Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Tom Hardy šokoval fanoušky: Dvacet let tají svou druhou kariéru

Avatar photo Michaela Dočkalová
25. 06. 2024

Jak určitě všichni dobře víme, Tom Hardy je herec. A to skvělý. Ale věděli jste o něm, že má ještě další práci? A v ní také září, i když tajně. Po dvaceti letech ovšem bylo tajemství prolomeno! 

Miley Cyrus řeší rodinné problémy: Otec s matkou si nemohou přijít na jméno, sourozenci se rozdělili

Michaela Dočkalová / 20. 06. 2024

Alter ego 

Tom Hardy sice je hollywoodská hvězda, ale jak jeho skalní fanoušci nedávno zjistili, ještě spoustu toho o něm neví. Není se ovšem čemu divit, Tom svůj druhý kariérní život tajil déle než 20 let, přesněji od konce 90. let, kdy se poprvé objevil na filmovém plátně. Známý je především díky svým rolím v hollywoodských trhácích a mainstreamových blockbusterech, jakými jsou například Mad Max, Revenant Zmrtvýchvstání nebo Venom. Má však i své alter ego. Říká si Frankie Pulitzer. Tušíte, čím se kromě hraní živí?

Za role ve filmu Revenant Zmrtvýchvstání byli Tom Hardy a Leonardo DiCaprio nominování na Oscara, radoval se jen Leo

Jak dlouho čekal na Oscara Leo DiCaprio a kterým filmem startoval Forman v Hollywoodu? Vyzkoušejte své znalosti

Michal Plšek / 13. 09. 2022

Vybral si herectví

Prozradíme, že psaní ani válečné zpravodajství to není, ačkoliv příjmení Pulitzer by k tomu vybízelo. Frankie Pulitzer dělá vlny na hiphopové scéně. Pod tímto pseudonymem totiž Tom Hardy rapuje. Dříve si říkal Tommy No. 1. V roce 1999, než se do povědomí diváků po celém světě zapsal jako herec, nahrál mixtape se spisovatelem a režisérem Edwardem Traceym, známým též jako Eddie Too Tall. Páska s názvem Falling on Your Arse, na níž Tom rapuje a Edward dodává rytmus, se stala začátkem jeho slibné kariéry. Tomovi byla dokonce později nabídnuta smlouva, ale jeho agent byl proti tomu, aby ji podepsal. Chtěl, aby se věnoval herectví, nikoliv hudbě.

Mlčení znamená souhlas

Naposledy mixtape objevila v roce 2018 na Bandcampu. Pořadatelé chtěli, aby Tom vyrazil na turné. Neúspěšně. V roce 2021 americká hiphopová skupina Czarface vydala soundtrack k filmu Venom 2: Carnage přichází s názvem Good Guys, Bad Guys. V něm samozřejmě Tom Hardy hraje. Tudíž to není jenom tak. Někteří fanoušci zjistili, že vybrané skladby jsou dílem umělce, který si nechává říkat, jak jinak, Frankie Pulitzer, jenž též vystupuje jako rapper s britským přízvukem Face Puller. Ačkoliv Tom tuto spojitost nikdy nepotvrdil, nikdy ji ani nevyvrátil. Navíc má na svém Instagramu pod oficiálním jménem také uvedeno: Face Puller.

Zpívající herci: Keanu Reeves předskakoval Bon Jovi, Joe Pesci od hudby zběhl k herectví, Russell Crowe zapěje ve Varech

Pavel Kučera / 30. 06. 2023

Příspěvek vidělo milion lidí

A na konci května minulého roku Czarface vypustili novou skladbu, opět s tajemným umělcem. V té době také Tom nosil tričko s nápisem Czarface. Proto není pochyb o tom, že Tom Hardy je vskutku skrytý hudební talent. „Tohle je naprosto šílený,“ okomentovala v minulém týdnu jedna z fanynek tweet na síti X, kde jeden z uživatelů této sociální sítě prozradil Tomovu druhou tvář. Příspěvek vidělo téměř milion lidi a nezůstal bez odezvy. Lidé se nestačili divit, co herec celá léta tajil.

Oplétačky se zákonem, drogy, odvykačka, ale taky charisma, talent a úspěch: Herec Tom Hardy slaví 45

Karin Šnýdrová / 15. 09. 2022

Charlize Theron a Tom Hardy měli konflikt při natáčení: Vystát se nemohou ani popové divy nebo hvězdy Sexu ve městě

Eliana Moravcová / 09. 01. 2023

Nejprotivnější hvězdy Hollywoodu, s nimiž nechce nikdo pracovat: Chamtivá Sarah Jessica Parker, vztekloun Tom Hardy a psychopat Steven Seagal

Carlito Brigante / 13. 11. 2022

Zdroj: www.dailymail.co.uk

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM