Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Pro peníze cokoli: Herečka má účet na OnlyFans, bývalý plavčík prodával jídlo do mikrovlnky

Avatar photo Michaela Dočkalová
11. 10. 2023

V posledních letech se roztrhl pytel s celebritami, které se snaží rozproudit svou slávu nebo získat peníze tím, že o sobě natáčejí dokumenty a seriály nebo sdílejí své fotografie na platformě OnlyFans. A někteří dokonce kdysi věřili, že jim ztracenou slávu pomohou získat hotovky do mikrovlnky. Někdo si ale cestičku ke slávě a penězům přeci jen znovu vydobýt dokázal.

Charlie Sheen měl peníze, ženy, moc i slávu: Sám se připravil o všechno

Michaela Dočkalová / 03. 09. 2023

David a Victoria Beckhamovi

Dokument o jedné z nejsledovanějších celebrit světa je k vidění Netflixu. Beckhamovi v něm odhalují i to, co dosud jejich fanouškům zůstávalo skryto. Například se dozvíme, že bývalý fotbalista je ve skutečnosti uklízecí maniak, který každou noc nejenom cídí byt, ale také zastřihává knoty u všech svíček, které v domě má. Dokument však nemapuje jen jeho současný život, ale i jeho dělnické kořeny, kdy jako malý vyrůstal ve východním Londýně. Otázkou je, jestli to mají Beckhamovi zapotřebí a jestli ještě vůbec někoho zajímá, jak si žije vysloužilý fotbalista, který se stal ambasadorem kontroverzního fotbalového mistrovství světa v Kataru, a bývalá Posh Spice.

V nové dokumentární sérii z dílny Netflixu chtějí své fanoušky překvapit detaily ze svého života

Jennifer Lopez

Není to tak dávno, kdy se zpěvačka vytasila s reklamou na vlastní alkohol. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby ale sama Jennifer Lopez alkohol pila. Ale ona téměř nepije a nepije ani její manžel Ben Affleck, který se v minulosti léčil z alkoholismu. To je solidní přešlap nehodný Jennifer Lopez. Není se tedy čemu divit, že tím mnohé své fanoušky velmi pobouřila.

David Hasselhoff

Proslavil se hlavně v 80. a 90. letech jako hlavní hvězda seriálů Pobřežní hlídka a Knight Rider. Dokonce byl, aspoň na evropské scéně, i relativně úspěšným zpěvákem. Jenže postupem času začal ztrácet své charisma a lidé na něj zapomněli. Svou popularitu tak chtěl oživit spoluprací s firmou Lean Pockets, která vyrábí hotová jídla vhodná k ohřátí v mikrovlnné troubě. Stal se Mr. Leanem, ale na výsluní ho to zpátky zrovna nevyneslo.

Hotovky do mikrovlnky ho zpátky na vrchol popularity nevyšvihly

Harry a Meghan

Ačkoliv by si kde kdo mohl myslet, že mají tolik peněz, že by do konce života nemuseli hnout prstem, ve skutečnosti to tak možná vůbec není. Přestože se vzdali královských peněz, díky lukrativní smlouvě se společností Netflix na produkci dokumentárních a také hraných filmů, a také díky memoárům prince Harryho, hluboko do kapsy rozhodně nemají. Zatímco jedna skupina fanoušků jim fandí, ta druhá si myslí, že vším, co dělají, poškozují dobré jméno britské královské rodiny. Dokud jim to ale vynáší, o názor královské rodiny se zajímat nemusejí.

Tak moc se snaží být oblíbení, až je jich všude plno

Denise Richards

Svá nejlepší herecká léta už má dávno za sebou. Ač stále točí, ať filmy nebo seriály, na svůj náročnější životní styl si bývalá bond girl nejspíš pouhým hraním vydělat nedokáže. Hvězda béčkových filmů jako Hvězdná pěchota, Bláznivá svatba nebo Nebezpečné hry v posledních letech propadla plastikám, které ji změnily téměř k nepoznání. Ale stále má co nabídnout, a to prostřednictvím platformy OnlyFans, která je známá pro svůj lechtivý až sexuálně explicitní obsah. Dvaapadesátiletá herečka zveřejňuje své fotografie předplatitelům za měsíční poplatek 25 dolarů. A údajně si tím vydělává až 2 miliony dolarů měsíčně, a to i přesto, že se skutečné erotice údajně ve sdíleném obsahu vyhýbá.

Krásná Denise Richards jistě přiláká hodně fanoušků

Za peníze cokoliv: David Beckham v Kataru rozdává úsměvy i podpisy, Robbie Williams zazpíval Putinovi, namočil se i slušňák Sting

Michaela Dočkalová / 16. 12. 2022

Nemovitosti, oblečení, grily: Sportovní hvězdy, které po konci aktivní kariéry dobře zasadily a teď sklízí miliony

Carlito Brigante / 25. 02. 2023

Zdroj: www.buzzfeed.com, www.therichest.com, www.mirror.co.uk

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM