Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist
VIP

Sako ze skříně a šaty jak ze starých filmů: Svatba JLo a Bena Affleca byla vše, jen ne velkolepá

Denisa Grofová
18. 07. 2022

Dvacet let po prvních a tři měsíce po druhých zásnubách do toho Jennifer Lopez a Ben Affleck praštili! Americkému online deníku Page Six se podařilo získat dokument „Povolení k sňatku“, který dokazuje, že Jennifer Lynn Lopez a Benjamin Géza Affleck jsou již skutečně manželé.

Pokud byste však čekali honosnou veselku se stovkami hostů, jste na omylu. Tajná svatba proběhla v kapli A Little White Wedding Chapel. Tato kaple je známá třeba i tím, že pro uzavření sňatku nemusíte ani vystoupit z auta, oddají vás i přes otevřené okénko. Na tomto malém obřadu chyběla nejen velká část rodiny, ale neobjevila se tu ani jedna známá osobnost, kterých znají novomanželé nespočet. Každý z páru měl u obřadu pouze jedno ze svých dětí. Jennifer doprovodila dcera Emme, u Bena není známo, které z jeho tří dětí to bylo.

Na obřadu nebyly k vidění ani róby světových návrhářů. Ben si oblékl bílé sako, které vytáhl ze skříně a JLo měla na sobě bílé krajkové šaty s odhalenými rameny ve stylu starých hollywoodských filmů.

Jennifer zveřejnila svatební selfie v newsletteru. Foto: Profimedia

Jennifer oznámila zasnoubení v dubnu skrze krátké video na jejím fanouškovském webu On The JLo. Nikdo by však nečekal, že svatba bude tak brzy. Zpěvačka a herečka se netají tím, že zelená je její šťastná barva: „V mém životě se stala spousta zajímavých věcí zrovna ve chvíli, kdy jsem na sobě měla něco se zelenou barvou.“ Možná i proto byl její zásnubní prsten od Bena zdoben obřím zeleným diamantem.

…a zrodil se Bennifer!

Dvojice se poprvé setkala v roce 2001 při natáčení filmu Gigli, kde oba hráli. Jennifer tou dobou byla vdaná za svého druhého manžela Crise Judda. Poté, co se JLo a Cris rozešli, objevil se Ben v jejím nezapomenutelném klipu k písni Jenny From The Block. Na světě tak byl pár, který fanoušci rádi označují jako Bennifer. Jen měsíc po premiéře tohoto videoklipu požádal Ben Jennifer poprvé o ruku. Možná i přehnaná pozornost médií nakonec stála za tím, že se Ben a Jennifer rozhodli plánovou svatbu zrušit. Jako jeden z důvodů tehdy uvedli, že mají pocit, že je ohroženo kouzlo jejich nejšťastnějšího dne, právě kvůli neustálému drobnohledu paparazzi, kteří toužili po tom nejlepším snímku.

Ben a Jennifer ve filmu Gigli, který je svedl dohromady. Foto: Profimedia

Milostný příběh na pokračování

V roce 2004 pár oficiálně odvolal zasnoubení a následně se rozešli. Ještě v tom samém roce se Jennifer provdala za zpěváka Marca Anthonyho a v roce 2008 přivedla na svět dvojčata Emmu a Maxe. Ani Ben však nezůstal sám. V červnu 2005 se dal dohromady s herečkou Jennifer Garner. Společně mají tři děti: Violetu, Seraphinu a Samuela. Hvězdný pár se dal znovu dohromady v roce 2021, když se Jennifer rozešla s bývalým baseballovým hráčem Alexem Rodriguezem. Od té doby se od sebe nehnou ani na krok. „Cítím se tak šťastná a hrdá, že jsem zrovna s ním,” řekla Lopez časopisu People v únoru tohoto roku. „Je to krásný milostný příběh, který dostal druhou šanci.”

Foto: Profimedia
Autorka: Denisa Grofová

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM