Saturday Night Fever
DJ Jayyare
Celý playlist
Poslouchat online
Saturday Night Fever /
Celý playlist
VIP

Stará láska nerezaví: Který slavný pár se dal znovu do kupy po 17 letech a kdo oznámil staronový vztah spoře oděnou fotkou?

Michaela Dočkalová
26. 11. 2022

Už o Halloweenu kolovaly zvěsti, že jsou Bradley Cooper a Irina Shayk zase spolu. Světoznámá modelka zveřejnila snímek, na kterém spoře oděná svádí svou staronovou lásku v kostýmu medvěda. A herec nenechal snímek bez odezvy.

Bradley Cooper na svém instagramovém účtu o pár dní později sdílel fotografii, jak s modelkou v ulicích New Yorku venčí své dva čtyřnohé miláčky. Společně tvořili pár v letech 2015 až 2019. Důvodem rozchodu měl být údajný hercův románek s Lady Gaga během natáčení filmu Zrodila se hvězda. To se však nikdy nepotvrdilo a sám herec přiznal, že svou zamilovanost k Lady Gaga na plátně i na předávání Oscarů jenom hrál. Všichni tak netrpělivě očekávají, kdy do toho ti dva už konečně praští. 

Irina Shayk a Bradley Cooper ovšem nejsou jediné hollywoodské hvězdy, které hlásí velký partnerský zvrat. Které další hvězdné páry se daly opakovaně dohromady? 

Děsivá podívaná s prvky komedie: Nový seriál Wednesday se bude točit kolem osudů kultovní rodiny Addamsových, matku si zahraje Catherine Zeta-Jones

Kristýna Ševčíková / 23. 11. 2022

Ben Affleck a Jennifer Lopez si užili dvojitou svatbu

Pro fanoušky byl asi největším a velmi příjemným překvapením znovuobnovený vztah zpěvačky Jennifer Lopez a herce Bena Afflecka. Poprvé se zasnoubili v roce 2002. O rok později dvojice svatbu odložila na neurčito. A v roce 2004 se pár definitivně rozešel. Po sedmnácti letech se k úžasu všech zase dali dohromady a svou lásku stvrdili utajenou půlnoční svatbou v Las Vegas v červenci letošního roku (psali jsme zde). O měsíc později proběhla i druhá, o poznání velkolepější veselka v luxusním sídle Bena Afflecka v Savannah ve státě Georgie.

Kit Harington a Rose Leslie hráli o více než jen o trůny

Seznámili se v roce 2012 při natáčení výpravného seriálu Hra o trůny. On hrál Jona Snowa, ona Ygritte, ženu políbenou ohněm. Seriálové vzplanutí si tehdy přenesli i do reálného života, jenže brzy nato se rozešli. Dlouho bez sebe ale nevydrželi. Začali spolu tajně randit, což jim vydrželo až do roku 2016, kdy už pozornosti médií neunikli. O dva roky později se vzali. V loňském roce se páru narodil syn.

Rose a Kit na premiéře finální řady Hry o trůny v roce 2019

Justin Bieber a Hailey Baldwin svatbou řešili problémy

Krátce spolu randili v roce 2016, ale ani jeden o tom nechtěl příliš mluvit. Modelka ze slavného klanu Baldwinů s roztrpčením uvedla, že jejich vztah nestál za nic. Přesto dala popovému zpěvákovi další šanci. Na jaře 2018 proběhlo velké usmíření a počátkem října se vzali. Bieber se nechal slyšet, že svatbou chtěli vyřešit problémy, které mezi sebou měli. První rok manželství pro ně byl údajně hotové peklo. A ani teď to nejspíš není lepší. V první půlce letošního roku se zpěvák nervově zhroutil. Ale vypadá to, že jsou přesto pořád spolu.

Rozchod, který málem vedl k sebevraždě

Zpěvačka Katy Perry odtajnila, že když se v roce 2017 s hercem Orlandem Bloomem rozešla, chtěla spáchat sebevraždu. O rok později se zase dali dohromady. Svatbu už měli naplánovanou několikrát, ale zatím jim žádný termín nevyšel. Už se ovšem stačili stát rodiči malé Daisy, které jsou dnes dva roky.

Zamilovanost se mezi Jessicou Biel a Justinem Timberlakem nekonala

Poprvé se setkali v roce 2007 na oslavě kamaráda Justina Timberlakea. Sice si padli do noty, ale velká láska to rozhodně nebyla. Chodili spolu tři roky, pak oficiálně svůj rozchod potvrdili v rozhovoru pro časopis People. Ale už následující rok se začali společně objevovat na veřejnosti a rovnou se i zasnoubili. Svatbu si užili v říjnu roku 2012 v Itálii. O tři roky později se jim narodil prvorozený syn Silas Randall, o pět let později přivítali na svět syna Phinease.

I po 15 letech jim to spolu pořád sluší

Babyboom slavných: Přírůstek do rodiny očekávají Blake Lively a Ryan Reynolds, Kelly Osbourne i frontman Maroon 5

Denisa Grofová / 10. 10. 2022

Láska přímo před kamerami: Rozhovor s dvojicí, která se sblížila loni v Love Islandu a letos dělá ve štábu

Karin Šnýdrová / 08. 11. 2022

Zdroj: pagesix.com, people.com 
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM