Expres Drive /
Celý playlist
Ostatní

Lesk a bída Českého slavíka: Některé celebrity vynesly hollywoodské róby, jiné neurazily ani nenadchly a jiné mají palec dolů! Hlasujte, kdo se líbil vám

Redakce
14. 11. 2022

Nepochybně najdeme i v našem malém českém rybníčku celebrity, které módě opravdu rozumí, a jejich šatník by i mimo červený koberec snadno konkuroval zahraničním hvězdám. Je jich ale pořád málo, stejně jako originálních tvůrců. Kdo zazářil a komu se volba outfitu vůbec nepovedla?

Z lamače dívčích srdcí a akčního hrdiny odbarvenou oživlou hračkou: Ryan Gosling se pro roli Kena asi narodil

Karin Šnýdrová / 12. 11. 2022

Tohle se povedlo

Ty nejlepší róby oblékly ženy, které rozhodně nebyly adeptkami na medailové umístění. Ale v módní soutěži by na stupně vítězů rozhodně vystoupaly. Až tedy na Ewu Farnou, která svými outfity často zvedá konzervativní diváky ze židle, ale rozhodně v tom umí chodit. V modelu hodném předávání cen Grammy byla nepřehlédnutelná. A komu by se nelíbil, možná by alespoň mohl ocenit to, že zpěvačka nesáhla po šatech od notoricky známých návrhářů, jejichž modely se to na galavečeru jen hemžilo.

Šťastnou ruku při výběru měla modelka a zpěvačka Andrea Kalousová, která vsadila na černou klasiku z dílny talentované Zuzany Lešak Černé. V róbě s hlubokým výstřihem zdobeným peřím a nebezpečně vysokým rozparkem by se klidně mohla projít po červeném koberci na Oscarech. Na zahraniční akci by se svým stylingem bezesporu obstála i zpěvačka Monika Bagárová, která se doslova blýskla ve třpytivé róbě od návrhářky Sandry Mark, jejíž doménou jsou svatební šaty.

Další zdařilý, ale velice odvážný model, předvedla pro starší ročníky nepříliš známá zpěvačka Dominique Alagia, která se účastnila show Česko hledá SuperStar. Po takové róbě by dost možná sáhla průkopnice takových šatů Jennifer Lopez. Krásné, ale pro českou společenskou událost asi zatím ještě příliš vyzývavé.

Bodovali i pánové

Palec nahoru má rozhodně Richard Krajčo, který po vzoru zahraničních hvězd, jako jsou Timothée Chalamet nebo Harry Styles, oblékl průsvitnou halenku ozdobenou blýskavým šálem. Odvážný a navíc ještě velice originální byl také Jan Bendig, který vsadil na kalhotový kostým s vlečkou. To ovšem není všechno. Potisk modelu byl velmi nevšední. Návrhářka Debbie Brown totiž na celý model promítla podobizny všech vítězů Českých slavíků za šedesát let.

Tohle se nepovedlo

Spousta z přítomných žen se dostala do kategorie „nenadchne, neurazí“, a to bohužel i vítězka Zlatého slavíka Lucie Bílá, stálice TV Nova Lucie Borhyová nebo třeba herečka Patricie Pagáčová. Na jejich modelech nebylo vesměs nic špatně, ale zároveň neměly ani žádný přesah.

Kdo ovšem „přesah“ měl, byla rozhodně kontroverzní Lela Vémola, jejíž silikonová ňadra se drala z hlubokého výstřihu tak moc, že vlastně zbytek šatů asi nikdo příliš nevnímal. Rozhodně není nutné chodit v roláku, ale žádoucí je najít nějaký balanc. Tohle je hodně přes čáru. Vedle šlápla také zpěvačka Tereza Mašková, která stejně jako třeba hudební trio Holki vypadala jako maturantka na plese před patnácti lety. Z mužů se výběr outfitu nepovedl například Milanovi Peroutkovi, který ve fialovém sametovém obleku Galard vypadal o dvacet kilo těžší, než ve skutečnosti je.

Na outfity z Českých slavíků se můžete podívat ve fotogalerii

Který z modelů nejvíce zaujal vás?

Za oblečení pro své avatary utrácejí stovky dolarů, virtuální styl je pro ně důležitější než reálný aneb Digitální móda na vzestupu

Barbara Hacsi / 07. 11. 2022

Vzhledem posedlá matka Jennifer Aniston a Rihannin příživnický otec aneb Spory v rodinách slavných

Denisa Grofová / 09. 11. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM