Jolie

Slavná herečka Angelina Jolie nechtěla být vždy ve filmech. Na rozdíl od jiných, ale měla velmi neobvyklý sen. Chtěla se totiž stát pohřebním poradcem, který se zabývá smutečními obřady. Angelina se pro tuto tuto profesi rozhodla, když ztratila svého dědečka a byla z jeho pohřbu velmi rozrušená. Byla přesvědčená, že díky této práci může pomáhat rodinám řádně truchlit. 

S tímhle úsměvem by se určitě truchlilo lépe, že?

Reese Witherspoon

Pravá blondýna měla vždycky připravený náhradní plán. Stejně tak i její představitelka herečka Reese Witherspoon. Pokud by totiž její herecká dráha nevyšla, chtěla jít na lékařskou univerzitu. Jejím snem bylo stát se chiruržkou a zachraňovat životy. 

Nejvlivnější ženy světa zábavy

Kristýna Ševčíková / 25. 05. 2022

George Clooney

Charismatický a oblíbený George Clooney neměl odjakživa ambice stát se hercem. Naopak. Na střední škole byl výborný sportovec a chtěl hrát profesionálně baseball. V roce 1977 si ho dokonce vyzkoušel baseballový tým Cincinnati Reds.

Julia Roberts 

Herečka z oblíbeného filmu Pretty Woman Julia Roberts měla v plánu stát se učitelkou ekonomiky. Nyní je ale držitelkou několika Oscarů a má za sebou nejeden úspěšný film. 

Kdyby George a Julia zůstali u svých původních plánů, neviděli bychom je letos v romantické komedii Vstupenka do ráje

Miley Cyrus 

Extravagantní zpěvačka a bývalá herečka Disney Channel Miley Cyrus se přiznala, že vždy chtěla být svatebním organizátorkou nebo plánovačkou. Líbila se jí totiž myšlenka dávat dohromady velké akce. Později se ale přiznala, že šla raději na uměleckou dráhu, protože jí to moc nešlo s managementem. 

Jablka, která nepadla daleko od stromu

Redakce / 25. 03. 2021

Zendaya

Hvězda herečky a zpěvačky velmi rychle stoupá a stává se také módní ikonou. Jejím snem ale vždycky nebylo stát před kamerou a objektivy fotoaparátů. Chtěla se stát učitelkou. Toto povolání totiž dělají oba její rodiče, k nimž velmi vzhlíží. 

Kim Kardashian

Členka slavného rodinného klanu Kardashianů jednou řekla, že jí vždy fascinovaly a zajímaly morbidní věci. Odtud proto vznikl její sen stát se forenzní vyšetřovatelkou. To se jí sice nepodařilo uskutečnit, ale byla by ráda, kdyby si toto povolání v budoucnu zvolily její děti. 

Stačí se dobře narodit, nebo mít i talent? Nejslavnější světové rodinné klany showbyznysu

Kristýna Ševčíková / 28. 06. 2022

Tom Felton

Tom Felton, představitel jedno z oblíbených záporáků, kteří zkřížili cestu Harry Potterovi, Draco Malfoye, si málem v této legendární sáze ani nezahrál. Jen pár měsíců předtím, než se dostal k herectví, se zoufale toužil stát profesionálním houslistou. Umí totiž výborně zpívat a ovládá i rozličné hudební nástroje.  

Rupert Grint

Další významná postava ze ságy o Harry Potterovi, jeho věrný kamarád Ron Weasley, mohl mít místo Ruperta Grinta jiného představitele. Herec se totiž toužil stát zmrzlinářem. Dokonce na poslední den natáčení filmu Harry Pottera a relikvie smrti přijel ve své dodávce Bedford a rozdával zmrzlinu zdarma. 

Rupert a Tom by se na party k filmu Harry Potter a Fénixův řád v roce 2007 zřejmě nesetkali, jedině, že by tam jeden vydával zmrzlinu a druhý hrál na housle

Zayn Malik 

Bývalý člen kapely One Direciton a současný sólový zpěvák se nechal slyšet, že často přemýšlí o jiných realitách, kde není zpěvákem. Myslí si, že kdyby nedělal, to co dělá, šel by s největší pravděpodobností studovat angličtinu. Pak by se stal učitelem angličtiny nebo literatury. 

Will Smith a David Beckham šermují, Mr. Bean závodí na okruhu: Adrenalinové koníčky slavných

Martina Hoblová / 19. 07. 2022

Kde jsi? Máte na to? What is love? Otázky z písní, ke kterým hledáme odpověď

Redakce / 02. 04. 2021

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM