Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Hudba

Nová hudba: Fiedlerski přetavil tátovu smrt v nové album, taneční matador se spojil se skotskými hvězdami

Avatar photo Radek Bureš
29. 11. 2023

Jeden z největších tuzemských hitmakerů současnosti, Ondřej Fiedler alias Fiedlerski, se po úmrtí svého otce spojil s kamarádem Marcellem a na ozdravném pobytu v Alpách spontánně nahráli společné album. V den otcových nedožitých narozenin, 17. listopadu, z něj vypustili pilotní singl, celé album vyjde ještě letos. 

Do playlistu Expres FM míří také novinka od Warhaus, společná píseň Paula Woolforda se skotskou dvojicí LF System, ochutnávka z chystané nové desky slovenské kapely Billy Barman a také nové jméno, mladá písničkářka Towa Bird.   

Hvězdný zpěvák se v dokumentu ukázal ve zcela novém světle: Robbie Williams umí být křehký a citlivý

Michaela Dočkalová / 27. 11. 2023

Towa Bird – Drain Me!

Towa Bird je mladá indie písničkářka s britsko-filipínskými kořeny, která žije v Los Angeles. Tohle je její aktuální singl z připravovaného debutového alba.

Fiedlerski & Marcell – Déšť

Ondřej Fiedler aka Fiedlerski je jedním z nejúspěšnějších domácích producentů, zpěvák Marcel Procházka aka Marcell začínal v kapele No Distance Paradise a nyní se tento vystudovaný lékař věnuje sólové dráze. Když letos na jaře zemřel Ondřejovi Fiedlerovi táta (kterého mimochodem Marcell léčil), tihle dva kamarádi pár dní potom odjeli spontánně do Alp, kde vzniklo společné album. Bude se jmenovat Duše, která opustila tento svět, váží 21 gramů a mělo by vyjít ještě letos. Tohle je z něj pilotní singl.

Největší čeští hitmakeři: Miliony přehrání a zlidovělé melodie Mirai, Lenny i Sebastiana má na svědomí bývalý pankáč

Pavel Kučera / 03. 11. 2022

Paul Woolford & LF System & Shayan – In My Head

Pozitivní taneční hitovka je výsledkem spolupráce dvou velkých jmen současné britské houseové scény – producenta Paula Woolforda a dua LF System. O ženský vokál se pak postarala zpěvačka Shayan.

Warhaus – Popcorn

Warhaus je sólový projekt frontmana belgické kapely Balthazar Maartena Devolderea. Tohle je jeho nový singl, na němž se po letech opět spojil s belgickou zpěvačkou (a mimochodem i bývalou přítelkyní) Sylvie Kreusch.

Warhaus exkluzivně: O snaze přetavit bolest v něco chytlavého, skládání v jurtě i vzpomínkách na Prahu

Veronika Koloušková / 16. 03. 2023

Billy Barman – Karamel

Bratislavská kapela Billy Barman je na Slovensku velmi populární. Tohle je aktuální singl z jejich chystané páté desky, která vyjde příští rok. O produkci skladby se pak postaral uznávaný slovenský producent Fvlcrvm

Fanoušci jsou u vytržení a pláčou štěstím: Kylie Minogue září ve Vegas a udivuje svou skromností

Michaela Dočkalová / 28. 11. 2023

Hvězdy 90. let: Lauryn Hill ke hvězdám nasměrovali The Fugees, jediné sólové album trhlo rekord Grammy

Pavel Kučera / 29. 11. 2023
Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM