Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist
VIP

Manžel alkoholik, ona abstinentka: Vlastní značkou alkoholu se Jennifer Lopez připravila o tisíce fanoušků

Avatar photo Michaela Dočkalová
07. 05. 2023

Káže víno, ale pije vodu, tak by se dal shrnout obrovský přešlap Jennifer Lopez, kterého se dopustila v rámci honby za penězi. Ani Jennifer rozhodně není neomylná a i ona dokáže své fanoušky vytočit doběla. Co provedla tak strašného?

Je dobře známo, že se její manžel Ben Affleck několik let léčil ze své alkoholové závislosti. Dobře se ví i to, že sama Jennifer Lopez je velkým odpůrcem alkoholu a proto ho také nepije. Ani jedna z uvedených skutečností jí ovšem nezabránila vytvořit vlastní značku alkoholu a ještě na ni dělat reklamu s tím, že drží skleničku s alkoholovým nápojem v ruce. Když se to dozvěděli její fanoušci, nenechali na ní nit suchou. Zároveň vyjadřují své nepochopení nad tím, proč nevytvořila značku nějakého nealkoholického nápoje, když neustále všude zmiňuje, jaké negativní účinky alkohol má.

Dům filmového Vlka z Wall Street je na prodej: Připravte si pořádně tučnou sumu

Michaela Dočkalová / 05. 05. 2023

Spritz přímo od Jennifer Lopez

J.Lo teprve nedávno na trh uvedla svou vlastní značku alkoholu, kterou pojmenovala Delola. O této skutečnosti své fanoušky informovala zkraje dubna s tím, že vymyslela alkoholický nápoj, při jehož vytváření se inspirovala Itálií. Z videa, kterým alkohol propaguje, je dobře poznat, že připomíná oblíbený Aperol Spritz. To byl ostatně účel. V příspěvku, v němž se na Instagramu se svým novým nápojem pochlubila, přiznala, jak moc je hrdá na to, že se může se svými fanoušky podělit o svou novou značku a kolekci jedinečných mixovaných spritzů.

Komentáře pod příspěvkem mluví za vše

Tento příspěvek má přes 8,5 tisíc komentářů a je nutné podotknout, že nepříliš pozitivních. „Jsem tak zklamaná a zmatená,“ píše jedna z jejich sledujících. „Myslela jsem, že nepiješ?“ okomentovala otázkou propagační video další žena. „Jste vdaná za muže, který bojuje se závislostí na alkoholu, a přesto…,“ rýpnul si další fanoušek, možná už bývalý. „J.Lo pro mě vždycky byla inspirací, abych se od alkoholu držela dál,“ uvedla jedna z fanynek důvod, proč ke zpěvačce vždycky vzhlížela. Tomu je ale teď nejspíš konec. Vlastní značka alkoholu je pro slavnou umělkyni jednoznačný kiks, kterého si nikdy neměla dopustit. Ke všemu, když kdysi týdeníku US Weekly přiznala: „Nepiju, nekouřím ani nepiju nic s kofeinem.“

Její manžel Ben Affleck strávil hodně času v protialkoholní léčebně

Vydělává na prokletí svého manžela 

V roce 2020 zpěvaččin manžel Ben Affleck uvedl, že začal víc pít poté, co se začalo rozpadat jeho manželství s Jennifer Garner. „Trvalo mi dlouho, než jsem si dokázal přiznat, bez náznaku pochybností, že jsem alkoholik,“ řekl tehdy. Mezitím ušel pět let dlouhou cestu s více či méně povedenými pokusy o protialkoholní léčbu. A jeho současná manželka se aktuálně snaží vydělat na něčem, co mu téměř zničilo život. O zcela promyšleném a chytrém tahu mluvit nejspíš nelze, ke všemu, když reklamu na alkohol, byť na svou vlastní značku, nemá Jennifer Lopez rozhodně zapotřebí.

Při natáčení jim šlo o život: Jeremy Renner točil se zlomenýma rukama, Brendana Frasera málem zabila Mumie

Michaela Dočkalová / 23. 04. 2023

Katie Holmes chrání dceru: Novináři s ní nesmí mluvit, s otcem Tomem Cruisem se neviděli 10 let

Michaela Dočkalová / 01. 05. 2023

Zdroj: independent.co.uk
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM