Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Bez výstřihu ani ránu! Salma Hayek své přednosti ráda ukazuje. Kdo další to má stejně?

Andrea Machajdíková
25. 11. 2022

Na červený koberec s hlubokým výstřihem? To není nic neobvyklého! Taková Salma Hayek šaty bez výstřihu prakticky nenosí. Které další slavné ženy s přirozenými velkými ňadry se rády chlubí svým dekoltem?

Nejprotivnější hvězdy Hollywoodu, s nimiž nechce nikdo pracovat: Chamtivá Sarah Jessica Parker, vztekloun Tom Hardy a psychopat Steven Seagal

Carlito Brigante / 13. 11. 2022

Dílo přírody

Herečka Salma Hayek (54) má perfektní křivky, které nejsou výtvorem žádného plastického chirurga, nýbrž přírody. A to platí i o jejích ňadrech, na které je právem velmi pyšná. S oblibou tak svůj nadupaný dekolt vystavuje na odiv, a to především na velkolepých společenských akcích. A nutno podotknout, že v tom opravdu umí chodit. Většina jejích modelů, až na malé množství výjimek, působí i s odvážným výstřihem vkusně a rafinovaně.

Také milují výstřihy

Velkou milovnicí výstřihů je také herečka Sofia Vergara (50), která se stejně jako Salma Hayek pyšní velkým přírodním poprsím. Také Sofia umí róby s výstřihem nosit s neuvěřitelnou grácii. A to, že už oslavila padesátku, nehraje vůbec žádnou roli. Ve všech modelech, které v minulosti předvedla, vypadala fantasticky!

Mezi slavné ženy, které mají od přírody bujné poprsí, patří třeba herečka Christina Hendricks (47). Ta také velmi ráda nosí odvážné výstřihy, ale na rozdíl od výše zmiňovaných jsou občas její outfity trochu moc vyzývavé. Respektive, na první pohled je vidět, že jí úplně nesedí, a velkým ňadrům ani příliš nelichotí.

Přírodní poprsí má i zpěvačka Katy Perry (38), která také velmi ráda obléká oblečení s výstřihy. A také u ní je to občas trochu na hraně. Malá špetka provokace neuškodí, ale nesmí to sklouznout k prvoplánové vyzývavosti. Pár takových přešlapů už zpěvačka bohužel měla.

Své přednosti umí vkusně poodhalit také úspěšná modelka Kate Upton (30) nebo plus size modelka Kelly Brook (42).

Jak to slavným ženám s plnými dekolty sluší, uvidíte ve fotogalerii

Dílo přírody, nebo chirurgů? Slavné ženy, které ještě neoslavily 30, ale vypadají výrazně jinak než dřív! Podívejte se fotky dříve a dnes

Andrea Machajdíková / 16. 11. 2022

Zpěvačka Cher boří stereotypy: Randí s o 40 let mladším mužem a nemůže si ho vynachválit

Michaela Dočkalová / 23. 11. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM