Sunday Night Cream /
Celý playlist
VIP

Tyhle hvězdy nestárnou: Jaký recept na věčné mládí má Salma Hayek nebo Paul Rudd

Andrea Machajdíková
07. 07. 2023

U slavných žen i mužů je běžné, že se stárnutím bojují pomocí estetických a plastických zákroků. Ale jen málokdo z nich zvládne touhu po mladistvém vzhledu ukočírovat a neproměnit se ve voskovou figurínu. Tohle jsou vzácné výjimky!

V dnešní době je nespočet možností, jak bojovat s vráskami, nebo třeba povislými víčky, a je opravdu snadné se stát na estetických úpravách závislý. A proto je především ve světě celebrit velmi vzácné, když někdo po padesátce vypadá mladě, ale zároveň přirozeně. 

Klipy podle slavných filmů: 2Pac se inspiroval Šíleným Maxem, J.Lo za svůj Flashdance čelila žalobě a The Cranberries možná vykradli český Trhák

Pavel Kučera / 04. 07. 2023

Salma Hayek (56)

Mexická herečka se před pár dny objevila na obrazovkách v jedné z epizod nové série populárního sci-fi seriálu Black Mirror (Černé zrcadlo) a především těm, kteří ji nesledují na sociálních sítích, vyrazila dech. Přestože už jí táhne na šedesát, vypadá maximálně o pár let starší, než ve filmovém hitu Desperado, který natočila v roce 1995. Herečka se nezdráhá na sociálních sítích sdílet se svými fanoušky fotky, na kterých je bez make-upu, nebo v plavkách. A my se ptáme: Jak to jen dělá? Podle dřívějších rozhovorů, které poskytla různým světovým magazínům, se naučila o pleť starat od svojí babičky. Kouzlo údajně tkví v pravidelném a důkladném odličování, vynechání ranního čištění pleti a oplachování obličeje ledovou vodou.

Zatímco Antonio Banderas běh času nezastavil (byť vypadá pořád skvěle), jeho herecká partnerka z kultovního Desperada nestárne

Jane Seymour (72)

Další z mála hereček, které nestárnou a vypadají stále přirozeně, je představitelka legendární Dr. Quinnové. Seriálová hvězda 90. let už před dvěma lety oslavila sedmdesátku, ale klidně bychom věřili tomu, že je jí o dvacet let méně. Stejně jako Salma Hayek, tak i Jane Seymour se bez problému na svém Instagramu prezentuje nenalíčená a odhaluje vrásky. Těch má ale vzhledem ke svému věku opravdu málo a zároveň rozhodně nepůsobí nepřirozeně, či uměle. 

Jane Seymour na dubnové společenské akci AMC Networks’ 2023 Upfront

Paul Rudd (54)

Také slavným mužům se estetické úprav čím dál častěji vymykají z rukou. Výjimkou je rozhodně hvězda úspěšných amerických komedií 40 let panic, Zbouchnutá či Poznáš, až to přijde, samozřejmě také seriálový manžel Phoebe v nesmrtelném seriáluPřátelé a v nesposlední řadě i marvelovský Ant-Man. Naprosto oprávněně byl před dvěma lety označen magazínem People za nejvíce sexy muže světa. Dle herce stojí za jeho mladistvým vzhledem jen jedna jediná věc, a to spánek. Paul prý spí každý den osm hodin, což je podle něj mnohem efektivnější, než cvičení nebo návštěva estetické kliniky.

Je to fotka z letoška, roku 2018, nebo třeba 2003? To nikdo nepozná (ale je to rok 2018)

Brad Pitt (59)

A nesmí tu chybět samozřejmě nestárnoucí idol. Sice přiznává pár drobných zákroků, které ovšem nepřehnal a vypadá tak skvěle a zároveň přirozeně. Brad Pitt je modlou žen všech věkových kategorii už desítky let a bezpochyby mu fanynky stále přibývají. Vzpomeňme si třeba na legendární scénu z Tarantinova trháku Tenkrát v Hollywoodu s Bradem bez trika, kterou miliony žen i mužů po celém světě určitě zhlédly opakovaně. A po sociálních sítích ještě několik měsíců po premiéře kolovaly stovky memů. 

Brad Pitt na letošním předávání filmových cen Cesar Film Awards

Bez výstřihu ani ránu! Salma Hayek své přednosti ráda ukazuje. Kdo další to má stejně?

Andrea Machajdíková / 25. 11. 2022

Po kovboji s fénem toužily všechny žena světa: Jak šel čas s oslavencem Bradem Pittem

Michaela Dočkalová / 18. 12. 2022

Autorský článek
Zdroj fotografií: Gisela Schober / Getty Images, Jamie McCarthy / Getty Images, Stephane Cardinale / Corbis via Getty Images, lev radin / Shutterstock.com, GIO_LE / Shutterstock.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM