Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
VIP

Je úspěšnou zpěvačkou i podnikatelkou: Jmění Kylie Minogue překonalo hodnotu 60 milionů liber

Avatar photo Michaela Dočkalová
21. 03. 2024
Nechce se vám číst? Článek si můžete i poslechnout

Zpěvačka Kylie Minogue byla před pár dny pořadateli Brit Awards oceněna jako globální hudební ikona. A tou skutečně je. Na světové popové scéně se pohybuje déle než půl století. Tomu ostatně odpovídá i výše jejího celkového jmění.

Žárlivost, násilí, skandály nebo Yoko Ono: Důvody rozpadu slavných kapel bývají pikantní

Pavel Kučera / 18. 03. 2024

V hotovosti má přes devět milionů

Pětapadesátiletá interpretka nejnovějšího celosvětově úspěšného hitu Padam Padam prodala už více než 80 milionů nahrávek a nedávno její společnost Darenote Limited odhalila, že byla pro rok 2023 oceněna na hodnotu 9,6 milionu britských liber. Přitom ještě v roce 2022 to bylo 8,1 milionu. Celkové jmění Kylie Minogue údajně k počátku letošního roku činilo neuvěřitelných 62 milionů liber, které mimo jiné čítá i hotovost ve výši 9,3 milionů liber. V posledních 3 letech zaplatila do veřejné poklady takzvanou korporační daň milion liber.

Na Vanity Fair Oscars party letos zářila v modro-zelených blyštivých šatech

K Drew Barrymore pro levné brýle, k Alonsovi pro tričko, k DeNirovi na večeři: Slavné tváře a jejich úspěšné podnikání

Kristýna Ševčíková / 15. 07. 2022

Je i skvělá podnikatelka

Svou hudební kariéru odstartovala v roce 1987, od té doby prodala přes 80 milionů desek a díky turné si vydělala okolo 30 milionů liber. Peníze jí vydělává i vlastní značka prosecca. Jeho prodej odstartovala před třemi lety a okamžitě se uchytilo v Evropě i Americe. Loni jí šumivé víno vydělalo 26 milionů liber, v předchozím roce to bylo o čtyři miliony méně. Tehdy se ukázalo, že Kylie Minogue není jenom skvělá zpěvačka, ale i úspěšná podnikatelka. Ale nevydělává jenom na alkoholu. Má i vlastní řadu ložního prádla, tapet a záclon. Taktéž vydělává díky vlastní kolekci dioptrických i slunečních brýlí, make-upu, parfémů a spodního prádla. A to pořád není všechno. Pořídit si můžete i hodinky Kylie v hodnotě 450 liber.

Pro Brity má slabost

Když ji při nedávném udílení Brit Awards pořadatelé zvolili za globální ikonu, nemohla být prý víc překvapená. „Jsem nesmírně nadšená. Jsem poctěna tímto oceněním a že se připojuji na seznam k dalším úžasným umělcům,“ prohlásila Kylie. Přestože se zpěvačka narodila v australském Melbourne, Anglii bere jako svůj druhý domov. „Britové mají v mém srdci speciální místo,“ prohlásila po udílení cen. V minulosti se globální ikonou stala například zpěvačka Taylor Swift, která v roce 2021 tento titul získala jako vůbec první žena. Předchozími držiteli tohoto prestižního ocenění jsou i Sir Elton John, David Bowie či Robbie Williams.

Opět zazpívá v Hyde Parku

Kylie se už teď nemůže dočkat, až zase bude pro Brity zpívat. Je známo, že vystoupí na British Summer Time Hyde Park, tedy sérii koncertů pod širým nebem, které se každoročně odehrávají v londýnském Hyde Parku na přelomu června a července. Hlavní hvězdou letošního ročníku se stane po dlouhých 9 letech.

Fanoušci jsou u vytržení a pláčou štěstím: Kylie Minogue září ve Vegas a udivuje svou skromností

Michaela Dočkalová / 28. 11. 2023

Opustila velké vydavatelství a šla si za svým snem: Příběh nové vládkyně britské hudby je námětem pro dramatický film

Michal Plšek / 04. 03. 2024

Zdroj: thesun.co.uk, breakingnews.ie

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM