Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Katie Holmes chrání dceru: Novináři s ní nesmí mluvit, s otcem Tomem Cruisem se neviděli 10 let

Avatar photo Michaela Dočkalová
01. 05. 2023

Pro Katie Holmes, někdejší hvězdu seriálu Dawsonův svět, je dcera Suri vším. Snaží se ji chránit nejenom před otravnými paparazzi, ale i před jejím vlastním otcem, kterým není nikdo jiný než hollywoodská legenda Tom Cruise. Ten svou dceru údajně neviděl dlouhých 10 let.

Dceři Toma Cruise a Katie Holmes už je 17 let, ale ještě není plnoletá, proto se jí její matka snaží chránit před veškerým možným zlem, které si pro ni okolní svět nachystal. Občas ovšem zajde až za hranu (pro mnohé) pochopitelného. Své pádné důvody pro to, aby dceru držela od otce dál, ale bezpochyby má. Katie o své dceři nikdy nemluví, ani když se jí na ni novináři přímo zeptají. Kdysi ji pyšná matka okomentovala jen čtyřmi slovy: „Je to neuvěřitelná osoba.“ 

Jedna z mála hvězd s kompletní sbírkou prestižních cen: Fenomenální Barbra Streisand slaví narozeniny

Radek Honc / 24. 04. 2023

S exmanželem nechce mít vůbec nic společného

Manželství slavných herců se rozpadlo v roce 2011 a od té doby spolu ti dva údajně pořád nemluví. Zdroj blízký Tomu Cruisovi údajně internetovému serveru Pagesix v březnu letošního roku sdělil, že Tom svou dceru neviděl dlouhá léta a absolutně netuší, jak se jeho dcera má. Někteří hovoří o tom, že ji neviděl dokonce více než 10 let. Naposledy měl možnost se s ní setkat tři měsíce poté, co se se svou ženou oficiálně rozešel. Jádrem veškerých sporů bývalých manželů mělo být především to, že je Tom věrným vyznavačem scientologické církve, jejíž představitelé byli a stále jsou označováni za vymývače mozků a odpůrce psychiatrie nebo potratů. Katie chtěla zabránit tomu, aby k církvi připoutal i jejich dceru. I sám Tom Cruise několik let po rozvodu přiznal, že se s manželkou kvůli scientologické církvi dlouhodobě hádali.

Pozornému fotografovi se Suri podařilo zachytit na procházce s matkou v roce 2019

Stane se ze Suri slavné nepo baby?

Po rozvodu se novináři o jejich dceru Suri začali zajímat mnohem víc, proto se Katie Holmes stala obezřetnější i vůči nim. Nepřeje si, aby dceři pokládali nějaké otázky nebo se s ní bavili o jejím otci. Showbyznys ale dceři rozhodně nezakazuje. Naopak se snaží vyšlapat jí cestičku k věčné slávě. Katie si údajně nechává od dcery radit pokaždé, když chystá nový projekt, a zároveň vítá, když dcera sama něčím přispěje. Například tak zpívá v hereččině režijním debutu Rare Objects, který měl premiéru v polovině dubna.

Suri si svou showbyznysovou premiéru ale odbyla ještě v době, kdy svět kolem sebe ještě vůbec nevnímala. Jako miminko se objevila se svou matkou a otcem na obálce časopisu Vanity Fair. Katie Holmes si od rozvodu s Cruisem prošla několika nepovedenými vztahy, až zakotvila u Bobbyho Woodena III., úspěšného hudebníka, skladatele a producenta, který mimo jiné spolupracoval i s Jennifer Lopez. V prosinci 2022 se ale s o 10 let mladším partnerem rozešla. V minulosti randila i s hercem Jamiem Foxxem či šéfkuchařem Emiliem Vitolem.

V roce 2005 ještě Katie a Tom zářili štěstím

Zdroj: www.usmagazine.com, pagesix.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Od smrti ho vždycky dělí jen vlásek: Tom Cruise si zřídil vlastní pojišťovací společnost

Michaela Dočkalová / 10. 04. 2023

Bývalá bond girl už v herectví dosáhla nejvyšší mety, teď je především matkou

Michaela Dočkalová / 17. 04. 2023
Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM