Expres Drive /
Celý playlist
VIP

Adam Sandler dostal novináře do varu: Vyvedl do společnosti manželku, jinak drží rodinu stranou zájmu

Avatar photo Michaela Dočkalová
18. 04. 2023

Adam Sandler se na veřejnosti objevil i se svou manželkou Jackie, což je událost rovnající se zázraku. Oblíbený herec nepatří mezi hvězdy, které by si libovaly ve večírcích. A už vůbec nechce vystavovat svou rodinu zvídavým fotografům a novinářům.

První příležitostí byly na konci února SAG Awards, podruhé pak pár vyrazil na udílení Ceny Marka Twaina. V obou případech to byl pro přítomné fotografy cenný úlovek, protože Jackie do společnosti vyráží vzácně.  

Sharon Stone si umělými rty vystřelila z hollywoodských kolegyň: Sama plastiky odmítá z dobrého důvodu

Eliana Moravcová / 25. 03. 2023

Hvězdou slavnostního večera

Adam Sandler byl na cenu SAG (Screen Actors Guild) nominován za roli ligového hledače talentů, kterému se smůla lepí na paty, ve filmu Životní trefa. Bez jakýchkoliv pochyb jde o jeho nejlepší film za posledních 10 let. To byl nejspíš hlavní důvod k tomu, aby oblékl smoking a kravatu a svou ženu vyvedl na červený koberec. Rozhodně mu žádnou ostudu neudělala. Vzala si na sebe červené přiléhavé šaty s velmi hlubokým výstřihem, kvůli kterému zraky všech přítomných mužů a žen mířily právě do onoho místa. Sandler byl na svou ženu náležitě hrdý, stala se totiž hvězdou tohoto filmového večera. Také ji po celý večer nespouštěl z očí a bylo na něm vidět, že by jí snesl modré z nebe. Přitom jsou spolu už téměř 20 let a mají spolu i dvě krásné dcery, Sadie a Sunny. Cena mu nakonec unikla, a to nejspíš proto, že společně s ním byl ve stejné kategorii nominován Brendan Fraser, který se dočkal ocenění za svou roli ve filmu Velryba. Za ni v tomto roce získal i Oscara.

Manželé Sandlerovi na SAG Awards

Prestižní ocenění 

Kde naopak Adam zabodoval, byla Cena Marka Twaina, jednoho z nejprestižnějších ocenění v oboru komedie a humoru. Laureáty ceny jsou herci Bill Murray, Tina Fey, Will Ferrell nebo legendární moderátor, komik a producent David Letterman.  Kromě maminky Judy, manželky Jackie a dcer Sadie a Sunny přišly Adama podpořit jeho herecké kolegyně Jennifer Aniston, Drew Barrymore, oslavnou řeč pronesl i jeho komediální konkurent a přítel v jedné osobě, Ben Stiller. Pokud vládnete angličtinou, můžete se pobavit a lehce dojmout Adamovou děkovnou řečí (a při té příležitosti si i prohlédnout jeho blízké v celé kráse). 

Rodina je pro něj to nejdůležitější

Kdykoliv se ho někdo při rozhovoru zeptá, jak je možné, že se svou ženou tvoří tak spokojený pár už dvě desítky let, má na to jednoduchou odpověď. Nejdůležitější je prý humor. „Snažíme se jeden druhého rozesmát, jeden druhému nasloucháme a podporujeme se.“ Adam Sandler patří k nejobsazovanějším hollywoodským hercům a od svých 23 let žije prakticky neustálé v záři reflektorů, přesto se o jeho soukromí ví jenom velmi málo. Nerad se objevuje na oficiálních akcích, stejně tak nerad odpovídá na otázky týkající se jeho rodiny.

Adam se snaží své dcery držet stranou zájmu, občas je ale paparazzi načapají

Manželka kvůli němu konvertovala k judaismu

Přesto je o něm známo, že v roce 1996 měsíc randil s herečkou Alicií Silverstone a rovněž s podnikatelkou Margaret Ruden, s níž tvořil pár v letech 1992-1993. V roce 1999 konečně potkal svou životní lásku, herečku a bývalou modelku Jacqueline Samanthu Titone. Seznámili se při natáčení komedie Velký táta a herečka se kvůli svému vyvolenému dokonce rozhodla konvertovat k judaismu, ačkoliv ona sama byla do té doby křesťanka. V roce 2006 se jim narodila prvorozená dcera Sadie, o dva roky později přišla na svět Sunny. Dnes Adam a Jackie tvoří jeden z nejstabilnějších párů Hollywoodu. Letos 22. června to také stvrdí 20. výročím svatby.

Manželství s Benem Affleckem nevyšlo: Jennifer Garner ale pořád věří na lásku

Michaela Dočkalová / 17. 04. 2023

Vztah z legrace: Ben Stiller a Christine Taylor dlouhou lásku neplánovali, rozvod zažehnala pandemie

Michaela Dočkalová / 13. 02. 2023

Zdroj: mirror.co.uk, ranker.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM