Expres FRESH! /
Celý playlist
VIP

Gwyneth Paltrow slaví padesátku: Je víc herečkou, nebo nebezpečnou šarlatánkou?

Karin Šnýdrová
27. 09. 2022

Stala se hvězdou stříbrného plátna a randila s největšími fešáky Hollywoodu. Svou hereckou kariéru však odsunula na druhou kolej. Zhlédla se ve zdravém životním stylu, začala propagovat erotické pomůcky a šířit neodborné rady, které ji dostaly před soud. Dnes slaví Gwyneth Paltrow padesáté narozeniny. Kvůli čemu nadzvedla veřejnost ze židle?

Když ji magazín People v roce 2013 označil za nejkrásnější ženu planety, nikdo neprotestoval. Ačkoliv vypadá stále skvěle, image nevinné blondýnky se jí nepovedlo udržet. Stal se z Gwyneth Paltrow šarlatánský prodejce a nebezpečný obchodník s lidským zdravím?

Stingův Angličan v New Yorku, The Clash volající z Londýna i Bruce Springsteen v ulicích Philadelphie aneb Názvy měst ve slavných písních

Pavel Kučera / 26. 09. 2022

Gwyneth Paltrow a muži jejího života

Sláva Gwyneth Paltrow začala stoupat poté, co se objevila po boku Brada Pitta (58) v psychologickém thrilleru Sedm (1995). Přestože jim to klapalo i mimo obrazovky, happyendu se tento pár nedočkal. Po třech letech vztahu se mladí snoubenci definitivně rozešli. Při natáčení romantické komedie Zamilovaný Shakespeare (1998) se blonďatá herečka seznámila s dalším hollywoodským krasavcem. S Benem Affleckem (50) randila stejně dlouho jako s předchozím partnerem. Podstatně delší dobu expirace mělo pak její manželství s Chrisem Martinem (45), spoluzakladatelem kapely Coldplay. Gwyneth Paltrow se s ním rozvedla až po třinácti letech. Mají spolu dvě děti, dceru Apple (18) a syna Mosese (16). V roce 2018 se herečka vdala podruhé. S televizním scénáristou Bradem Falchukem (51) je dodnes. 

S Bradem Pittem randila Gwyneth Paltrow od roku 1994 do roku 1997

Tom Holland? A to je kdo? 

Největší úspěch v kariéře sklidila Gwyneth Paltrow za snímek Zamilovaný Shakespeare. Odnesla si za něj Oscara i Zlatý Glóbus a ačkoliv se podobného ocenění znovu nedočkala, za zhlédnutí stojí i další filmy v kterých účinkuje. Zazářila v komediích Emma (1996), Srdcová sedma (1998), Taková zvláštní rodinka (2001), Letuška 1. třídy (2003) i dramatech Talentovaný pan Ripley (1999) či Důkaz (2005). Poslední dobou ji můžete vídat hlavně v Marvelovkách, ať už je to Iron Man (2008-2013), Avengers (2012-2019) či Spiderman: Homecoming (2017), s kterým jí mimochodem pojí pěkný trapas. Na svém Instagramu totiž sdílela fotku s hereckými kolegy Robertem Downeym Jr. (57) a Tomem Hollandem (26). Protože představitele hlavní role neznala, popsala ho jako „toho druhého chlapa na snímku.“ Fanoušci to zmatené herečce dali v komentářích pěkně sežrat. 

Parní lázeň pro vagínu i nefritové vejce 

Gwyneth Paltrow doporučovala ženám vaginální parní lázeň, aby si pročistily vnitřní orgány a zmírnily menstruační bolesti. Lékaři to viděli jinak. Nejenže si podobnou procedurou můžete způsobit drobné popáleniny, ale také nahrát nejrůznějším infekcím. Sumu 145 tisíc dolarů musela firma Goop zaplatit kvůli nepravdivým tvrzením o nefritových vaginálních vejcích, které prodávala za 66 dolarů. V popisku u produktu stálo, že po zavedení vajíčka se vám vyrovná hladina hormonů, srovná menstruace a zastaví inkontinence. Gynekologové varovali zákazníky před syndromem toxického šoku i bakteriálními infekcemi. Následně Gwyneth Paltrow šokovala svět svíčkou, která voněla jako její vagína. Vyprodala se doslova za pár chvil. Výjimkou není ani reklama na vibrátory, v které si herečka střihla hlavní roli.

Herečku Gwyneth Paltrow čeká soud: Do problémů se dostala kvůli svíčce s vůní její vagíny

Redakce / 31. 05. 2021

Milionáři z OnlyFans: Na provokativní síti vydělávají i celebrity nebo dívka, která si hraje s vlasy, Bella Thorne získala milion za den

Denisa Grofová / 23. 09. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia a Instagram

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM