Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
Hudba

Johny Depp jako astronaut, Lil Nas X v peří a Lizzo v oblacích látky: MTV Video Music Awards 2022

Kristýna Ševčíková
29. 08. 2022

Hvězdy se tentokrát sešly v neděli večer na výroční show předávání cen MTV Video Music Awards, která letos přivedla účinkující, moderátory i fanoušky do Prudential Center v Newarku ve státě New Jersey.

Celým večerem předávání cen MTV Video Music Awards 2022 provázeli LL Cool J, Nicki Minaj a Jack Harlow. Sošku v podobě astronauta si odnesla jak velká hudební jména, tak nováčci. Slavnostní večer se ale ve srovnání s předchozími roky nesl v poměrně umírněném duchu.

Pavlínu Pořízkovou posílali na plastiku, hrdince z Top Gunu se vysmívali: Starší ženy versus hulvátské poznámky

Iva Růžičková / 29. 08. 2022

Na jevišti se se svým hudebním vystoupením vystřídali umělci jako třeba Lizzo, Måneskin, Jack Harlow (který dorazí do Prahy 19. listopadu), J Balvin, Marshmello s Khalidem nebo Kane Brown, který se tak zapsal do historie jako první mužský country zpěvák, který kdy vystoupil na VMA. Multiverzní provedení své písně From The D 2 The LBC společně předvedli Eminem a Snoop Dogg.

Jedním z vrcholů večera bylo předáni ceny Nicki Minaj za Video Vanguard Award. Rapperka navíc během večera předvedla medley svých hitů, které zahrnovalo vše od Super Bass po její nejnovější singl Super Freaky Girl. Po obdržení ceny pronesla srdečný projev o tom, jak si přála, aby tam mohli být Whitney Houston a Michael Jackson. V souvislosti s tím upozornila na důležitost prevence duševního zdraví. Kapela The Red Hot Chili Peppers převzala cenu Global Icon Award, načež předvedla strhující výkon své klasiky Can’t Stop a  píseň Black Summer, která jim vynesla také cenu za nejlepší rockové video.

https://www.youtube.com/watch?v=ES91RiD1W7k

Večer se neobešel ani bez zvláštních momentů. O jeden takový se postaral Johnny Depp jako kosmonaut, který se vznášel nad jevištěm coby vizuál rozšířené reality. Objevoval se náhodně a náhodně i mizel během celé ceremonie. A naopak nejzářivější okamžik přišel na samotný konec, kdy zpěvačka Taylor Swift po převzetí trofeje za Video roku prozradila, že 21. října vydá nové album s názvem Midnights. 

Hvězdy na červeném koberci

Lizzo

Na červeném koberci se zpěvačka, rapperka, flétnistka a podnikatelka předvedla v modelu ikonického návrháře Jean Paul Gaultiera. Doplnila ho ladící černou rtěnkou, zlatým kroužkem na rtech a vrstvami kruhových náušnic. Mimo jiné si odnesla cenu za klip k písni About Damn Time. 

Lil Nas X 

Zpěvák a rapper opět vyrazil do společnosti v něčem šokujícím. Tentokrát zvolil model od Harisse Reeda v podobě výrazné péřové sukně s obří čelenkou. Vyhrál také cenu za  Nejlepší spolupráci za píseň Industry Baby, kterou nazpíval s jedním z moderátorů večera, Jackem Harlowem.

Lil Nas X během večera oblékl hned dva outfity, ani jeden rozhodně nejde označit za fádní

Taylor Swift 

Zpěvačka doslova zářila v kamínkových šatech od Oscara de la Renty. K nim obula lodičky Christian Louboutin, doplnila šperky Lorraine Schwartz a celý look doplnila charakteristickými červenými rty a kočičíma očima.

Avril Lavigne a Mod Sun

Snoubenci se sladili v podobném duchu. Hlavně pohodlně a pořád cool. Avril oblékla model Versace a Mod Sun si vzal džínové kalhoty a černé vysoké boty. 

Snoop Dogg

Padesátiletý rapper a herec je vyznavačem ležérního stylu. Tentokrát se od hlavy k patě oblékl do zelené kůže.  

Måneskin

Italská rocková kapela se opět ukázala ve svém typickém extravagantním stylu. Kromě vystoupení během večera, kdy se předvedla s písní Supermodel (a část jejich vystoupení byla pravděpodobně cenzurována), vyhrála také cenu za Nejlepší alternativní video za píseň I Wanna Be Your Slave. 

Sofia Carson

Zajímavý outfit zvolila tato zpěvačka a herečka. Celočernou róbu s kapucí od Carolina Herrera doplnila náušnicemi od Davida Yurmana.

Grammy 2022: Červený koberec ovládli muži v podpatcích

Redakce / 04. 04. 2022

Karlovarský festival skončil: Kdo vzbudil největší rozruch na červeném koberci a který film nejvíce zaujal porotu

Kristýna Ševčíková / 11. 07. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM