Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist
VIP

Slavní sousedi: Na dům vedle Micka Jaggera si připravte 4,5 miliardy, vedle Justina Biebera nebo Brada Pitta můžete bydlet levněji

Karin Šnýdrová
16. 03. 2023

Protože hollywoodské hvězdy obsadily ty nejprestižnější adresy, může si v jejich blízkosti dovolit bydlet jen multimilionář. Jak drahé je mít za souseda Brada Pitta a kolik peněz stojí vila vedle Justina Biebera? 

Na trhu s realitami se v nedávné době objevily hned tři nemovitosti, které jsou doslovnou definicí luxusu a navíc se nachází v oblíbených destinacích celebrit. Šťastlivci, kteří je koupí, budou na procházkách pravidelně potkávat Micka Jaggera, Brada Pitta, Justina Biebera i Davida Beckhama. 

Vyhrál dvě miliardy dolarů, užívá si život v luxusu: Čerstvý boháč z Kalifornie si koupil vilu v sousedství hvězd

Karin Šnýdrová / 09. 03. 2023

Poloostrov v Kanadě 

Oblasti, kde leží kanadské jezero Muskoka, se přezdívá Hamptons severu. To napovídá, že jde o vyhledávanou letní lokalitu boháčů. Na soukromém poloostrově o rozloze více než osm akrů stojí úchvatné sídlo, které bylo vybudované v roce 2000. Jeho původní majitelé se ho teď rozhodli prodat. Požadují za něj 25 milionů dolarů (tedy přes 568 milionu korun). Kupec získá nejen kouzelný pozemek s místem pro sedm lodí a dva samostatné domy, ale také slavné sousedy. Justin Bieber, Victoria a David Beckhamovi, Steven Spielberg či Tom Hanks investovali do nemovitostí hned opodál. 

Ve vyhlášeném kanadském regionu můžete narazit na Beckhamovy i Justina Biebera

Zámek v Provence 

Na prodej je i největší zámek ve vyhlášeném levandulovém regionu Provence. Obytná plocha o výměře 5.000 metrů čtverečních poskytuje dostatek prostoru pro neuvěřitelných 120 pokojů. K sídlu patří rovněž jízdárna, heliport, dva bazény a 16hektarový park, který je ideální pro vytvoření vinice. Oblast, v níž se zámek z roku 980 nachází, patří ke klidnější části Francie mimo turistické trasy. I proto se do ní zamilovali Brad Pitt, George Clooney nebo George Lucas. Všichni vyjmenovaní vlastní nemovitosti v nejbližším okolí. A cena? 16 milionů liber, tedy bezmála 439 milionů korun. 

Zámek byl postaven v roce 980 a prošel řadou rekonstrukcí

Ráj v Karibiku 

Na realitní trh zamířilo rovněž nejdražší sídlo v historii celého Karibiku. Stojí 200 milionů dolarů (více než 4,5 miliardy korun), nachází se na soukromém ostrově zvaném Mustique a skládá se z devíti budov. Dohromady disponuje 13 ložnicemi a stejným počtem koupelen. Dokonalý výhled na moře si můžete užít ze všech světových stran i nekonečného bazénu. Když budete mít štěstí, potkáte na pláži svého souseda Micka Jaggera. Ostrov Mustique je ovšem oblíbenou dovolenkovou destinací Catherine, princezny z Walesu a rád sem zavítá i George Clooney. 

Nejdražší nemovitost v Karibiku stojí vedle domu Micka Jaggera

Tommy Hilfiger koupil dům za téměř 37 milionů dolarů: O pár týdnů později se jej snaží prodat mnohem dráž

Karin Šnýdrová / 02. 03. 2023

Jennifer Lopez a Ben Affleck hledají nový domov: Zpěvačka prodává svůj dům za 42,5 milionu dolarů

Karin Šnýdrová / 09. 02. 2023

Zdroje: independent.co.uk, dailymail.co.uk, nypost.com
Zdroj fotografií: Profimedia 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM