Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Sharon Stone si umělými rty vystřelila z hollywoodských kolegyň: Sama plastiky odmítá z dobrého důvodu

Avatar photo Eliana Moravcová
25. 03. 2023

Slavná hollywoodská herečka Sharon Stone šokovala fotkami z narozeni. Na svůj instagramový účet totiž přidala pár neformálních fotek, na kterých vás na první pohled zaujmou obrovské rudé rty. Chtěla si tak vystřelit z plastických operací, které již roky zarputile odmítá.

Celým jménem Sharon Vonne Stone je americká herečka, která se narodila 10. března roku 1958. Letos tak herečka oslavila své 65. narozeniny. Na svůj věk vypadá stále svěže a velmi dobře a neopouští ji ani smysl pro humor, což dokázala ve svém příspěvku na Instagramu, který přidala k příležitosti svých vlastních narozenin. 

Nepřátelé Marvelu: Slavní, kteří bojkotují nejslavnější komiksovou značku

Carlito Brigante / 21. 03. 2023

Trendy rty jako z Hollywoodu

Herečka totiž přidala snímky, na kterých je v posteli s rozcuchanými vlasy v puntíkatém ležérním pyžamu, na nose má brýle na čtení s tlustými obroučkami a v ruce drží narozeninové balonky. Nic z toho však neupoutalo tolik pozornosti jako obrovské červené rty, které herečka na snímcích má. Naštěstí si fanoušci mohli oddechnout, jelikož se jednalo pouze o cukrovinku. Nasazovací rty měly třešňovou příchuť. Snímky pak doplnila popisky: „Udělala jsem to. Konečně. K narozeninám. Vstoupila jsem do Hollywoodu,“ a ještě: „Někdy dostanete PŘESNĚ to, co si přejete.“ Fanoušci ocenili její smysl pro humor a kromě přání k narozeninám psali herečce vtipné komentáře o tom, že má rty provedené velmi přirozeně a že je sotva poznat rozdíl.

Na první letmý pohled cukrovinku od pravých rtů nepoznáte

Plastiky odmítá z dobrého důvodu

Herečka si svým příspěvkem vystřelila z plastických operací, které již roky zásadně odmítá. Má k tomu dobrý důvod – estetický zákrok ji skoro stál život. Přiznala, že v minulosti často chodila na aplikaci botoxu, dokud jednoho dne nedošlo k těžkým komplikacím po jeho aplikaci. „Byla jsem na vrcholu slávy, když jsem šla na botox, výplň a další věci. A pak jsem měla masivní mrtvici a devítidenní krvácení do mozku.“ V důsledku této tragické události pak musela do poloviny obličeje nechat vpravit přes 300 dávek Botoxu a výplní, aby její obličej zase působil symetricky. Po mrtvici se herečka smířila se stárnutím a jeho známkami a na některé kosmetické procedury navždy zanevřela. Místo toho používá jednoduché a cenově dostupné kosmetické produkty a svou pokožku udržuje hydratovanou, čemuž prý vděčí za svou zářivou pleť. I s vráskami na obličeji vypadá herečka stále svěže a nedávno dokonce uvedla, že nikdy nebyla tak radostná. „Mám pocit, že toto je nejvíce vzrušující a nejkreativnější období mého života,“ řekla někdejší hvězda filmů Základní instinkt nebo Casino. 

Krásná Sharon Stone na letošní party časopisu Vanity Fair po udílení Oscarů

Zdroje: yahoo.com, Instagram
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM