Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Fanoušci ve varu: Claudia Schiffer ukázala dokonalou postavu v bikinách

Avatar photo Michaela Dočkalová
26. 09. 2023

Supermodelka Claudia Schiffer vzdoruje času, a přestože před pár týdny oslavila své 53. narozeniny, ve skutečnosti vypadá mnohem mladší. Na dovolené v Řecku doslova zářila a není divu. Společnost jí dělal manžel Matthew Vaughn, za něhož je šťastně provdaná už 21 let.

Už 10 let je šťastný po boku jediné ženy: George Clooney s Amal jsou jedním z nejzářivějších párů showbyznysu

Michaela Dočkalová / 21. 09. 2023

V bikinách vypadá jako bohyně

Na svém Instagramu se pochlubila několika snímky i videi ze své narozeninové oslavy, která letos proběhla v Řecku. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. V jednom z videí se modelka objevila v lehkých vzorovaných šatech s rozpuštěnými vlasy a její fanoušci nevěděli, co obdivovat dřív, jestli ji nebo šaty. Na dalším videu toho měla Claudia na sobě mnohem méně. Oblékla se do bikin a ukázala, že má i po padesátce výstavní postavu, které není absolutně co vytknout.

Zrušené zásnuby a nový život

Přestože na svých sociálních sítích obvykle neukazuje svou rodinu, je všeobecně známo, že je rodačka z Německa už 21 let šťastná po boku svého manžela, filmového producenta a scenáristy Matthewa Vaughna, s nímž vychovává syna Caspera a dcery Clementinu a Cosimu. Seznámili se při jedné večeři v Los Angeles a okamžitě našli společnou řeč. Matthew měl ale za to, že Claudia je pro něj nedostupná žena. Navíc byla v té době zasnoubená s nejznámějším kouzelníkem na světě Davidem Copperfieldem. Ovšem jeden z jejich společných známých si všiml, že se ti dva k sobě náramně hodí a byla by škoda, kdyby to spolu alespoň nezkusili.

S Davidem Copperfieldem tvořila topmodelka jeden z nejsledovanějších párů

Originální žádost o ruku

V září 1999 Claudia Schiffer oznámila, že už netvoří s Copperfieldem pár. Zrušili své zásnuby a cestu k Matthewovi tak měla volnou. Byli pro sebe jako stvoření, ale přeci jen později přišlo jedno velké zaváhání. Matthew si nevěděl rady s tím, jak požádat o ruku jednu z nejkrásnějších žen světa. „Jenom představa, že ji žádám o ruku, byla ta nejděsivější věc na světě,“ smál se před lety. Nakonec ale vymyslel vskutku originální způsob, jak Claudii o ruku požádat. Oslovil svého oblíbeného umělce Eda Ruschu, aby namaloval obraz, který říká Vezmi si mě. Ten poté věnoval Claudii a ta mu na obraz napsala Ano. Původně měl ale Matthew v plánu obraz pověsit na zeď a zeptat se Claudie, co na něj říká. „Ale z toho by se mohla stát katastrofa,“ myslel si Matthew. „Mohla říct: Ach, to je krásné, posadit se na gauč, aniž by to pochopila.“

S Matthewem Vaughnem tvoří opravdu šťastný pár

Vzpomínky na svatbu

Svatba proběhla v sobotu 25. května 2002 v romantické vesničce Shimpling v Anglii. Claudia byla vskutku krásnou nevěstou. V ten den na sobě měla jen lehký make-up a jednoduché šaty od Valentina. A když v minulém roce zveřejnila jednu ze svých svatebních fotografií, na kterých je zachycena při tanci se svým otcem, opět jí lidé dali najevo, jak je dokonalá.

Skutečná krása 90. let: Tyhle modelky nepotřebovaly estetické zákroky ani retušování

Andrea Machajdíková / 29. 03. 2023

Pavlínu Pořízkovou posílali na plastiku, hrdince z Top Gunu se vysmívali: Starší ženy versus hulvátské poznámky

Iva Růžičková / 29. 08. 2022

Kokainové jízdy vyměnila za rodinný život: Proč je Kate Moss pořád tak žádanou modelkou?

Michaela Dočkalová / 19. 01. 2023

Pro ránu nikdy nešla daleko: Kontroverzní modelka Naomi Campbell slaví narozeniny

Michaela Dočkalová / 22. 05. 2023

Zdroje: mirror.co.uk, foxnews.com, hellomagazine.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM