VIP

Spokojí se s nejkrásnějšími ženami světa: Filmový Elvis Austin Butler si užívá zájmu médií i fanynek

Avatar photo Michaela Dočkalová
25. 01. 2023

Zrodila se nová hvězda a jmenuje se Austin Butler. Poté, co ztvárnil Elvise Presleyho v oceňovaném biografickém snímku Elvis, po něm touží snad všechny ženy světa. Ale mají smůlu. Od roku 2021 je spojován s dcerou jedné z nejúspěšnějších modelek všech dob, Cindy Crawford. 

Jedenatřicetiletý americký herec, zpěvák a model Austin Butler má za sebou už několik filmových i seriálových rolí. Zahrál si například ve snímku Tenkrát v Hollywoodu Quentina Tarantina nebo Mrtví neumírají Jima Jarmusche. Ze seriálů můžeme jmenovat například Arrow, Záměna nebo Letopisy rodu Shannara. Žádná z předchozích rolí mu však nepřinesla takovou slávu jako ta, v níž se vtělil do kůže legendárního Krále Rock’n’rollu  Elvise Presleyho. Také za tuto roli letos získal cenu Zlatý glóbus za nejlepší mužský výkon. Navíc čeká, zda promění i nominaci na Oscara. 

Měl stejně blízko k Oscarům jako do vězení: LaKeith Stanfield, nepravděpodobná hvězda

Carlito Brigante / 08. 01. 2023

Smutné spojení s Elvisem 

Stejně jako kdysi ženy šílely po Elvisovi, dnes by se rády vrhaly do náruče kalifornského rodáka, který o sobě před časem prohlásil, že býval tak stydlivý, že než přijal roli Elvise, bál se zpívat i před svou přítelkyní. S Elvisem Presleyem má ale společného víc, bohužel nejde o nic radostného. Když bylo Austinu Butlerovi třiadvacet let, zemřela mu na rakovinu maminka. Ve stejném věku byl i Elvis, když jeho matku postihl infarkt, na nějž záhy zemřela. Ženám, které si na Austina myslí, ale nezbývá nic jiného než čekat. Je zadaný, dalo by se říct, že neustále, ačkoliv v průběhu let vystřídal hned několik žen. 

Austin Butler uhranul davy fanynek stejně jako Elvis, kterého ztvárnil v loňském filmovém hitu

Zakotvil u dcery Cindy Crawford

V letech 2011 až 2020 randil s herečkou a zpěvačkou Vanessou Hudgens, která se proslavila díky sérii Muzikál ze střední. Rozešli se ale kvůli tomu, že se v posledních letech každý pohyboval na jiném kontinentu a skoro se nevídali. Hudgens točila v Evropě, on v Austrálii. Ale slíbili si, že bude-li k tomu příležitost, v budoucnu se k sobě vrátí. V roce 2020, jen krátce po rozchodu s Vanessou, měl údajně randit se svou kolegyní Olivií DeJonge, která si také zahrála v Elvisovi, dokonce jeho manželku Priscillu Presley. Oficiálně svůj vztah ale nikdy nepřiznali. Následoval velmi krátký románek s dcerou Johnnyho Deppa Lily-Rose. Ta se zrovna rozešla s další velkou hvězdou Timothéem Chalametem a mnozí fanoušci doufali, že se k sobě zase vrátí. Nevrátili, ale nevyšlo jí to ani s Austinem.

Na konci roku 2021 už bylo jasné, kdo je jeho novou oficiální přítelkyní. Nebyl to nikdo jiný než Kaia Gerber, dcera bývalé supermodelky Cindy Crawford. Fotografové je několikrát přistihli, jak spolu navštěvují lekce jógy. Loni v únoru si vyrazili oslavit svátek sv. Valentýna do Paříže a v červenci jako pár poprvé vystoupili na červeném koberci u příležitosti Met Gala, nejsledovanější charitativní akce na světě. A samozřejmě spolu oslavili i konec roku, kdy spolu odletěli do Mexika. Kaia Gerber doprovázela svého přítele i na jeho první vystoupení v Saturday Night Live, nejsledovanější komediální noční televizní show. Zatím naposledy veřejně vystoupili u příležitosti předávání Zlatých glóbů, kdy zároveň na afterparty po udílení cen oslavili Butlerovo první velké herecké vítězství. 

Austin a Kaia svůj vztah nedávají příliš na odiv, takhle je fotograf zvěčnil před premiérou filmu Elvis loni v červnu

Už žádný Pitt a DiCaprio: Mezi idoly současnosti najdete seriálového kanibala i hvězdu Sexuální výchovy

Andrea Machajdíková / 03. 12. 2022

Kaia Gerber, Maya Hawke či Lily Collins: Dcery slavných mají našlápnuto své rodiče překonat

Andrea Machajdíková / 05. 12. 2022

Zdroje: stylecaster.com, www.usmagazine.com
Zdroj fotografií: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM