Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Filmový Kevin a jeho bratři: Prošli závislostmi a skandály, oplakali sestry, teď září v seriálech

Avatar photo Michaela Dočkalová
24. 04. 2023

Rod Culkinů je protknutý nejenom hereckými hvězdami, ale i skandály. Macaulay Culkin, hlavní hrdina komedií Sám doma, má, respektive měl, hned sedm sourozenců. Zatímco on si svůj vrchol slávy už zažil, jeho bratři jsou nyní na výslunní, ačkoliv každý z úplně jiného důvodu.

Macaulay Culkin aneb Kevin ze série filmů Sám doma se stal vůbec prvním dítětem, které si díky filmovému plátnu vydělalo v přepočtu více 20 milionů korun. Jenže sláva není všechno a ve 14 letech tak s herectvím zase rychle (i když jen na pár let) skončil. Rodiče ho totiž vnímali jako stroj na peníze a právě kvůli nim také stanul před soudem. Ze svých vydělaných peněz neviděl ani jediný cent. V pozdějších letech plnil stránky bulvárních novin hlavně v souvislosti s drogovými a alkoholovými excesy. Dnes, ve 42 letech, je z něj ale úplně jiný člověk, a to především díky své partnerce, herečce, modelce a tanečnici Brendě Song, s níž má syna Dakotu.

Adam Sandler dostal novináře do varu: Vyvedl do společnosti manželku, jinak drží rodinu stranou zájmu

Michaela Dočkalová / 18. 04. 2023

Kieran Culkin jako Roman Roy sbírá úspěchy

O dva roky mladšího Kierana jsme mohli vidět v Sám doma, kde si zahrál počůránka Fullera. Tehdy se ale ještě neproslavil. Tu pravou slávu mu přinesl až populární seriál Boj o moc, kde ztvárňuje jednoho z členů klanu Royových, Romana, který je prakticky v neustálém konfliktu se svými sourozenci a hlavně se snaží získat místo ředitele v otcově firmě. Za sebou má už dokonce čtyři nominace na Zlatý glóbus, hned tři právě za seriál Boj o moc. Žádnou z nich sice v sošku neproměnil, ale rozhodně má dobře našlápnuto k tomu, aby jednou nějakou získal.

Kieran právě boduje v seriálovém hitu Boj o moc na HBO Max

Rory a přirození v míse jahod 

Rory Culkin je rovněž herec a aktuálně září v komediálním seriálu Roj, který je hitem platformy Amazon Prime. Je o sedm let mladší než Kieran, ale pozdvižení dokáže budit za oba své sourozence dohromady. Tak úplně za to ale nemůže. Na vině jsou především scenáristé, kteří si pro něj vymysleli scénu, v níž bude vystupovat úplně nahý a bude mu vidět úplně všechno. Svou chloubu ukázal hned v úvodu seriálu, a to stylově, přitisknutou na mísu jahod. Není ovšem známo, jestli jde skutečně o jeho vlastní penis, nebo snad filmovou atrapu. Diváci a hlavně divačky jsou ovšem jako u vytržení. Některé z nich seriálovou scénu na sociálních sítích okomentovaly s tím, že už nikdy nebudou vnímat jahody jen jako obyčejné sovoce.

Rory se živí vlastním tělem

Jedna sestra se předávkovala, druhou srazilo auto

V roce 2000 bratry bohužel stihl krutý osud. Jejich sestra Jennifer se předávkovala drogami a zemřela. O osm let později postihla rodinu další tragédie, když sestru Dakotu v Irsku srazil automobil. Bratři ovšem mají ještě sestru Quinn, které je 38 let. K herectví však nikdy netíhla, stejně jako 47letý bratr Shane. Ten je sice některými servery za herce označován, ale pravdou je, že ani zapálení filmoví nadšenci by nedokázali jmenovat byť jen jeden jediný film, v němž hrál. A podobně je na tom i 36letý Christian, který si svou první a poslední (víceméně bezvýznamnou) roli odbyl v roce 1994 v komedii Moje letní story, v níž si zahrál s bratrem Kieranem.

Malý Kevin je otcem, Buzz čelí obvinění, paní McCallisterová je úspěšnou dabérkou: Podívejte se, jak dnes vypadají herci ze Sám doma

Kristýna Ševčíková / 23. 12. 2022

Nejočekávanější svatby: Řeknou si letos své Ano Megan Fox a MGK nebo Macaulay Culkin s Brendou Song?

Michaela Dočkalová / 03. 02. 2023

Zdroj: tmz.com, csfd.cz, people.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM