Trendy Expres /
Celý playlist
Mix

Charlize Theron a Tom Hardy měli konflikt při natáčení: Vystát se nemohou ani popové divy nebo hvězdy Sexu ve městě

Avatar photo Eliana Moravcová
09. 01. 2023

Občas se stane, že vám zkrátka někdo nesedne a pak se mu snažíte vyhýbat, jak to jen jde. Stejný problém řeší občas i celebrity, které mezi sebou mívají různá nedorozumění, nebo se přímo nesnáší. V takovém případě se vyhýbají obloukem akcím, na kterých by měly být společně, spolupráce na jednom filmu či projektu naprosto nepřichází v úvahu.

Návrat ve velkém stylu: Shia LaBeouf bude hrát v novém Coppolově filmu, legendárního režiséra neodradily ani hercovy problémy se zákonem

Michaela Dočkalová / 04. 01. 2023

Charlize Theron a Tom Hardy

Charlize Theron a Tom Hardy spolu měli mít konflikt při natáčení filmu Šílený Max: Zběsilá cesta z roku 2015. Ačkoliv ve filmu jim to spolu perfektně klapalo a tvořili dynamickou dvojku, při natáčení spolu prý nevycházeli, což později potvrdila i herečka Zoë Kravitz, která ve filmu hrála také. „Při pohledu nazpět jsem opravdu neměla dost empatie, abych skutečně pochopila, jaké to bylo vstoupit do kůže Mela Gibsona,“ řekla Theron později v jednom z rozhovorů k roli, kterou Hardy převzal po Melu Gibsnovi z předchozích filmů o Šíleném Maxovi. Během natáčení prý fungovali podobně jako jejich postavy – byl to boj o přežití. „Tlak na nás oba byl občas obrovský. Potřebovala ve mně lepšího, možná zkušenějšího partnera. To je něco, co se nedá zahrát. Rád bych si myslel, že teď, když jsem starší a ošklivější, bych se k té příležitosti mohl postavit lépe,“ prohlásil Hardy o zkušenosti s jihoafrickou kolegyní. Podle všeho spolu herecká dvojice během natáčení zažívala chvíle frustrace i hněvu. Naštěstí měl film i přes jejich osobní spory neuvěřitelný úspěch.

Tom Hardy jako Max a Charlize Theron jako Furiosa v novodobé verzi sci-fi klasiky Mad Max

Jennifer Lopez a P. Diddy

Rapper Sean „Diddy“ Combs alias P. Diddy (nebo také Puff Daddy) a zpěvačka Jennifer Lopez kdysi tvořili pár. Jenže podle všeho jejich dávný rozchod nejspíš neproběhl úplně hladce. Když se P. Diddy hlásil na místo porotce ve 13. řadě úspěšné show American Idol a zjistil, že se na místo porotkyně přihlásila i jeho bývalá přítelkyně, raději se odmítl zúčastnit soutěže. Cítil prý, že to byla situace „ona, nebo já“.

V roce 2000 na galavečeru cen Grammy to J-Lo a P. Diddymu ještě klapalo

Mariah Carey a Nicki Minaj

A ještě jednou show American Idol. Porotkyně Mariah Carey a Nicki Minaj si začaly jít po krku. Jejich kdysi srdečný vztah uvíznul na mrtvém bodě. Mariah prý od prvního dne natáčení show popichovala maličkostmi Nicki a poté dokonce prohlásila, že si nemyslí, že Nicki umí zpívat a že by neměla dělat porotkyni. Nicki jí to později vrátila nevybíravými urážkami. Situace byla natolik vyhrocená, že ostatní během pořadu očekávali, kdy se mezi ženami strhne bitka. Nicki měla dokonce Mariah vyhrožovat, ta si pak raději najala ochranku.

V porotě American Idol v roce 2012 zasedli kromě později znesvářených zpěvaček taky australsko-americký country zpěvák Keith Urban (druhý zleva, jinak též manžel Nicole Kidman) a Randy Jackson (zcela vpravo, jinak též člen hudebního klanu Jacksonových, jehož neslavnějším členem byl Král popu Michael, vystupoval i v rodinném bandu The Jacksons), nad nimi ční moderátor show Ryan Seacrest

Kim Cattrall a Sarah Jessica Parker

Zatímco v seriálu Sex ve městě tvořily Kim Cattrall a Sarah Jessica Parker nerozlučné kamarádky, v reálném životě se tyto herečky nemohou vystát. Jejich spor prý kdysi začal kvůli penězům, jelikož Parker dostávala za epizody daleko větší částky než ostatní herečky. Kim tento fakt nemohla rozdýchat, navíc prý byla ze společnosti ostatních hereček vyčleněna a často brečela v šatnách. Po letech pak Sarah vyjádřila Kim upřímnou soustrast, když jí zemřel bratr. Ta se do ní však na Instagramu velmi ostře pustila s tím, že nepotřebuje její lásku či podporu, jelikož není její rodina ani přítelkyně.

Nejprotivnější hvězdy Hollywoodu, s nimiž nechce nikdo pracovat: Chamtivá Sarah Jessica Parker, vztekloun Tom Hardy a psychopat Steven Seagal

Carlito Brigante / 13. 11. 2022

Herci, kteří spolu odmítli natáčet: Nečekali byste, mezi kým panuje vzájemná nevraživost

Redakce / 19. 04. 2021

Zdroje: vanityfair.compeople.comtheguardian.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM