Saturday Night Fever /
Celý playlist
VIP

Věk je jen číslo: Calista Flockhart se cítí starší než Harrison Ford, Al Pacino má dítě dítě s o 54 let mladší partnerkou

Avatar photo Michaela Dočkalová
26. 06. 2023

Dělí je od sebe desítky let, přesto si skvěle rozumí. Láska si nevybírá a každý, kdo měl někdy staršího či mladšího partnera nebo partnerku, vám potvrdí jedno – věk je pouhé číslo. Které slavné páry o tom ví své?

Tatínkovi s láskou: Písně pro otce mají ve svém repertoáru Eric Clapton, Madonna i Kate Bush

Pavel Kučera / 18. 06. 2023

Al Pacino (83) a Noor Alfallah (29)

Neuvěřitelných 54 let, tak velký je věkový rozdíl mezi hollywoodským hercem a jeho partnerkou, se kterou údajně chodí od dubna 2022. Al Pacino se navíc stal v 83 letech, v polovině letošního června, počtvrté otcem. Krásná Noor Alfallah porodila jejich prvního společného syna. Ačkoliv z počátku jejího těhotenství legendární herec nevěřil, že se ještě může stát otcem a požadoval testy otcovství, nyní je rád, že má dalšího vlastního potomka.

Robert De Niro (79) a Tiffany Chen (45)

Poprvé si vyšli na veřejnost v srpnu 2021. A přestože spolu byli několikrát spatřeni na dovolené v Evropě, snažili se svůj vztah ještě dlouho tajit. Další hollywoodská ikona se s Tiffany seznámila v roce 2014 při natáčení filmu Stážista. Letos se jim narodila holčička a herec se tak stal posedmé otcem.

Tiffany a Robert na červeném koberci letošního filmového festivalu v Cannes

Michael Douglas (78) a Catherine Zeta-Jones (53)

Hollywoodskými stálicemi jsou i Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones. Brali se v roce 2000 a mají spolu dvě děti, dceru Carys a syna Dylana. Seznámili se v roce 1998 na filmovém festivalu v Deauville a prý, alespoň z Michaelovy strany, to byla láska na první pohled. A když zjistil, že mají narozeniny ve stejný den (jen s rozdílem 25 let), věděl, že si ji musí vzít. Rodačka z Walesu se mu nejprve vysmála, ale za čas se do něj také zamilovala.

Po 25 letech společného soužití patří k nejstabilnějším hollywoodským párům

Jeff Goldblum (70) a Emilie Livingston (40)

Profesionální atletka a bývalá olympionička uhranula herce Jeffa Goldbluma už v roce 2011. O tři roky později oznámili zásnuby a ještě tentýž rok se vzali. Zatímco pro Emilii šlo o první manželství, Jeff se ženil potřetí. V roce 2015 přivítali na svět syna Charlieho Oceana, dva roky poté se jim narodil syn River Joe.

Herec a olympionička jsou spolu 12 let

Alec Baldwin (65) a Hilaria Baldwin (39)

Podnikatelka a jogínka Hilaria Baldwin se se svým budoucím manželem poprvé setkala v roce 2011 v dnes již neexistující veganské restauraci. Již následující rok se zasnoubili a dva měsíce nato už byli svoji. Baldwinovi mají hned sedm dětí. Nejstarší dceři Carmen Gabriele je 9 let, nejmladší Ilarii Catalině Ireně ještě není ani rok.

Manželé Baldwinovi kromě plození dětí stíhají i společenské události

Harrison Ford (80) a Calista Flockhart (58)

Randili spolu dlouhých osm let, než se rozhodli v červnu 2010 uspořádat svatbu. Herečka známá především díky seriálu Ally McBealová ráda s oblibou říká, že ač ji s manželem od sebe dělí 22 let, většinou se cítí mnohem starší než on. Žádné společné děti nemají. Harrison Ford má z prvního manželství s Mary Marquardt dva syny, s druhou ženou, scenáristkou Melissou Mathison, přivedli na svět dceru a syna. Calista Flockhart adoptovala ještě před seznámením s Fordem syna Liama. Toho později herec přijal za vlastního.

Představitelka Ally McBeal se vedle svého manžela cítí starší

Richard Gere (73) a Alejandra Silva (40)

Třetí manželka hollywoodského sympaťáka je o 33 let mladší než on. Brali se v roce 2018, po čtyřech letech randění. Následující rok přivítali na svět syna Alexandera, druhé společné miminko se narodilo v dubnu 2020. Richard má slabost pro krásné ženy a jeho současná manželka je toho živým důkazem. V minulosti byl spojován i s Kim Basinger, Barbrou Streisand nebo Priscillou Presley.

Richard a Alejandra na červeném koberci

Jde to i v showbyznysu: Manželské páry, jejichž láska přežila desítky let

Michaela Dočkalová / 12. 02. 2023

Přátelství se rodí i v Hollywoodu: Kteří herci se znají od dětství a jaká dvojice kamarádů spolu nejdřív randila?

Karin Šnýdrová / 22. 02. 2023

Zdroj: pagesix.com, people.com, usmagazine.com
Foto: Stephane Cardinale – Corbis / Corbis via Getty Images, Rena Schild / Shutterstock.com, Kathy Hutchins / Shutterstock.com, Joe Seer / Shutterstock.com, Denis Makarenko / Shutterstock.com, Ron Adar / Shutterstock.com, Fred Duval / Shutterstock.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM