Sunday Night Cream /
Celý playlist
VIP

Reese Witherspoon má s dcerou Avou dokonalý vztah: Podporují se v nelehkých chvílích

Avatar photo Michaela Dočkalová
15. 11. 2023

Reese Witherspoon a její dcera Ava Phillippe tvoří nerozlučnou dvojku. Spíše než matka s dcerou jsou nejbližšími kamarádkami. A byly jimi i v době, kdy Ava bojovala s obrovskou úzkostí. Podporují se ale vzájemně. Když Reese po 12 letech zkrachovalo druhé manželství, byla jí právě Ava tou největší oporou.

Přežila vlastní smrt, zády se k ní otočili kolegové i manžel: Dnes je z Sharon Stone jiná žena

Michaela Dočkalová / 08. 11. 2023

Bojovala s úzkostí

Není tomu tak dávno, co Ava Phillippe prozradila, že ještě jako dítě trpěla úzkostmi a depresemi. K překvapení všech svých fanoušků a fanynek se o svém duševním zdraví rozpovídala na sociálních sítích. „S úzkostí jsem se vypořádávala dlouho,“ nechala se slyšet, než sdílela tipy, jak s úzkostí bojovat pro sledující, kteří se potýkají se stejnými nebo podobnými problémy jako ona sama.

„Jenže neexistuje jediné řešení, které by fungovalo na všechny,“ dodává. „Neznehodnocujte své pocity. Máte plné právo cítit se jakkoli, i když to ostatním připadá divné.“ Avě pomohly hlavně hluboké nádechy a výdechy pokaždé, když cítila, že přichází úzkost. A samozřejmě jí pomohla i maminka Reese, která psychické zdraví své dcery rozhodně nikdy nepodceňuje.

Je celá maminka

Avino přiznání přišlo krátce poté, co na svém Instagramu zveřejnila fotografii v plavkách, a její sledující se podivovali nad tím, jak neskutečně podobná je své mamince. Hvězda Pravé blondýnky také nezapomněla dceřinu fotografii okomentovat. Napsala pod ni stručné: „Záříš!“ Ava je ale podobná své matce na většině zveřejněných fotografií. Když se pochlubila fotkou, na níž jí bylo pouhých 17 let, dostala přes 12 tisíc srdíček a přes 130 komentářů, ve kterých jí sledující většinou vyjadřují neskonalý obdiv.

Dceru Avu má se svým prvním manželem Ryanem Phillippem

Rodina drží pohromadě, ač se manželství rozpadlo

„Ty a máma jste jako dvojčata,“ psali někteří. „Musela jsem se na tu fotku podívat dvakrát, protože jsem si myslela, že je to Reese,“ psal další obdivovatel. Reese se s Aviným otcem Ryanem Phillippem seznámila, když jí bylo pouhých 21 let. Zasnoubili se v roce 1998 a následující rok se vzali. Kromě dcery Avy mají ještě syna Deacona, který je o 4 roky mladší. S Ryanem se Reese oficiálně rozvedla v roce 2008, o tři roky později si vzala hledače talentů Jima Totha, s nímž má syna Tennessee Jamese. Letos v březnu ovšem oznámili, že si každý půjde svou vlastní cestou. Držitelka Oscara se ale nehroutí. Nejdůležitější ze všeho jsou její děti a chce, aby byly šťastné. Ava i její dva synové ji podporují ve všech jejích rozhodnutích. Navíc se s Tothem podle všeho nerozchází ve zlém. Zůstávají přáteli a především těmi nejlepšími rodiči, kterými se vždy snažili být. Navíc podle nejnovějších hollywoodských drbů randí s 68letým hercem a režisérem Kevinem Costnerem.   

Prototyp hollywoodské dokonalosti: Reese Witherspoon svůj úspěch přenesla i na děti

Michaela Dočkalová / 15. 02. 2023

Módní ikona Reese Witherspoon: Inspirujte se jejím dívčím a hravým stylem

Andrea Machajdíková / 14. 03. 2023

Kaia Gerber, Maya Hawke či Lily Collins: Dcery slavných mají našlápnuto své rodiče překonat

Andrea Machajdíková / 05. 12. 2022

Zdroj: mirror.co.uk

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM