Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist
VIP

Úlety z červeného koberce: Tohle jsou nejpodivnější modely, které letos vynesly celebrity

Andrea Machajdíková
28. 12. 2022

Oscaři, Zlaté Glóby, Emmy, Grammy a mnoho další slavnostních předávání prestižních cen jsou tak trochu i velkou módní přehlídkou, na které se v modelky a modely promění slavní herci a zpěváci. Občas se to ale trošku zvrtne…

Po dvouleté pauze, kdy se většina filmových, televizních i hudebních cen předávala na dálku a nominovaní seděli v luxusních róbách či oblecích ve svých obývacích, byl letošek konečně rokem, kdy všechny galavečery proběhly se vším všudy. Takže pochopitelně nechyběla ani promenáda hvězd po červeném koberci.

Dobyl Hollywood, randil s dcerami hvězd a pořídil si dům za bezmála 280 milionů korun: Timothée Chalamet slaví 27 

Michaela Dočkalová / 27. 12. 2022

Ačkoliv se zdá výběr šatů na společenskou událost celkem jednoduchou disciplínou, obzvláště pro celebrity, pro které je to v podstatě denní chleba, stále se najdou tací, kteří svým modelem šokují. Nejvíce „vyvrhelů“ každoročně nabízí především předávání hudebních cen Grammy a MTV, kde je dress code přece jen trochu volnější, než třeba na filmových Oscarech. 

A ani letošek nebyl výjimkou. Na dubnovém předávání právě zmiňovaných hudebních cen Grammy se to jen hemžilo podivnými modely. Na pomyslný nejvyšší stupínek se vyšplhala zpěvačka Kali Uchis ve vojensky zelených šatech s korzetem, který horko těžko podpíral dmoucí ňadra. Méně vyzývavé, ale o to více bláznivé šaty předvedla zpěvačka Victoria Evigan, která vsadila na záplavu žlutooranžových květů, třásní a volánů. 

Přetékající dekolt Kali Uchis na předávání cen Grammy

Abychom byli spravedliví, i na předávání filmových cen se pokaždé objeví pár ufonů“, kteří jsou výběrem oblečení dost mimo. Na letošní Oscarech to byla třeba Billie Eilish v objemných černých šatech, které si dokážeme představit tak maximálně na Carrie Bradshaw na pohřbu Pana Božského. Výběr šatů se nepodařil ani dříve neomylné Lucy Boynton, která na předávání cen BAFTA oblékla neforemné šaty Chanel. Černý puntík letos letos získala i Millie Bobby Brown nebo třeba Maggie Gylenhaal.

Na nejméně povedené letošní modely se podívejte do fotogalerie

Muži, kteří se extravagance nebojí: Brad Pitt v sukni, Timothée Chalamet v odvážném topu a trenér na jehlách

Karin Šnýdrová / 22. 09. 2022

Lesk a bída Českého slavíka: Některé celebrity vynesly hollywoodské róby, jiné neurazily ani nenadchly a jiné mají palec dolů! Hlasujte, kdo se líbil vám

Redakce / 14. 11. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM