Expres Drive /
Celý playlist
VIP

Manželství s Benem Affleckem nevyšlo: Jennifer Garner ale pořád věří na lásku

Avatar photo Michaela Dočkalová
17. 04. 2023

Proslavila se nejenom jako manželka Bena Afflecka, ale i jako hlavní hrdinka komiksové adaptace Daredevil. Zazářila i v mnoha romantických komediích a má už i svůj vlastní Zlatý glóbus. V osobním životě si prožila hned dvě manželská zklamání, ale v roce 2018 údajně našla toho pravého. Jennifer Garner slaví 51. narozeniny, ale její věk by jí tipoval jen málokdo.

Jennifer Garner se narodila 17. dubna 1972 v Houstonu v Texasu do rodiny chemického inženýra a profesora angličtiny. Později se přestěhovala do Los Angeles, kde získala několik malých rolí, mimo jiné i v seriálu Zákon a pořádek. Teprve rok 2001 jí ale mezi americkými diváky přinesl kýžený ohlas. Zahrála si jednu z hlavních hrdinek, Sydney Bristow, špionku pro CIA, v televizním seriálu Alias. Právě za tuto roli také obdržela svůj první a zatím poslední Zlatý glóbus.

Justin Timberlake je nově modelem: Herectví ani hudby se ale nevzdává, nové album je na spadnutí

Michaela Dočkalová / 14. 04. 2023

Romantické komedie jí sluší

V dalších letech si střihla role například v romantických komediích Chyť mě, když to dokážeš, Přes noc třicítkou, kde společně s Markem Ruffalem vytvořili skutečně snový hollywoodský pár, i když jen na plátnech kin, nebo film Bejvalek se nezbavíš, v němž jí dělal společnost Matthew McConaughey. Stojí za to připomenout si i její roli v dramatech Království z roku 2007 či Neobyčejný život Timothyho Greena, který měl premiéru o 5 let později. Diváci si ji oblíbili i v životopisném snímku Klub poslední naděje nebo v Mužích, ženách a dětech tematizujících anorexii, nevěru a honbu za slávou. V posledních letech si zahrála v komedii Yes Day z roku 2021 nebo v akčním filmu vytvořeném pro streamovací platformu Netflix Projekt Adam.

Jennifer v komedii Přes noc třicítkou

Alkohol zničil manželství

Herečka se poprvé vdávala v roce 2000, kdy si vzala herce Scotta Foleyho. Manželství ale vydrželo jen 4 roky. A už rok nato skočila rovnýma nohama do manželství s hollywoodskou hvězdou Benem Affleckem, do něhož se prý zakoukala už během natáčení Daredevila. S ním má dcery Violet a Seraphinu a syna Samuela. Dlouho patřili k nejoblíbenějším hollywoodským párům. Pohádka však skončila v roce 2015, po 10 letech manželství. Sice se nerozvedli, ale odloučili se s tím, že na svém manželství budou intenzivně pracovat a třeba se zase dají dohromady. Hlavním problémem v jejich manželství bylo to, že se z Bena stal alkoholik. Po dvou letech zahlásil, že má odvykací kúru úspěšně za sebou. Přesto se pár nakonec rozvedl. Ti dva však zůstali dobrými přáteli. Rozvodový soud proto proběhl bez větších problémů, shodli se na společném rozdělení majetku i na společné péči o děti.

Deset let patřili k nejoblíbenějším hollywoodským párům

Pomáhala mu i po rozvodu

V srpnu 2018 byla Jennifer Benovi velkou oporou, protože po rozchodu s producentkou Lindsay Shookus opět spadl do alkoholové závislosti. Doprovázela ho na lékařské prohlídky a často mu dělala společnost i v léčebně. Rozvodové řízení muselo být na krátkou dobu přerušeno. V té době už nejspíš herečka randila s obchodníkem Johnem Millerem. Oficiálně ale nového partnera představila až poté, co byla formálně rozvedená a Affleck znovu dokončil léčbu. Nechtěla ho tím totiž rozrušovat. Jennifer se přesto s Johnem příliš na veřejnosti neukazovala. Občas je někdo vyfotil při romantické večeři nebo na procházce, ale k jejich vztahu se herečka odmítala vyjadřovat.

Zadaná, nebo volná?

Po necelých dvou letech vyplněných tajnými schůzkami s Johnem Millerem ale Jennifer naznačila, že je zase nezadaná. Do roku 2020 prý chtěla vykročit s čistým štítem a plánovala si, že se bude naplno věnovat dětem, rodičům, svým dvěma sestrám, neteřím a synovcům. Žádného partnera však nezmínila. V březnu 2021 potvrdila, že je oficiálně nezadaná. Ovšem jen několik měsíců poté opět byla bulvárními fotografy spatřena ve společnosti Johna Millera. Na počátku letošního února herečka prohlásila, že se s Johnem znovu dala dohromady, ale už na začátku roku 2022. Zároveň na svých sociálních sítích naznačila, že by se nebránila další svatbě.

Jennifer a John na procházce po Santa Barbaře

Polovina Bennifer, držitel dvou Oscarů i vyléčený alkoholik: Ben Affleck slaví jubileum

Denisa Grofová / 15. 08. 2022

Ikona druhé poloviny 20. století slaví 85: Claudia Cardinale je dodnes miláčkem mužů po celém světě

Kristýna Ševčíková / 15. 04. 2023

Zdroj: biography.com, people.com, hellomagazine.com, csfd.cz
Zdroj fotografií:  Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM