Expres FRESH! /
Celý playlist
VIP

Kolik vydělává Harry Styles: Miliony za hudbu, film a reklamu umí rychle utrácet, ale myslí i ukrajinské uprchlíky

Avatar photo Michaela Dočkalová
15. 03. 2023

Harry Styles je v současnosti jedním z nejoceňovanějších zpěváků. Zbožňují ho nejen dospívající chlapci a dívky, kteří plní koncertní haly po celém světě, ale i starší generace. Zpěvák je pro ně velkým vzorem. Ještě aby ne, když vydělává miliony dolarů. Ty však také dokáže velmi rychle utrácet.

Pro popového zpěváka se stal zlomovým rok 2010. Během britské televizní soutěže X Factor se spojil se 4 dalšími účastníky a společně vytvořili chlapecký boy band One Direction. Skupina se umístila na 3. místě a přes noc se stala jednou z nejúspěšnějších skupin, které kdy vznikly. Pravidelně se umisťovala na předních příčkách hudebních žebříčků po celém světě a prodala miliony alb. Turné jim vydělala stovky milionů dolarů.

Justin Bieber jako stroj na peníze: Vydělává závratné částky, domy a auta kupuje jako rohlíky, platí i soudy a psychiatry

Michaela Dočkalová / 01. 03. 2023

Zkusím to sólo

Po 6 letech se však kapela rozpadla a každý z dosavadních čtyř členů (jeden ze členů, Zayn Malik, opustil kapelu už rok před jejím rozpadem) se vydal na sólovou dráhu. Tedy i Harry Styles. V roce 2017 přišel s vlastním sólovým albem a dle žebříčku Forbes šlo o 9. nejprodávanější album roku. V tom samém roce podnikl první sólové turné a rozhodně se mu vyplatilo. Inkasoval za něj 62 milionů dolarů. A protože si zahrál i v oceňovaném válečném dramatu Dunkerk, vydělal si slušné peníze i jako herec. Prý si přišel na téměř 3,5 milionu dolarů.

Harry Styles ve válečném dramatu Christophera Nolana Dunkirk

Módní ikona Reese Witherspoon: Inspirujte se jejím dívčím a hravým stylem

Andrea Machajdíková / 14. 03. 2023

Hraje, zpívá a má i vlastní značku

Harry Styles má ovšem i vlastní merch a značku Pleasing. I ta mu podle všeho vydělává nezanedbatelné peníze. Odhadovat částku z těchto prodejů se ale zatím nikdo neodvážil. Série koncertů Love On Tour, které absolvoval po vydání svého druhého alba Fine Line, mu vynesla 95 milionů dolarů.

A v řádech milionů se budeme pohybovat i nadále. Za roli v thrilleru To nic, drahá údajně dostal 2,5 milionu dolarů, suverénně nejvíc ze všech herců, kteří se na filmu také podíleli. Nesmíme však zapomenout ani na jeho účinkování v reklamách: Spolupracoval se značkou Pepsi, také uzavřel smlouvu s firmami Gucci nebo Apple. Myslí však i na dobročinnost. Celou inkasovanou částku z reklamy na sluchátka AirPods věnoval humanitární organizaci, která pomáhá uprchlíkům nuceným odejít z válkou zmítané Ukrajiny.

Milovník luxusních vozů a drahého bydlení

A za co 29letý zpěvák utrácí? Nejvíc za automobily. O Stylesovi je známo, že má garáž plnou prvotřídních vozů, mezi kterými nechybí Ferrari California v hodnotě 195 tisíc dolarů, Audi R8 Coupe za 130 tisíc dolarů nebo klasické veterány Jaguar E-Type a Mercedes-Benz 230SL. Je i vášnivým milovníkem umění. Internetový magazín E! v roce 2014 uvedl, že Styles investoval do děl britského kontroverzního umělce Haydena Kayse.

Zpěvák vlastní i několik nemovitostí. V New Yorku si pořídil penthouse, jenž ho vyšel na 8,7 milionů dolarů. Ve Velké Británii si dokonce koupil hned tři nemovitosti, všechny ve stejné ulici. V roce 2016 si rovněž koupil dvoupatrový byt v Los Angeles za skoro 7 milionů dolarů, ale v roce 2019 ho s milionovou ztrátou prodal. Kdyby někdo prohlásil, že tenhle kluk je za vodou, rozhodně by to nebyly plané řeči. Harry Styles by už nikdy nemusel hnout prstem, a přesto by si žil jako v bavlnce.

Harry v roce 2012 v klasickém Jaguaru E-Type

Prý nadbíhají gayům: Harry Styles, Jordan Haj a další celebrity sklízejí kritiku za queerbaiting

Iva Růžičková / 30. 08. 2022

Brit Awards 2023: Král Harry Styles a cirkus na červeném koberci s Batmanem z Wishe nebo sádrovou Ellie Goulding

Andrea Machajdíková / 13. 02. 2023

Zdroj: insider.com
Zdroje fotografií: Profimedia a Per Byline / Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM