Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Z královny večírků matkou na plný úvazek: Paris Hilton nechala svou divokou minulost za sebou

Avatar photo Michaela Dočkalová
02. 11. 2023

Spoře oděná bývala ozdobou všech večírků a nenechala si ujít jedinou příležitost, kdy by se mohla ukazovat po boku slavných a bohatých mužů. Teď už je z ní ale úplně někdo jiný. Paris Hilton se stala vzornou matkou a manželkou.

Nedávno na svém Instagramu zveřejnila příspěvek, v němž prozradila, že slaví 45 měsíců od chvíle, kdy začala randit se svým současným manželem, podnikatelem a rizikovým kapitalistou Carterem Reumem. Paris dala najevo svou radost i neutuchající zamilovanost. Dědička hotelového impéria společně se svými 24,5 miliony sledujícími sdílela lásku k muži, s nímž vychovává synka, kterého si nechala prostřednictvím odebraných vajíček porodit náhradní matkou. O umělé oplodnění se totiž snažila hned několikrát, ovšem ani jeden pokus nebyl úspěšný.

Naomi Watts si užívá líbánky: Fanouškům odkrývá opravdu všechno

Michaela Dočkalová / 28. 09. 2023

Letošní výročí bude podle všeho speciální

Do svých plánů na oslavu výročí svatby, která se konala 11. listopadu 2021, zapojila také své fanoušky. Dala jim za úkol vymyslet, co by měli s manželem na letošní 11. listopad udělat, respektive jak by měli své výročí oslavit. Na svůj dotaz dosud dostala přes dva tisíce odpovědí. Někteří její fanoušci odpovídali jen emotikony ve tvaru srdíček, jiní jim radili, aby jen zůstali doma a oslavili své výročí v soukromí. Některé nápady ovšem byly velmi romantické. Jedna z fanynek Paris Hilton navrhla, že by si měli vytvořit jakousi časovou kapsli ve tvaru poštovní schránky a každé výročí si vzájemně napsat zamilovaný dopis. A až takových dopisů budou mít víc, mohou si z nich sestavit celou knihu, kterou si pak přečtou i další generace Hiltonů a Reumů. Instagram Paris Hilton je plný lásky a jejího nového života. Sdílí své okamžiky s malým synkem i romantické chvíle s manželem. V srpnu sdílela například fotografii, na níž je zachycena s manželem při polibku během západu slunce v Řecku. Není divu, že byla oceněna více než 253 tisíci srdíček.

Podnikavá žena

Paris a Carter spolu začali randit v roce 2019 a den před svatým Valentýnem v roce 2021 se zasnoubili. Ještě v ten samý rok se také vzali. Dne 11. listopadu si řekli své Ano při opulentním svatebním obřadu v Los Angeles. Na něm samozřejmě nechyběli její slavní přátelé, například herečka Emma Roberts, televizní celebrita Kim Kardashian nebo herečka a zpěvačka, která je zároveň jednou z jejích nejlepších kamarádek, Nicole Richie. Paris nechala svou divokou minulost za sebou a stala se především matkou a manželkou. Zatímco u filmu se pokoušela uspět několikrát a neúspěšně, schopnou podnikatelkou je i nadále. Vlastní řetězec hotelů a má i svou řadu kabelek a kosmetiky. Budoucnost má tak její milovaný syn určitě zajištěnou.

Paris s manželem chce letos oslavit výročí svatby podle přání fanoušků

Zdroj: mirror.co.uk

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM