Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Kdo je ta zelená příšera aneb Královna Halloweenu Heidi Klum a její povedené masky. Podívejte se, kdo další ze slavných to umí taky

Andrea Machajdíková
27. 10. 2022

U nás je sice Halloween stále považován za přeceňovaný svátek, protože jsou pro nás o den později důležitější Dušičky, kdy vzpomínáme na své blízké. V Americe ale pochopitelně kostýmové párty jedou ve velkém stylu. A oblíbené jsou i mezi celebritami.

Podívejte se na ty nejlepší masky uplynulých let v podání Heidi Klum, Kendall Jenner, Lizzo nebo Neila Patricka Harrise ve fotogalerii uvnitř článku.

Jak se skutečně jmenuje Minnie Mouse a která princezna má fialové oči? Zajímavosti ze světa Walt Disney

Eliana Moravcová / 26. 10. 2022

Královna Heidi Klum

Mezi slavnými dost pravděpodobně nenajdete lepší pořadatelku halloweenských mejdanů, než je právě topmodelka Heidi Klum (49). Kromě dokonale připraveného večírku se každoročně vytasí i s bezchybným kostýmem, do kterého pravidelně zapojuje i svůj protějšek. Dříve s ní večírky v kostýmu absolvoval zpěvák Seal, během několika posledních jí dělal strašidelné garde v masce hudebník Tom Kaulitz. V minulosti Heidi své hosty přivítala například jako strašlivý vlkodlak z legendárního klipu Thriller Michaela Jacksona, strašidelné tělo stažené z kůže, princezna Fiona, strašlivý mimozemšťan napojený na hadičky nebo překvapivě jako Heidi, ale s pěti svými klony po boku. Zkrátka v tom umí chodit a my se těšíme, jaký kostým předvede světu letos. A jelikož Heidi Klum halloweenský večer natolik miluje, je schopná v maskérně strávit klidně i několik hodin. A tak už předem víme, že to zase bude stát za to!

Král Neil Patrick Harris

Mezi muži je králem masek rozhodně Barney ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Společně s manželem a dětmi se vždy na maskách neskutečně vyřádí. Celá rodina už tak několikrát vyrazila koledovat jako oblíbení superhrdinové, členové Addamsovy rodiny, děsivé postavy z cirkusu nebo jako nestárnoucí hrdinové z legendárních Star Wars. Nejpovedenější kostým ovšem předvedl Neil Patrick Harris (49) se svým manželem Davidem Burtkou. Na party dorazili převlečení za duo sester Olsenových a všechny neskutečně pobavili. Možná až na samotná dvojčata.

Povedené kostýmy najdete ve fotogalerii

Obličej jako zombie, dýně či démon: Zapomeňte na fádní masky a vyzdobte se na Halloween skutečně strašidelně

Karin Šnýdrová / 26. 10. 2022

Pobřežní hlídka tehdy a dnes: Kdo má za sebou hanbatá videa, kdo to nezvládl s alkoholem a koho byste nepoznali

Denisa Grofová / 25. 10. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM