Víkend na Expres FM /
Celý playlist
VIP

Babyboom slavných: Přírůstek do rodiny očekávají Blake Lively a Ryan Reynolds, Kelly Osbourne i frontman Maroon 5

Denisa Grofová
10. 10. 2022

Někteří čekají prvního, někteří dokonce sedmého potomka. Slavné páry a jejich děti, na to se dnes spolu podíváme. Letos hned několik hvězd odtajnilo očekávání nových přírůstků do rodiny. Slavné modelky, zpěvačky a  herečky se stanou letos (nebo na začátku příštího roku) matkami. A některé rodiny už své nové členy přivítaly. 

Oznámených těhotenství je letos opravdu hodně, vybrali jsme ty, které jsou v našich končinách známé. A pokud neznáte budoucí maminky, určitě znáte jejich mužské polovičky.

Blake Lively a Ryan Reynolds

Dítě číslo čtyři je na cestě. Herečka předvedla své těhotenské bříško nedávno na ženském summitu Forbes Power Women’s Summit. Hvězda seriálu Super drbna (Gossip Girl) a herec známý mimo jiné ze série Deadpool spolu mají tři dcery: James, Inez a Betty. Uvidíme, zda se nyní dočkají syna.

Ve zlatě i záplavě květin: Nejhezčí outfity těhotné Blake Lively

Andrea Machajdíková / 26. 09. 2022

Kelly Osbourne a Sid Wilson

Hvězda reality show a dcera zpěváka Ozzyho Osbourna oznámila své těhotenství v květnu tohoto roku. Ve 37 čeká prvního potomka s partnerem Sidem Wilsonem. „Vím, že jsem poslední měsíce nebyla moc aktivní, tak bych se s vámi ráda podělila o důvod. Budu maminkou.“ napsala k fotce na Instagramu, kde drží fotografii z ultrazvuku.

Chrissy Teigen a John Legend

Nedávnou novinkou je oznámení modelky Chrissy Teigen a zpěváka Johna Legenda. Chrisy, která v roce 2020 bohužel potratila, se na Instagramu rozepsala o tom, čím si prošla, než novinku pustila na svět, jak byla nervózní a měla strach, aby se minulost neopakovala.

Adam Levine a Behati Prinsloo

Zpěvák kapely Maroon 5 a modelka Victoria’s Secret oznámili, že jejich rodina se rozroste o dalšího člena. Behati se už na začátku roku nechala slyšet, že by ráda rodinu ještě rozšířila, takže se další, v pořadí již třetí, těhotenství dalo očekávat.

Gina Rodriguez a Joe LoCicero

Herečka Gina Rodriguez čeká první miminko. Radostnou novinu sdílela na svém Instagramu u příležitosti oslavy svých 38. narozenin. „Tyto narozeniny jsou jiné,“ napsala. S manželem Joem se potkali v roce 2016 při natáčení seriálu Jane The Virgin, v roce 2019 se vzali.

Už jsou na světě

Alec Baldwin a Hilaria Baldwin

Hilaria Baldwin, manželka slavného amerického herce Aleca Baldwina, přivedla na svět svého již sedmého potomka. Dcera Ilaria Catalina Irena tak doplnila početnou rodinu. Na Instagramu, kde má skoro milion sledujících, Hilaria motivovala ženy ke cvičení jógy a lehkému posilování i v pokročilém stádiu těhotenství.

Soulja Boy and Jackilyn Martinez

Rapper Soulja Boy se dočkal prvního dítěte s kadeřnicí slavných Jackilyn Martinez. „Je to kluk,“ napsal Soulja k videu na Instagramu v březnu, kdy s přítelkyní odtajnili pohlaví jejich nenarozeného potomka. Jméno chlapce zatím pár nezveřejnil, fanoušci mu tak podle pravidel žánru přezdívají Lil Soulja. 

Rafael Nadal and Mery Perelló

O těhotenství manželky hvězdného tenisty se dlouho jen spekulovalo. Až v červnu Rafael Nadal oznámil, že s jeho ženou Mery čekají prvního potomka. „Pokud vše půjde dobře, budu otcem,“ řekl na tiskové konferenci. „Nevím, co se v mém životě změní, protože nemám zkušenosti, ale nemyslím si, že to změní můj profesní život,“ dodal. Zda se mýlil, může zjišťovat od soboty, kdy se chlapec Rafael narodil. Mery, známá též jako Xisca, byla už několik týdnů hospitalizovaná, porod se uskutečnil zhruba dva týdny před plánovaným termínem. 

Mery a Rafael si své soukromí chrání, snímek těhotné Mery tak museli pořídit paparazzi na letošním Wimbledonu

Ryan Reynolds bojuje s úzkostí, Selena Gomez je bipolární, Kit Harrington zvažoval sebevraždu: Celebrity upozorňují na nutnost mluvit o duševním zdraví

Kristýna Ševčíková / 06. 10. 2022

Leonardo DiCaprio hasí klima, Pamela Anderson brání zvířata aneb Slavní dobrodinci

Karin Šnýdrová / 21. 09. 2022

Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM