Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Ze zatracované celebrity dokonalou nastávající maminkou: Průšvihářka Lindsey Lohan vystavuje těhotenské břicho

Avatar photo Michaela Dočkalová
07. 06. 2023

Dříve byla Lindsay Lohan považována za pořádnou divošku, dneska je z ní přitažlivá nastávající maminka, která své rostoucí bříško neváhá vystavovat třeba v plavkách. A od svých fanoušků za to sklízí obdiv. Ze zatracované celebrity se tak rázem stal vzor všech žen.

Slavné celebrity ji pod snímek v plavkách označily za „hot mama“ a přejí jí štěstí do rodinného života. „Vypadáš úžasně!“ nešetří na Instagramu fanoušci chválou. Její pověsti výrazně prospěl sňatek s kuvajtským finančníkem Baderem Shammasem.

Jak se z rappera a kriminálníka stala filmová hvězda: Mark Wahlberg slaví narozeniny

Michaela Dočkalová / 05. 06. 2023

Nikdy nebyla zamilovanější

Seznámili se v době, kdy herečka žila ve Spojených arabských emirátech, a brali se v červenci minulého roku jen v úzkém rodinném kruhu. Její otec později prozradil, že nikdy neviděl svou dceru tak zamilovanou. Přesto se našla spousta těch, kteří vztahu nedávali příliš šancí. Herečka nikdy s nikým dlouho nevydržela. Muže pro zábavu spíše střídala, než aby se doopravdy zamilovávala. Nakonec ale svatbou a následným těhotenstvím ukázala, že tentokrát je to jiné a ve svých 36 letech skutečně touží po tom se konečně usadit a svůj někdejší bouřlivý život hodit za hlavu.

Jeden skandál za druhým

A že skandálů měla nepočítaně. V době své největší slávy hvězda komedií Past na rodiče, Protivný sprostý holky nebo Mezi námi děvčaty neváhala usednout za volant opilá nebo pod vlivem kokainu. Také kvůli tomu byla v roce 2007 zatčena, jenže se neponaučila a opilá sedala za volant dál. Když ale její problém s drogami a alkoholem překročil únosnou míru a nedokázala kvůli tomu ani plnit své pracovní závazky, hollywoodští režiséři s ní odmítli spolupracovat. Byla považována za problémovou a nespolehlivou. Dalším jejím velkým skandálem byla krádež náhrdelníku v hodnotě 2.500 dolarů v klenotnictví v Los Angeles. Za to také byla odsouzena ke čtyřem měsícům vězení. V té době už několikrát absolvovala odvykací kúru v léčebně, ovšem neúspěšně.

Chtěla ukrást miminko

V roce 2012 pak opilá srazila chodce, ve vězení se během jednoho roku ocitla podruhé, a to kvůli potyčce v nočním klubu. Kdybychom chtěli zmínit veškeré její životní přešlapy, vydaly by na celou knihu. Připomeňme si ale ještě jeden incident z roku 2018, kdy podle všeho chtěla ukrást miminko syrským uprchlíkům. Údajně jim nabízela pomoc, a když odmítli, popadla dítě z kočárku a utíkala s ním pryč. Jeho matka ji ale dohnala a udeřila ji do obličeje. V té době byla herečka opět pod vlivem drog. Od té doby ale ušla pořádný kus cesty a letos se konečně stane matkou. Po tom ostatně toužila dlouhé roky, dokonce zvažovala i adopci. Loni v zimě se dokonce po několika letech vrátila k herectví a zahrála si v romantické komedii Vánoce na spadnutí. Letos se představí v hororu Cursed.

Dětské hvězdy včera a dnes: Některé z nich už byste dnes na ulici nepoznali

Michaela Dočkalová / 31. 03. 2023

Rozvody celebrit, které nikdo nečekal: Fanoušky překvapili Kevin Costner, Mel Gibson, Rocky i Terminátor

Michaela Dočkalová / 02. 06. 2023

Zdroj: www.bbc.com, pagesix.com
Úvodní foto:
Shutterstock.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM