Mix

Fanoušky pořádně dopálila: Kariéra Jennifer Aniston je na tom ještě hůř než milostný život

Avatar photo Michaela Dočkalová
21. 03. 2023

Že sláva není věčná, o tom ví své i Jennifer Aniston, hvězda legendárního seriálu Přátelé. Zatímco ve fiktivním světě plným přátel byla předurčena k dokonalému štěstí v podobě lásky i mateřství, v reálném životě prožívá jedno zklamání za druhým. Navíc už jí zřejmě docházejí peníze, proto se upsala k reklamě na doplňky stravy. 

Jak je o Jennifer Aniston známo, potrpí si na různé kosmetické i zdraví prospěšné rituály. Medituje, pravidelně si píše deník, chodí na procházky a také pětačtyřicet minut denně cvičí a praktikuje jógu. Díky tomu má dokonalou postavu a vypadá stále mladě. Zároveň ale užívá doplňky stravy. A když už si nějaké oblíbila, není důvod neudělat jim pořádnou reklamu.

Adele se bude konečně (zase) vdávat: Ráda by rozšířila svou rodinu

Michaela Dočkalová / 20. 03. 2023

Jednoduše vydělané peníze

Vitamíny v tabletách a v prášku a další přípravky s kolagenem údajně užívá už několik let, a tak se v roce 2020 rozhodla, že se stane kreativní ředitelkou značky, kterou si zamilovala. Její přípravky, jež nově prodává také Amazon, se dají pořídit v průměru za dvacet amerických dolarů. „Moje nehty jsou pevnější a zdravější,“ uvádí jednu z výhod, proč by si lidé měli předražené přípravky koupit. Stejnou značku, kterou zastupuje Jennifer, si oblíbila i Kourtney Kardashian, a to už v roce 2019. Svou propagací kolagenových doplňků ovšem Jennifer Aniston pobouřila mnohé své fanoušky. Ti by ji raději viděli v nějaké romantické komedii na plátnech kin nebo na streamovací platformě než jako propagátorku drahých doplňků stravy, které si ne každý může dovolit.

Pověsí herectví na hřebík?

Nějak si však vydělávat musí, poslední dobou se nepředře. Hraje v úspěšném seriálovém dramatu The Morning Show, který chystá třetí řadu. S filmy je to slabší, v roce 2019 hrála ve speciálu k pětadvacátému výročí seriálu Přátel a také ztvárnila kadeřnici a samozvanou detektivku v celkem úspěšném (ale kritiky strhaném) komediálním dramatu Vražda na jachtě. Letos se fanoušci dočkali pokračování Vraždy na jachtě, které nese název Vražda v Paříži. Další projekt, v němž by měla hrát ženu, která si vymění tělo s jinou ženou (v podání Julie Roberts) je zatím ve stádiu příprav. Nic dalšího Jennifer ve výhledu nemá. Není však známo, jestli paběrkuje proto, že po ní už netouží samotní filmoví a seriáloví tvůrci, nebo si herečka sama od hraní naordinovala odpočinek. Možná našla zalíbení právě v propagaci produktů a značek, neboť jsou to pro ni relativně snadno vydělané peníze. 

Jennifer Aniston a Adam Sandler ve filmu Vražda v Paříži (Murder Mystery 2)

Randí s mužem, který nesnáší Přátele?

Její milostný život ovšem také značně pokulhává. Po zkrachovalém manželství s Bradem Pittem a Justinem Therouxem a dalších nepovedených vztazích, například se zpěvákem Johnem Mayerem, s nímž randila v letech 2008 až 2010, nebo hercem Vincem Vaughnem, u něhož si léčila zlomené srdce po rozchodu s Bradem Pittem, stále tu pravou lásku hledá. Od roku 2017, kdy se po dvouletém manželství s Therouxem rozvedli, je oficiálně stále sama. Pořídila si ale chlupatého mazlíka, kterým plní své sociální sítě.

V roce 2021 však díky webu In Touch Weekly kolovaly zvěsti, že sama tak docela není. Pár prý utvořila s mužem, který nikdy nefandil seriálu Přátelé, dokonce ani nikdy příliš nemusel samotnou herečku. Když se s ní ale setkal osobně, změnil názor. Od té doby však uplynuly dva roky a herečka o svém soukromí stále mlčí.

Jediným oficiálním spolubydlícím Jennifer Aniston je pes

Byli miláčky davů, dnes po nich neštěkne ani pes: Kam se poděly hvězdy 90. let

Eva Zajícová / 16. 03. 2023

Brad Pitt je v tom až po uši: Vybral si o třicet let mladší designérku

Michaela Dočkalová / 18. 03. 2023

Zdroj: pagesix.com, harpersbazaar.com
Zdroje fotografií: Profimedia a Scott Yamano / Netflix © 2022

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM