Ranní klub /
Celý playlist
VIP

Sandra Bullock má jasno: S hraním končí, upřednostní rodinu

Avatar photo Michaela Dočkalová
10. 08. 2023

Ve filmovém světě se pohybuje přes 30 let. Proto není divu, že se nyní herečka Sandra Bullock rozhodla vzdát se své kariéry ve prospěch rodiny. V minulém roce si ještě zahrála hlavní roli v dobrodružném filmu Ztracené město, ale od té doby si dává pauzu. Je prý vyčerpaná a potřebuje udělat krok zpátky. Další důvod je velice smutný. Její partner, fotograf Bryan Randall, podlehl zákeřnému onemocnění ALS. Sandra se o něj do poslední chvíle starala. 

„Když jsem v práci, beru ji velmi vážně,“ řekla jedna z nejúspěšnějších hollywoodských hereček. Teď ale chce být hlavně se svými dětmi. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V roce 2010 adoptovala syna Louise a o 10 let později dceru Lailu. „Celý život jsem měla, co se týče práce, štěstí,“ prohlásila v minulém roce pro The Hollywood Reporter. Proto teď pro ni není žádný velký problém se hraní vzdát. Vydělávala tolik, že má našetřeno na další desítky let. Už dávno pro ni kariéra nehraje hlavní roli. Od té doby, co se stala matkou, přehodnotila své priority.

Salma Hayek rozpohybovala své vnady: Fanoušci byli jako u vytržení

Michaela Dočkalová / 31. 07. 2023

Největší trháky

V minulém roce jsme měli možnost vidět herečku v roli spisovatelky Loretty Sage, píšící romány, které se odehrávají na exotických místech. Vytváří si svůj vlastní svět, přitom sedí doma za počítačem. Pak ale dostane nabídku podniknout honbu za pokladem. Po jejím boku si zahráli i Channing Tatum, Daniel Radcliffe nebo Brad Pitt. Menší roli dostala i v akčním trháku Bullet Train, kterému naopak dominoval Brad Pitt. Herečka se ovšem proslavila úplně jinými filmy, například akčními thrillery Demolition Man a Nebezpečná rychlost nebo romantickým trhákem Zatímco jsi spal. Zapomenout nesmíme ani na komedii Slečna Drsňák nebo drama Crash. V posledních několika letech sklidila úspěch u diváků i filmových kritiků za sci-fi film Gravitace, v němž si zahrála s Georgem Clooneyem, nebo za drama V nemilosti. Za film Zrození šampióna z roku 2010 získala i Oscara a Zlatý glóbus. Nominována na Cenu Akademie byla i za zmiňovaný film Gravitace. 

Kvůli výchově cizích dětí neměla čas mít vlastní

Se svým prvním manželem, televizním moderátorem Jessem G. Jamesem vychovávala 3 jeho děti. Možná kvůli tomu a svému workholismu neměla čas na to, aby porodila své vlastní děti. Jejich manželství se nakonec stejně po 5 letech, přesněji v roce 2010, rozpadlo. Manželovi jen jedna žena nestačila, tak hledal přízeň i u dalších. Od roku 2015 byla herečka šťastná po boku profesionálního fotografa Bryana Randalla. Společně s ním adoptovala dcerku Lailu. K první adopci, při níž si osvojila chlapečka Louise, se osmělila už krátce poté, kdy se rozpadlo její manželství s Jamesem. Její štěstí ovšem dostalo vážnou trhlinu ve chvíli, kdy se Bryan dozvěděl strašlivou diagnózu: ALS. Této zákeřné nemoci bohužel minulý týden podlehl. O to víc se zřejmě Sandra upne na své milované děti. 

S Bryanem se Sandra nerada ukazovala na veřejnosti

Matkou po čtyřicítce: Sarah Jessica Parker, Kristin Davis nebo Naomi Campbell se toho rozhodně nebojí

Michaela Dočkalová / 11. 03. 2023

Prototyp hollywoodské dokonalosti: Reese Witherspoon svůj úspěch přenesla i na děti

Michaela Dočkalová / 15. 02. 2023

Zdroj: usmagazine.com, csfd.cz

V původní verzi článku nebyla zmínka o úmrtí Bryana Randalla, autorka vycházela z originálního článku, který tuto informaci neobsahoval  

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM