Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Nejočekávanější svatby: Řeknou si letos své Ano Megan Fox a MGK nebo Macaulay Culkin s Brendou Song?

Avatar photo Michaela Dočkalová
03. 02. 2023

Zásnuby už proběhly. Teď fanoušci po celém světě čekají na to, až si jejich oblíbené hvězdné páry řeknou své Ano. Které světoznámé dvojice do toho letos hodlají praštit? 

Hned na začátku roku proběhlo světovými bulváry, že se jen dva měsíce po rozvodu s Kim Kardashian znovu oženil kontroverzní rapper Kanye West. Jeho vyvolenou je Bianca Censori, architektka a designérka společnosti Yeezy (ano, to je ta, která vyráběla boty Yeezy ve spolupráci s Kanyem Westem nejprve u značky Nike, poté Adidas, ale Adidas tento kontrakt zrušil v reakci na Westovy rasistické a antisemitské výroky). Které další páry se teprve chystají k oltáři? 

Všichni jsme tak mladí, jak se cítíme (až na herečky): Proč muži mohou hrát milence dívek ve věku svých dcer a ženy ne

Iva Růžičková / 02. 02. 2023

Megan Fox a Machine Gun Kelly

Zásnuby v lednu 2022 byly, mírně řečeno, velmi netradiční. Někdo by ovšem mohl říct, že byly naprosto a to bez jakéhokoliv přehánění bizarní. Kromě jiného zahrnovaly i vzájemné pití krve. Není divu, že se fanoušci začínají vsázet, jak asi bude vypadat jejich svatba. Herečka Megan Fox a rapper Machine Gun Kelly dozajista všechny překvapí. 

Kate Hudson a Danny Fujikawa

Zásnuby sice proběhly už v září roku 2021, ale v roce 2022 prý na svatbu nezbyl čas. Fanoušci doufají, že k ní dojde alespoň letos. Kate Hudson už jednou vdaná byla, za Chrise Robinsona. Manželství vydrželo sedm let. Ano, sedmý rok skutečně pro mnoho párů (obyčejných i hvězdných) bývá kritický. Kate Hudson se o tom přesvědčila na vlastní kůži. Snad bude mít se zpěvákem a kytaristou Dannym Fujikawou víc štěstí.

Kate a Danny tvoří krásný pár

Calvin Harris a Vick Hope

Jeden z nejúspěšnějších světových djů a producentů, který se do povědomí fanoušků zapsal hity jako Flashback, Ready For Weekend nebo Sweet Nothing, se rovněž chystá skočit do chomoutu. Velkým překvapením bylo, že rozhlasovou moderátorku Vick Hope požádal o ruku po pouhé pětiměsíční známosti. Na prsteníček jí nasadil prsten v hodnotě jednoho milionu liber, což pro skotského hudebníka jistě nebyl problém, jelikož byl po několik let označován za nejlépe placeného dje světa.  Ačkoliv se pár nechal slyšet, že chce jenom malou, intimní svatbu, snad nějaké fotky z veselky zveřejní.

Calvin si s Vick často užívá plážové radovánky

Mel B a Rory McPhee

V říjnu minulého roku v jedné britské televizní show prozradila, že se po třech letech randění zasnoubila s kadeřníkem Rorym McPheem. I pro bývalou členku dívčí kapely Spice Girls, která měla přezdívku Scary Spice, půjde o třetí svatbu. Poprvé si vzala producenta Stephena Belafonta, ale manželství jim vydrželo jenom dva roky, protože ji prý Belafonte psychicky týral. Jejím druhým manželem se stal Eddie Murphy, s nímž má dceru Angel Iris, ale slavný herec odmítl uznat otcovství. Teď je přesvědčená, že manželství s Rorym McPheem bude jiné. Na žádost o ruku ale říct ne stejně nemohla. Od kadeřníka dostala velký diamantový prsten z růžového zlata v hodnotě sto tisíc liber. Byla jím tak uhranutá, že jiná odpověď nepřicházela v úvahu.

Avril Lavigne a Mod Sun

První dvě svatby jí nevyšly, proto zkouší štěstí napotřetí. Loni v dubnu oznámila zásnuby, které proběhly několik dnů předtím, během romantické dovolené v Paříži. Za manžela se chystá pojmout zpěváka Mod Suna. A svatby už se nemůže dočkat. On je prý konečně tím pravým.

Avril se svým snoubencem na loňském galavečeru MTV Video Music Awards

Macaulay Culkin a Brenda Song

Hvězda komediální trilogie Sám doma se po čtyřech letech vztahu zasnoubila s matkou svého prvorozeného syna Dakoty, americkou modelkou a herečkou Brendou Song. Zásnuby potvrdili už minulý rok v lednu a nyní jsou tak zasnoubeni déle než rok. Je proto nasnadě, že letos do toho konečně praští.

Kevin ze Sám doma prodává dům za 3,2 milionu dolarů: Podívejte se, jak bydlí Macaulay Culkin

Karin Šnýdrová / 22. 12. 2022

Barack Obama je bratrancem Brada Pitta, Dakota Johnson vnučkou Hitchcockovy blondýnky: Příbuzenské vazby, o kterých jste možná nevěděli

Kristýna Ševčíková / 17. 01. 2023

Zdroj: www.hellomagazine.com, www.usmagazine.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM