Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Tajemství dokonalého těla Heidi Klum: Drastické diety nedrží, přesto je na sebe velmi přísná

Avatar photo Michaela Dočkalová
01. 09. 2023

Jaké tajemství se skrývá za dokonalou postavou Heidi Klum? Je to prosté. Supermodelka je na sebe extrémně přísná a nedovolí si téměř žádné zaškobrtnutí. Její životní styl rozhodně není pro každého.

Skutečná krása 90. let: Tyhle modelky nepotřebovaly estetické zákroky ani retušování

Andrea Machajdíková / 29. 03. 2023

Ideální váhu si udržuje hlídáním kalorií

Německá topmodelka a moderátorka Heidi Klum se nechala slyšet, že si udržuje svou štíhlou postavu tím, že potlačuje chuť k jídlu. Bývalý andílek Victoria’s Secret na svém Instagramu prozradil, že sní pouze 900 kalorií denně. Den prý začíná nízkokalorickou snídaní, která se skládá ze tří sázených vajíček v teplém kuřecím vývaru. To však není vše, co o sobě Heidi prozradila. Dokonce odhalila svou váhu, která se obvykle pohybuje mezi 62 a 63 kilogramy. Ač někteří z jejích fanoušků tvrdí, že je příliš hubená, vzhledem k tomu, že měří 175 cm, jde dle propočtů Národního institutu srdce, krve a plic o zcela normální váhu. Pokud bychom provedli výpočet BMI, tedy Body Mass Indexu, v němž by figurovaly údaje o věku (Heidi Klum je 50 let), její výšce a váze, i v tomto případě by výsledek ukázal, že je její váha v naprostém pořádku a pohybuje se v normálních hodnotách.

Tom Kaulitz svou ženu v dodržování zdravého životního stylu podporuje

Vždycky byla velmi disciplinovaná

Fanoušci se ovšem pozastavují nad jejím příjmem 900 kalorií denně, neboť je obvykle lékařskými experty ženám doporučováno konzumovat okolo 2.000 kalorií. Heidi ale jistě ví, co dělá. Navíc se svými stravovacími návyky nikdy netajila. V roce 2008 se objevila na titulní stránce plavkového vydání prestižního magazínu Sports Illustrated a v doprovodném rozhovoru prozradila, že si každé tři hodiny dá něco malého k jídlu a nikdy nejí po osmé večerní. A když během dne dostane hlad, dá si jablko. V průběhu dalších let ale přestala být, co se týče stravovacích návyků, tak striktní. Bylo pro ni vyčerpávající hlídat si dennodenně příjem kalorií a pociťovat prakticky neustále hlad. Ani dnes se nezanedbává a dopřává si převážně jen zdravá jídla. „Na začátku jsem musela být v jídle disciplinovaná, teď jsem na to zvyklá,“ řekla v jednom rozhovoru pro Daily Mail z roku 2020.

Tělo je pro ni vším, ale klidně ukáže i vrásky

Není se tak čemu divit, že se na svých sociálních sítích často a ráda chlubí svou štíhlou a zdravou postavou. Zatím naposledy svou perfektní postavu v plavkách vystavila v srpnu, kdy sdílela hned několik fotografií ze své dovolené, kterou trávila na italském ostrově Capri se svým manželem Tomem Kaulitzem. Nezapomněla ale sdílet ani část svého zdravého jídelníčku, když se nechala zvěčnit s tácem plným zeleniny a chilli papriček nebo s ovocným talířem. Heidi Klum popírá zákony přírody a také umí stárnout. Stejně jako často vystavuje svou postavu v bikinách nebo miniaturních šatech, netají se ani svými vráskami. A za to sklízí obdiv žen po celém světě.

Dívce ze západního Německa se podařilo dobýt svět modelingu: Heidi Klum slaví 50

Michaela Dočkalová / 01. 06. 2023

Heidi Klum překvapila v televizní show: V padesáti chce páté dítě

Michaela Dočkalová / 24. 02. 2023

Kdo je ta zelená příšera aneb Královna Halloweenu Heidi Klum a její povedené masky. Podívejte se, kdo další ze slavných to umí taky

Andrea Machajdíková / 27. 10. 2022

Zdroj: instagram.com, pagesix.com, people.com

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM