Saturday Night Fever /
Celý playlist
VIP

Boj Gwyneth Paltrow proti osamělosti: V jejím domku pro hosty můžete spát zdarma, slavná herečka s vámi povečeří

Kristýna Ševčíková
09. 08. 2023

Herečka Gwyneth Paltrow přišla s unikátní zprávou. Rozhodla se přes platformu Airbnb pronajmout svůj domek pro hosty. Respektive jej nabízí zcela zdarma. Dva šťastlivci tak budou moci u ní v září tohoto roku strávit jednu noc a užít si dokonalý relax.

Fanoušci, kteří se chtějí do hereččina sídla podívat a vychutnat si tento jedinečný zážitek, se mohou pokusit o rezervaci už 15. srpna v 10:00 tichomořského standardního času. Pobyt je otevřen pouze pro dva hosty na jednu noc, a to v sobotu 9. září.

Nejlepší možná průprava: Herecké zkušenosti pomohly v politice ukrajinskému prezidentovi i českému senátorovi

Carlito Brigante / 05. 08. 2023

Boj proti osamělosti

Oscarová herečka přes sociální sítě oznámila, že bude spolupracovat se společností, která je zaměřená na pronájem ubytování po celém světě. Jejich společným cílem je učinit svět trochu méně osamělým. V příspěvku na Instagramu Paltrow sdílela, že dva fanoušci budou moci zůstat jednu noc v jejím sídle Montecito v Kalifornii, a to úplně zadarmo. Ve videu také doplnila, že se v posledních letech zvýšená izolace a nedostatek kontaktu způsobily, že jsou naše životy ještě více roztříštěnější.

Domek pro hosty má rozměry běžného bydlení

Příroda, klid a pohodlí

Po příjezdu Gwyneth hosty osobně pozdraví a zajistí, aby měli všechny vše pro pohodlný a omlazující pobyt, jak uvádí v nabídce Airbnb. Hvězda Zamilovaného Shakespeara popsala své sídlo jako své „útočiště pro odpočinek a duševní jasnost.” Součástí pobytu proto bude i řízená transcendentální meditace. Dům pro hosty má krb na dřevo, miniaturní bar a jednu ložnici s vysokými stropy. Pokud jde o honosnou mramorovou koupelnu, Gwyneth poznamenala, že místo zásobí produkty od své společnosti Goop, které pomohou zregenerovat pokožku hostů. K dispozici bude také bazén s výhledem na nádhernou přírodu.

Povečeříte s Gwyneth a Bradem

Samozřejmostí je pak společné posezení nad dobrým jídlem se samotnou herečkou a jejím manželem, producentem Bradem Falchukem. K tomu si navíc hosté mohou vybrat jakékoliv víno z jejich vinného sklípku. Na tuhle jedinečnou jednu noc se návštěvníci navíc stanou sousedy prince Harryho a Meghan Markle, Oprah Winfrey nebo Ariany Grande. Podle deníku Daily Mail Gwyneth a Brad původně koupili své sídlo v roce 2016 za 4,9 milionu dolarů. Celý dům je napájen energií ze 60 solárních panelů. 

Večeře s Gwyneth a jejím manželem Bradem je součástí rezervace

Gwyneth Paltrow se toho nebojí: Slavná herečka odhalila, zda byl v posteli lepší Brad Pitt, nebo Ben Affleck

Michaela Dočkalová / 29. 05. 2023

Herečku Gwyneth Paltrow čeká soud: Do problémů se dostala kvůli svíčce s vůní její vagíny

Redakce / 31. 05. 2021

Zdroje: usmagazine.com, eonline.com

 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM