Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Mix

Odmítla botox, přítel o ni ztratil zájem: Sharon Stone (64) bojuje proti povrchnosti fotkou v bikinách

Iva Růžičková
05. 09. 2022

Dostat kopačky a prodat to tak, že sklidíte od celého světa ovace? Pro Sharon Stone je to hračka. Kdyby byla jen tou dívkou, co dala nakládačku Arnoldovi Schwarzeneggerovi v kultovním Total Recall, bohatě by to stačilo.

Scéna, kdy se její postava změní z ozdobné puťky na zabijáckou mašinu, je klenotem sci-fi kinematografie (stejně tak ale, přiznejme, nikdy nezapomeneme na dívku z baru budoucnosti se třemi ňadry).

Pavlínu Pořízkovou posílali na plastiku, hrdince z Top Gunu se vysmívali: Starší ženy versus hulvátské poznámky

Iva Růžičková / 29. 08. 2022

Jenže Sharon Stone neměla osud hvězdičky na jedno použití. Neslušně pootevírající se úhel jejích stehen v erotickém thrilleru Základní instinkt přinutila svět zalapat po dechu a posunula hranice. Dramatickou stránku svého hereckého umění rozvinula ve Scorsseseho Casinu. Autorka výroku, že být ženou a současně mít mozek je v Hollywoodu smrtící kombinace, ve svých 64 letech postuje odvážné fotky v bikinách a o obdiv celého světa nemá nouzi.

Nedávno se však svěřila na svém Instagramu, že měla mladšího přítele, který se s ní přestal vídat, jelikož se rozhodla přestat užívat botox. I o zákrocích, pozastavujících vliv věku, nemá problém hovořit otevřeně – popisuje jejich bolestivost a další komplikace. „Jestli ti jde jen o to, jak vypadám, tamhle je východ,“ komentovala rozhodnutí jít za krásou Sharon.

Tímto se rozhodla svůj věk oslavovat, i proto umístila na sítě onu fotku v bikinách. „Cítím, jako byste se stala neviditelnou, pokud je vám nad 45 a jste matka, lidé chodí kolem vás, jako byste nebyli,“ napsala k postu. Ano, rozhodnutí stárnout bývá překážkou v lásce, stejně jako v dystopickém románu Aldouse Huxleyho Konec civilizace.

Sharon Stone se podělila o svůj srdceryvný příběh: Prodělala devět potratů, dětí se přesto dočkala

Eliana Moravcová / 22. 07. 2022

Vyrobeni ze silikonu: Plastické operace jsou jejich drogou

Redakce / 14. 03. 2022

Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM