Trendy Expres /
Celý playlist
VIP

Módní ikona Reese Witherspoon: Inspirujte se jejím dívčím a hravým stylem

Andrea Machajdíková
14. 03. 2023

Už pár týdnů je na Netflixu k vidění nový romantický snímek U tebe, nebo u mě (Your Place or Mine) s Reese Witherspoon a Ashtonem Kutcherem v hlavních rolích. Je to skvělá oddechovka, u které se pobavíte a zase si připomenete, že Reese je prostě skvělá.

Reese Witherspoon (46) se od svých kolegyň, co se týče oblékání, výrazně liší. Nosí kousky, které jsou pestrobarevné, hravé a především originální. Její dívčí styl je opravdu jedinečný. A není divu, spoustu kousků, které nosí, si sama navrhla. „Pravá blondýnka“ (ano, už jí to nikdo neodpáře) stvořila v roce 2015 značku Draper James, pro kterou i sama tvoří. Název vznikl na počest jejím prarodičům, babičce Dorothee Draper a dědečkovi Williamovi Jamesi Witherspoonovi, kterým podle svých vlastních slov vděčí za vše, co v životě dokázala.

 V šatníku sympatické herečky vládnou vzory, stejně tak jako celé její módní značce. Nejraději nosí květinové motivy, kostky, ale také proužky. Její nejoblíbenější barvy jsou pastelově žlutá, nebesky modrá a v poslední době si také oblíbila trendový odstín lila.

Nesmrtelný vzor, který vám ve skříni nesmí chybět: Proužky jsou trendy i v roce 2023

Karin Šnýdrová / 06. 03. 2023

Tři jarní outfity podle Reese Witherspoon

Celá v červené

Outfity poskládané jen z jedné barvy (černá se nepočítá) jsou super, ale chce to trochu odvahy. Pro začátek si můžete vybrat oblíbenou barvu a nechat její různé odstíny v modelu dominovat nad ostatními barvami. Později se vám to třeba tak zalíbí, že už vám nebude dělat problém obléknout se od hlavy až k patě třeba do červené jako Reese. A pro blížící se jaro jsou podobné módní experimenty jako stvořené!

 

Reese Witherspoon v celočerveném outfitu složeném z pohodlných kalhot se širšími nohavicemi, košile a nadčasového blejzru

Denim vede

Letošní rok je rokem džínoviny! Kromě kalhot, které pochopitelně z našich šatníku nikdy nevymizely, je třeba sbírku doplnit i o denimové kraťasy, sukni a v neposlední řadě i bundu. Nejvíc unosíte oversized střih, který se dokonale hodí i k romantickým květinovým šatům. A bílé tenisky? Ty jsou na jaře nutnost!

Reese Witherspoon brázdí ulice v pohodlném, ale maximálně stylovém outfitu, kterému dominuje džínová bunda

Fialová je v kurzu

Fialová barva a odstín lila především si našla místo v našich šatnících teprve nedávno. Rozhodně jí k oblíbenosti pomohlo to, že jeden z odstínů fialové byl loni vyhlášen společností Pantone jako barva roku. A posuďte sami, v kombinaci s bílou je dokonale něžná a elegantní. Pustíte fialovou do své skříně?

Reese Witherspoon vypadá v lila kalhotovém kostýmku naprosto fantasticky

Od sedmi let v showbyznysu 

Reese Whiterspoon vypadala jako plavovlasý andílek, od sedmi proto vystupovala jako dětská modelka v reklamách. Pochází z lékařské rodiny, a tak všichni předpokládali, že se po vzoru rodičů stane lékařkou. Po soukromé elitní střední škole pro dívky se ale rozhodla nikoliv pro medicínu (ale ani herectví), ale pro studium anglické literatury na Stanfordu. Z prvního konkurzu utekla, protože se bála Roberta De Niro, ale nakonec získala kuráž a můžeme si ji pamatovat z filmů Strach, Maniak, Pleasantville, nebo Velmi nebezpečné známosti. Tam si zahrála i se svým budoucím (a dnes už zase bývalým) manželem, Ryanem Phillippem. Postupem času se Reese vypracovala z herečky na producentku, která má čich na dobré knižní předlohy. Jednou z nich je i loňský filmový hit Kde zpívají raci. 

Další super modely slavné herečky najdete v galerii

Prototyp hollywoodské dokonalosti: Reese Witherspoon svůj úspěch přenesla i na děti

Michaela Dočkalová / 15. 02. 2023

Matkou po čtyřicítce: Sarah Jessica Parker, Kristin Davis nebo Naomi Campbell se toho rozhodně nebojí

Michaela Dočkalová / 11. 03. 2023

Autorský článek, zdroj biografie: csfd.cz
Zdroj fotografií: Profimedia

 

 

 

 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM