Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Heidi Klum překvapila v televizní show: V padesáti chce páté dítě

Avatar photo Michaela Dočkalová
24. 02. 2023

Ačkoliv německá topmodelka Heidi Klum letos v červnu oslaví padesátiny, vážně přemýšlí o tom, že by si se svým manželem Tomem Kaulitzem pořídila další miminko. Rodina je pro ni všechno, a kdyby dostala příležitost ji rozšířit, určitě by se tomu nebránila. Věk pro ni totiž rozhodně není žádnou překážkou.

Když před nedávnem dostala v jedné z epizod každodenní talk show The Jennifer Hudson Show otázku, jestli by ještě někdy v budoucnu chtěla další dítě, odpověděla: „Někdy ano, jindy ne,“. Má dny, kdy si ho moc přeje, jindy ale váhá. Světoznámá modelka ovšem doma už čtyři děti má. „Pokaždé jsem kojila osm měsíců,“ prozradila moderátorce i publiku. Její nejstarší dceři Leni, kterou má s italským multimilionářem Flaviem Briatorem, je osmnáct. Další tři děti má se zpěvákem Sealem: Henrymu je sedmnáct, Johanovi šestnáct a nejmladší dceři Lou třináct let. A když si uvědomila, že je to skutečně už dlouhých třináct let, kdy kojila naposledy, s konečnou platností v televizní show oznámila, že by další dítě chtěla. A publikum bylo jako v rauši. 

Sylvester Stallone má nový plán: Zachránit rodinu a vydělat miliony

Michaela Dočkalová / 19. 02. 2023

Adopcí chtěla spravit manželství

Když tvořila pár s britským zpěvákem Sealem, přemýšlela o tom, že by nějaké děťátko mohli společně adoptovat. Byl konec roku 2011 a stále spolu plánovali budoucnost, už o pár měsíců se ale do světových médií dostala zpráva, že se Heidi a Seal po sedmi letech manželství rozvádějí. Proslýchalo se, že adoptovaným děťátkem chtěli zachránit manželství. To už nestihli. Po Sealovi modelka randila s bodyguardem Martinem Kirstenem nebo uměleckým kurátorem Vitem Schnabelem. Zakotvila až u kytaristy a příležitostného pianisty kapely Tokio Hotel Toma Kaulitze. Za něj se také v roce 2019 provdala. Tom je o šestnáct let mladší než jeho žena a dosud žádné vlastní děti nemá. Nejspíš proto mu chce Heidi alespoň jedno dopřát. Sama ale kdysi přiznala, že Tom všechny její děti miluje, jako by byly jeho vlastní. Zároveň prozradila, že si dobře uvědomuje, jak pro něj muselo být těžké, když po hlavě skočil do rodiny se čtyřmi puberťáky. A že je za to na něj náležitě pyšná.

Heidi vypadá i s blížící se padesátkou pořád skvěle, málokdo by hádal, že je její manžel o 16 let mladší

Padesát let? Ideální věk na další miminko

Na druhou stranu tuší, že dříve či později bude chtít Tom vlastní děti. Je mu teprve třiatřicet let. Teď ještě vlastní děti příliš neřeší, ale ta doba se blíží a pokud si ho bude chtít Heidi udržet, páté miminko by mohlo být řešením. Jestli bude adoptované, pár využije náhradní matku, nebo ho hvězdná modelka třeba ještě ve svých padesáti letech porodí, zatím zůstává otázkou. Avšak není pochyb, že je zkušená matka a jistě by si s porodem poradila levou zadní. Jedinou potíž by pro ni snad mohli představovat odpůrci „pozdních porodů“ a hejtři, kteří si na sociálních sítích nenechají ujít jedinou příležitost, aby si do matek, které své děti porodí v pozdějším věku, rýpli. Ale ty to zpravidla naštěstí neřeší a radují se z přírůstků do rodiny. 

Prototyp hollywoodské dokonalosti: Reese Witherspoon svůj úspěch přenesla i na děti

Michaela Dočkalová / 15. 02. 2023

Šestkrát rozvedená Pamela Anderson stále věří v lásku: Vdávala se po čtyřech dnech a rozváděla dva týdny po svatbě

Andrea Machajdíková / 23. 02. 2023

Zdroj: pagesix.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM