Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Jennifer Aniston slaví narozeniny: V 54 letech vypadá lépe než ve dvaceti

Karin Šnýdrová
11. 02. 2023

Po účesu Rachel Green toužila v devadesátkách snad každá žena, Jennifer Aniston však sestříhaný look ráda neměla. Teď slaví 54. narozeniny a se svým vzhledem je maximálně spokojená. Objevila snad elixír mládí? Nebo se za její image skrývá tvrdá dřina? 

Středem pozornosti se sice stala díky sitcomu Přátelé (1994-2004), ale ani s poslední epizodou její sláva neupadla. Na nedostatek práce si sympatická herečka rozhodně nemůže stěžovat. Aktuálně točí třetí řadu seriálu The Morning Show (od 2019) a těší se na pokračování komedie Vražda na jachtě (2019), s níž se vydá do Paříže. 

Které herečky hrály sestry Rachel a kdo z Přátel řekl poslední větu? Ukažte v kvízu své znalosti kultovního seriálu

Kristýna Ševčíková / 09. 02. 2023

Filmové role 

Z hlavní šestice Přátel je to právě Jennifer Aniston, která se nejvíc zapsala do povědomí diváků. Zajímavých rolí má na svém kontě ostatně víc něž dost a ačkoliv si ji můžete pamatovat především z rodinných komedií typu Božský Bruce (2003), Marley a já (2008), Zkus mě rozesmát (2011) či Millerovi na tripu (2013), dokáže ukázat i vážnou tvář. Zazářila například v dramatech Žlutí ptáci (2017) a Dort (2014). Zajímá vás, na čem momentálně pracuje? Chystá třetí sérii The Morning Show, kde se o hlavní roli dělí s Reese Witherspoon. A už 31. března můžete Jennifer Aniston omrknout na Netflixu ve filmu Vražda v Paříži. 

Premiéru mysteriózní komedie Vražda v Paříži plánuje streamovací platforma Netflix na poslední březnový den letošního roku. Film je pokračováním snímku Vražda na jachtě a Jennifer Aniston se v něm opět objeví po boku Adama Sandlera

Prokletý účes 

Její vzhled se fanynky snaží napodobit už dlouho. Posedlost jménem Rachel Green zaznamenávaly v devadesátých letech kadeřnice z celého světa. Zatímco však jejich zákaznice prahly po stejném sestřihu, kterým se pyšnila jedna z hlavních hrdinek seriálu Přátelé, samotná herečka své vlasy nesnášela. Později se Jennifer Aniston dokonce svěřila, že to byl nejošklivější účes, který kdy viděla. Navíc si jej nedokázala upravit sama, takže byla závislá na stylistovi Chrisovi McMillanovi. Mimochodem, to on je zodpovědný za vzhled Rachel Green. S herečkou spolupracuje dodnes. 

Sestříhaný účes, který nosila v seriálu Přátelé, herečka nenáviděla. Miliony fanynek ovšem toužily její styl napodobit

Sociální sítě 

Se svou hřívou je nyní Jennifer Aniston spokojená. Jestliže toužíte vypadat jako ona, můžete vyzkoušet její řadu vlasové kosmetiky LolaVie, kterou uvedla na trh v roce 2021 (kvůli pandemii později, než plánovala). Herečka chtěla vytvořit funkční produkty bez chemie, co nebudou zatěžovat životní prostředí. Až tento podnikatelský záměr přivedl Jennifer Aniston na Instagram. Možná byste to do ní neřekli, ale sociálním sítím na chuť nikdy nepřišla. 

Její vlasy jsou opravdovou korunou krásy. Jennifer Aniston o ně pečuje i pomocí vlastní kosmetické řady

Sexy padesátka

Dnes slaví 54. narozeniny a je živoucím důkazem, že ženy po padesátce rozhodně nepatří do starého železa. Když si ji před pár měsíci vybral magazín Allure na titulní stranu posledního tištěného čísla, snímky spoře oděné Jennifer Aniston bouraly internet. Dokonalou figuru ovšem nemá zadarmo. Herečka pravidelně cvičí, dopřává si plnohodnotný spánek, dodržuje pitný režim, zkrátka a dobře se o své tělo pečlivě stará. Aktuálně se prý cítí daleko lépe než ve dvaceti, třiceti i čtyřiceti letech. A my potvrzujeme, že vypadá dokonale!  

Matt LeBlanc alias Joey Tribbiani slaví 55. narozeniny! Jak se změnil od dob Přátel a co dělají jeho herečtí kolegové?

Karin Šnýdrová / 25. 07. 2022

Matthew Perry bojuje se závislostí už od Přátel, Drew Barrymore začala s drogami v 10 a Brad Pitt alkoholem řešil příval slávy: Celebrity, které se nebojí mluvit o svých problémech

Kristýna Ševčíková / 03. 11. 2022

Prokletí jedné postavy: Proslavil se jako Ross z Přátel, žádná jiná role stejného úspěchu nedosáhla. Kde jinde jste mohli Davida Schwimmera vidět?

Karin Šnýdrová / 02. 11. 2022

Zdroje: allure.com, people.com, insider.com, realsimple.com
Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM