Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Bizarní vánoční dárky podle Gwyneth Paltrow: Napište Ježíškovi o gong za 45 tisíc nebo dovolenou za téměř milion na den

Avatar photo Michaela Dočkalová
20. 11. 2023

Letošní Vánoce budou u Gwyneth Paltrow zřejmě velmi zajímavé. Možná poněkud bizarnějšího rázu. Nedávno hollywoodská herečka zveřejnila seznam vánočních dárků, které by si přála (nebo spíš možná nepřála) najít pod vánočním stromečkem. A budete se divit, co všechno se na něm objevilo.

Reese Witherspoon má s dcerou Avou dokonalý vztah: Podporují se v nelehkých chvílích

Michaela Dočkalová / 15. 11. 2023

Kuriozity za přemrštěné ceny

V roce 2008 Gwyneth založila magazín Goop, aby do něj psala o svém životě. Publikuje, co má ráda, jak a kam cestuje, co vaří nebo co nového objevila. A také publikuje svého průvodce vánočními dárky, které by ona nebo kdokoliv jiný třeba mohl nalézt či chtěl nalézt na Štědrý večer pod vánočním stromkem. Obvykle se ovšem jedná o skutečné kuriozity za přemrštěné ceny.

Kdo by nechtěl zlatý vibrátor?

Není úplně jisté, jestli po takových dárcích sama Gwyneth skutečně touží, nebo si jenom dělá legraci, protože ne každý si přeje dostat k Vánocům gong za 44.800 korun nebo vibrátor z pravého – dokonce 24karátového – zlata za necelých 336 tisic. Je však nutné podotknout, že onen vibrátor má prý extrémně výkonný motor. Už o něco zajímavější je nápad někoho obdarovat blokem sýra, avšak ne pro každého je přijatelná cena 9.100 Kč.

Dárky pro kuchaře, milence i vzdálené bratrance

To jsou však pouhé tři položky z celkových 25, které se dostaly na každoročně velmi očekávaný Gwynethin seznam vánočních dárků. Co dalšího tam tedy najdeme? Například starou deskovou hru vrhcáby v hodnotě 254 tisíc korun nebo čtyřdenní pobyt na Želvím ostrově na Fidži. Má to ale jeden háček – musíte si pronajmout kompletně celý ostrov a za jednu jedinou noc zaplatíte 889.283 tisíc korun. Pro nadšené sportovce má Gwyneth v zásobě další skvělý tip – kolečkové brusle Chanel za 140 tisíc. Hereččin magazín Goop ovšem vydal dalších devět seznamů, ze kterých lze vybírat. A jsou vskutku užitečné, protože se herečka postarala o to, abyste dostali tipy na dárky nejenom pro své drahé polovičky nebo pro děti, ale také pro kuchaře nebo milence či vzdálené bratrance, které vídáte jen jednou za uherský rok.

Gwyneth ráda píše nejen do svého magazínu, ale také vydává knížky

Večeře s Gwyneth Paltrow, večírek s Leonardem DiCapriem: Pronajměte si dům od slavných, levné to ale není

Michaela Dočkalová / 25. 08. 2023

Komu byste věnovali pásku přes ústa?

Zkrátka nepřijdou ani lidé, kteří mají na vánoční dárky o něco menší rozpočet. Mezi tipy na dárky do 2.800 korun najdete inspiraci pro tchyně, pejskaře a všechny mezi tím, ať už to znamená cokoliv. Komu je určena nejlevnější položka na seznamu – páska přes ústa, známo není. Gwyneth své fanoušky a fanynky rozhodně umí pobavit a ačkoliv její seznam vánočních dárků nepatří mezi nejpraktičtější, inspirovat se v něm rozhodně dá. Teď jen nezbývá než čekat, jestli se sama Gwyneth pochlubí tím, čím ji Santa Claus obdaroval.

Gwyneth Paltrow se toho nebojí: Slavná herečka odhalila, zda byl v posteli lepší Brad Pitt, nebo Ben Affleck

Michaela Dočkalová / 29. 05. 2023

Gwyneth Paltrow slaví padesátku: Je víc herečkou, nebo nebezpečnou šarlatánkou?

Karin Šnýdrová / 27. 09. 2022

Zdroj: mirror.co.uk

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM