Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Fanoušci jsou u vytržení a pláčou štěstím: Kylie Minogue září ve Vegas a udivuje svou skromností

Avatar photo Michaela Dočkalová
28. 11. 2023

Kylie Minogue na hudební scéně působí už přes 40 let. Přezdívá se jí Princezna popu a zároveň je i módní ikonou. A rozhodně ještě stále není za zenitem. Právě teď zažívá svůj další vrchol slávy. 

Podle všeho se stala velkou fanynkou zpěvačky Adele a jde v jejích šlépějích. I ona se rozhodla pobývat v Las Vegas a zpívat v místním vyhlášeném hotelu. Kultovní australská zpěvačka si naplánovala koncertní šňůru v hotelu The Venetian Las Vegas a zůstane tu až do května 2024. Zpěvačka Adele zase vystupuje v nedalekém Caesar’s Palace – už od listopadu minulého roku. Před pár týdny si dokonce ve Městě hříchu podruhé prodloužila termín své působnosti.

Hvězdný zpěvák se v dokumentu ukázal ve zcela novém světle: Robbie Williams umí být křehký a citlivý

Michaela Dočkalová / 27. 11. 2023

Vystačí si s málem

V rozhovoru pro The Sun se Kylie rozpovídala o svých intimních koncertech, během kterých se svými fanoušky navazuje úzký kontakt podobně jako Adele. „Miluji interakci s publikem. Často mám ale pocit, že se potřebují stáhnout zpátky, abych mohla v show pokračovat,“ nechala se při rozhovoru slyšet interpretka aktuálního hitu Padam Padam. Dokonce dala svým fanouškům možnost nahlédnout i do své zákulisní rutiny. Prohlásila, že v zákulisí koncertů si vystačí s málem. Žádnou opulentnost nevyžaduje. „Tady ve Vegas je nezbytný zvlhčovač,“ žertovala zpěvačka, která narážela na to, že aby se jí lépe dýchalo a cítila se dobře, je pro ni čistič vzduchu důležitý. Stejně tak se neobejde bez kávovaru a varné konvice. „Dobře načasovaný šálek čaje může věci obrátit k lepšímu,“ tvrdí. Zpěvaččiny přítomnosti v Las Vegas využili i pořadatelé Velké ceny Formule 1, která se tam jela před dvěma týdny. Svůj aktuální hit zazpívala na zahajovací show. 

https://www.youtube.com/watch?v=UUNzIPCzMLE

Fanoušci plakali štěstím

Z jejích koncertů jsou fanoušci jako u vytržení. Na začátku listopadu vtrhla na podium se slovy: „Prosím, připoutejte se… Mé jméno je Kylie.“ Její příznivci křičeli a měli v očích slzy štěstí, že mohou být svému idolu tak blízko. Každý její koncert je pastvou nejen pro uši, ale i pro oči. Nejenže 55letá Kylie vypadá naprosto dokonale, ale pro svou show si také připravila blikající barevné lasery a výbuchy hvězd a další dechberoucí efekty. Kylie tančila na stole a zlaté střapcové šaty jí vlály do všech stran.

Hudební spolupráce, které překvapily fanoušky i odborníky

Redakce / 14. 11. 2021

Bude mít také vlastní dokument?

Každý koncert je jedinečný a pokaždé se tak od svých fanoušků setkává jen s pozitivní zpětnou vazbou. Známou se Kylie stala už v druhé polovině 80. let, v devadesátkách byla jednou z nejpopulárnějších zpěvaček světa. Na přelomu století pak nabrala nový dech díky megahitu Can’t Get You Out Of My Head. Ale i teď má co nabídnout, poslouchají ji všechny generace napříč celým světem. Generace Z by však ocenila novou dokumentární sérii, která by byla k viděni na streamovacích platformách. Svou vlastní má i Robbie Williams, Taylor Swift má zase film. Stejně tak i Britney Spears nebo Beyoncé. Kylie se jistě nenechá zahanbit.

Australská popová diva zakotvila v Las Vegas minimálně do května 2024

Největší hitmakeři: Bez trojice SAW by přelom 80. a 90. let nebyl stejný, statistiky jsou úctyhodné

Pavel Kučera / 22. 09. 2022

Robbie Williams je zamilovaný, ale ne do své ženy: Komu patří srdce slavného zpěváka?

Michaela Dočkalová / 27. 01. 2023

Zdroje: dailymail.co.uk, mirror.co.uk

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM