Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Přežila vlastní smrt, zády se k ní otočili kolegové i manžel: Dnes je z Sharon Stone jiná žena

Avatar photo Michaela Dočkalová
08. 11. 2023

Musí spát minimálně 8 hodin denně, jinak ji popadne záchvat. Sharon Stone se po letech svěřila se svými zdravotními problémy. Na druhou stranu je ale ráda, že je pořád na živu. Před 22 lety málem přišla o život. Dnes si váží každého dne, do kterého se probudí.

Dnes pětašedesátiletá herečka v roce 2001 prodělala krvácení do mozku, hrozilo dokonce, že zemře. Od té doby má úplně jiný pohled na svět. A zjistila, že důležitější než práce je to, jakým stylem žije. Denně si tak dopřává 8 hodin spánku. Dlouhá léta předstírala, že ji děsivá příhoda, kterou prodělala, trvale nepoznamenala, ale opak je pravda. Bez hlubokého a dlouhého spánku prý léky, které od té doby bere, nefungují. A když nezabírají, jak mají, trpí záchvaty. I kvůli tomu přišla o mnoho filmových rolí, ale nedalo se s tím nic dělat. Otevřeně se však o tom, jaký teď vede život, rozhodla poprvé promluvit teprve nedávno.

Z královny večírků matkou na plný úvazek: Paris Hilton nechala svou divokou minulost za sebou

Michaela Dočkalová / 02. 11. 2023

Opustil ji i manžel

Sharon Stone před 22 lety prodělala mrtvici a 9 dní krvácela do mozku. Když se pak probudila v nemocnici, nemohla mluvit, jen koktala, k tomu špatně viděla. Navíc utrpěla i ztrátu paměti. Trvalo dlouhých sedm let, než se z mrtvice zotavila. Tehdy se k ní ale všichni otočili zády. Místo toho, aby jí byli kolegové a přátelé nápomocní, zanevřeli na ni. Nestál při ní ani její tehdejší manžel, americký novinář Phil Bronstein, s nímž adoptovala syna Roana. Po mrtvici manželství zkrachovalo.

Bývalý manžel ji opustil zrovna ve chvíli, kdy ho nejvíce potřebovala

Odmítla botox, přítel o ni ztratil zájem: Sharon Stone (64) bojuje proti povrchnosti fotkou v bikinách

Iva Růžičková / 05. 09. 2022

Prohrála soud o syna

Ve stejném roce, kdy onemocněla, se tedy také rozváděla. Měla pocit, že přišla úplně o všechno. Mrzelo ji nejenom to, že se na ni vykašlaly kolegyně z oboru, ale i fakt, že soudkyně, která řešila spor o adoptovaného syna, dala za pravdu jejímu manželovi, který dostal Roana do výhradní péče. Svého syna od té doby směla navštěvovat jen po předchozí domluvě.

Přišla i o svou těžce vydřenou kariéru. Nikdo ji nechtěl zaměstnat. Z problémů jí vytáhla až smlouva s Diorem. Přesto už nikdy nic nebylo tak jako předtím. Musela si vzít i hypotéku na dům. Vlastních peněz moc neměla. „Většinu z toho, co jsem ztratila, jsem nikdy zpět nezískala,“ prozradila v jednom z rozhovorů.

Poté co přišla o syna Roana, adoptovala syny Lairda a Quinna

Nevzdává se

Po rozvodu adoptovala syny Lairda a Quinna a věnovala jim veškerou pozornost. Ještě mnohem později si ale uvědomila, že nežije pro ostatní, ale především sama pro sebe. Přestala si lámat hlavu s tím, že ztratila podporu přátel i kolegů, soustředila se jen na sebe a své syny. V pozdějších letech se jí opět podařilo vydobýt si filmové i seriálové role. A dnes je opět žádanou herečkou, ale s prací to nepřehání. Musí se šetřit a hlavně nezapomenout na to, že každý nový den je pro ni dar.

Sharon Stone si umělými rty vystřelila z hollywoodských kolegyň: Sama plastiky odmítá z dobrého důvodu

Eliana Moravcová / 25. 03. 2023

Pavlínu Pořízkovou posílali na plastiku, hrdince z Top Gunu se vysmívali: Starší ženy versus hulvátské poznámky

Iva Růžičková / 29. 08. 2022

Pro peníze cokoli: Herečka má účet na OnlyFans, bývalý plavčík prodával jídlo do mikrovlnky

Michaela Dočkalová / 11. 10. 2023

Zdroj: dailymail.co.uk

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM