Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
Lifestyle

Večeře s Gwyneth Paltrow, večírek s Leonardem DiCapriem: Pronajměte si dům od slavných, levné to ale není

Avatar photo Michaela Dočkalová
25. 08. 2023

Které celebrity si koupily nemovitost, aby ji pak pronajímaly? Máte-li pár tisíc amerických dolarů nazbyt, můžete si pronajmout rezidenci v Beverly Hills třeba od Rihanny, dům v Palm Springs od Leonarda DiCapria nebo se ubytujte u Gwyneth Paltrow, která vás pozve i na večeři.

Houpací kůň za 13 milionů a tenisky za 25 tisíc korun: Beyoncé za děti utrácí tisíce dolarů, jsou to pro ni ale drobné

Michaela Dočkalová / 21. 08. 2023

Večeře s Gwyneth

U Gwyneth Paltrow mohl zájemce nejen bydlet, ale dokonce i povečeřet. V jejím kalifornském domě v Montecitu, který nabídla k pronájmu, najdete například krb, plně vybavený bar nebo luxusní vanu. A pokud obyvatel domu pro návštěvy nepohrdnul pozváním, hollywoodská herečka mu také uvařila. 

Boj Gwyneth Paltrow proti osamělosti: V jejím domku pro hosty můžete spát zdarma, slavná herečka s vámi povečeří

Kristýna Ševčíková / 09. 08. 2023

Na dovolenou k Rihanně

Rihanna je téměř realitní magnátkou. Za dobu své slávy si pronajala i koupila celou řadu nemovitostí. Peněz na to má dost, vždyť je jednou z nejbohatších zpěvaček na světě. Začátkem roku 2021 si pořídila luxusní dům v Beverly Hills s 5 ložnicemi a 7 koupelnami za téměř 14 milionů dolarů. Pak ale koupila ještě jeden dům hned vedle a rozhodla se ten původní nabídnout k pronájmu, a to za 80 tisíc dolarů měsíčně. Za noc tedy zaplatíte 2.666 dolarů.

Rihanna má nové bydlení: Pořídila si luxusní byt v Los Angeles po hvězdě Přátel

Michaela Dočkalová / 20. 04. 2023
Rihanna není žádný troškař. Svou nemovitost si umí ocenit

Chcete uspořádat divoký večírek?

Ani Leonardo DiCaprio nezahálí a pronajímá svou luxusní nemovitost za 3.750 dolarů za noc. Dům v pouštní oáze v Old Las Palmas v Palm Springs nabízí mimo jiné koktejlový bar, klavír, krb, 6 ložnic, 7 koupelen a v ceně máte také závěrečný úklid, kdybyste náhodou chtěli v domě pořádat večírek, který by se po vzoru filmu Vlk z Wall Street vymkl kontrole.

Vlk z Hollywood Hills: Leonardo DiCaprio se nechce hádat se sousedy, koupil už čtyři domy a brousí si zuby na pátý

Michaela Dočkalová / 23. 06. 2023

Mick Jagger vám pronajme vilu na soukromém ostrově

Frontman kapely Rolling Stones a legendární rocková hvězda Mick Jagger vlastní nemovitosti v hodnotě 250 milionů dolarů. A některé z nich pronajímá. Jeden z jeho domů se nachází i na Mustique, malém soukromém ostrově v Západní Indii. Jedna noc vás vyjde na 2.350 dolarů. Vila inspirovaná japonskou a balijskou kulturou sestává ze 7 samostatných pavilonů a pojme až 10 hostů, pro něž je k dispozici 6 ložnic. Hostům je k dispozici i piano. Po večerech zas mohou hrát kulečník. V zahradní zeleni se pak ukrývá 25 metrů dlouhý bazén.

Slavní sousedi: Na dům vedle Micka Jaggera si připravte 4,5 miliardy, vedle Justina Biebera nebo Brada Pitta můžete bydlet levněji

Karin Šnýdrová / 16. 03. 2023
Všichni, kdo si kupují nemovitosti na ostrově Mustique, se těší, že budou mít za souseda Micka Jaggera

Pobyt zdarma u Mily a Ashtona

Přes Airbnb nabídli pobyt ve svém domě Ashton Kutcher a jeho žena Mila Kunis, kteří tuto novinku společně zveřejnili jen před pár dny. V Santa Barbaře jste si mohli pronajmout plážový dům s výhledem na oceán a vířivkou. Pobyt byl pouze na jednu noc minulý víkend, ale za to ubytovaní bylo hned pro čtyři hosty najednou. Ti také byli uvítáni Ashtonem a Milou osobně. Za pobyt navíc nezaplatili ani jediný dolar.

Plážový dům Mily Kunis a Ashtona Kutchera

Dům filmového Vlka z Wall Street je na prodej: Připravte si pořádně tučnou sumu

Michaela Dočkalová / 05. 05. 2023

James Cameron prodává dům obklopený džunglí: Za inspiraci k Avatarovi dáte 33 milionů dolarů

Michaela Dočkalová / 27. 07. 2023

Zdroje: loveproperty.com, profimedia.cz, instagram.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM